EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: U zacaranom krugu...  (Read 15271 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: U zacaranom krugu...
« Reply #30 on: September 21, 2007, 05:29:06 PM »
ja bih ti preporucila 20 - 30 minuta jutarnjeg kardia i puno uzivanja i rasterecenja! sta ce ti brza hrana kad si na odmoru, napajaj se svezim vazduhom i mirom i tishinom. a da ne pricam o dobrobitima rekreacije pod istim uslovima. bas tada ces imati vremena da o svemu razmislis i spontano uradis. ali pre svega - uzivaj - ne ide se na odmor tako cesto! :blowkiss:

Offline Mimi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Female
Odg: U zacaranom krugu...
« Reply #31 on: September 24, 2007, 11:12:56 AM »
Hvala Raw!  :blowkiss:

Polako pakujem stvari. Odlucila sam da se ne opterecujem mnogo. Znam da necu moci da se hranim kao do sada, jer putujem u arapske krajeve, gde je hrana ipak drugacija, ali cu se truditi da fizicki budem sto aktivnija. Kao sto kazes, ne ide se cesto na odmor, a ja sam na ovaj cekala celo leto!  :lol:  :clap:

Kada se vratim, nastavljam dalje!  :yes:

Cujemo se za dve nedelje!

Veliki poljubac svim forumasima!  :blowkiss:

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: U zacaranom krugu...
« Reply #32 on: September 24, 2007, 11:16:12 AM »
Mimi lepo se provedi..malo se opusti pa kad dodjes na staro...bice sve dobro  :blowkiss: :blowkiss:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline audioslave

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 78
  • Gender: Male
Odg: U zacaranom krugu...
« Reply #33 on: September 24, 2007, 03:25:57 PM »
lep provod i puno odmora od posla :)

A kad se vratis nazad, nastavak u istom ritmu  :yes:

Offline Tiya

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 236
  • Gender: Female
Odg: U zacaranom krugu...
« Reply #34 on: September 25, 2007, 01:59:37 PM »
I am back...it was a blast...
Sve je prošlo super... i medeni...

sto da se odviknes od nas :dunno:  :crybaby: :crybaby: :crybaby:
zar je muz toliko nezgodan  :hitself:

 :) Samo kad njega zapostavim....

 :lol: :slap:
Practice makes perfect

Offline Mimi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Female
Odg: U zacaranom krugu...
« Reply #35 on: October 25, 2007, 11:57:49 AM »
Dragi moji,

Evo napokon da ugrabim malo vremena da se javim. Tek sada sam provalila da je proslo tacno mesec dana od mog poslednjeg javljanja. Bila sam dve nedelje na putovanju i FANTASTICNO se provela! Da ste me samo videli kako sam izgledala kada sam se vratila...Pocrnela, nasmejana, puna energije!
A onda me je doceklo tri nedelje mukotrpnog rada na poslu. Rezultat...ne secam se da sam uopste i bila na odmoru. E sada sto se tice ishrane. Sve je palo u vodu jos od odlaska na put. Priznajem da nisam uoste vodila racuna!  :nonono: Medjutim, verovatno zbog velike aktivnosti (plivanje, odbojka na pesku, ronjenje, djuskanje), nisam nabacila kg. A jela sam kao mecava!
Sve bi bilo super da sam se vratila na pravilan rezim ishrane koji sam sprovodila pre odlaska. Ali ja, kao i bezbroj puta ranije, nastavila da jedem kao luda od kako sam se vratila. I to opet prezderavanje u vecernjim casovima kada se vratim s posla. Rezultat=vratila skinute kilograme i jos malo dodala!  :crybaby: Sta reci, opet se sve otrglo kontroli i opet upala u moj zacarani krug. Uzasno sam tuzna i pokusavam svim snagama da se otrgnem i vratim na pravilan nacin ishrane. Besna sam na sebe sto sam opet to dozvolila! Osecam se kao balon,a jos sam danas i dobila.
Izvinite sto sam se ovako raspisala, ali moram da se malo izjadam. Treba mi malo podrske da se vratim na staro (a inace sam se super osecala dok sam vodila racuna o ishrani  i vezbala). Sada sam opet bez ikakve kontrole u ishrani, a o vezbanju da i ne govorim).
Please, malo podrske da se vratim na pravi put... :sadbuai

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: U zacaranom krugu...
« Reply #36 on: October 25, 2007, 12:05:19 PM »
cao mimi

Quote
Medjutim, verovatno zbog velike aktivnosti (plivanje, odbojka na pesku, ronjenje, djuskanje), nisam nabacila kg. A jela sam kao mecava!

metabolizam je bio ubrzan,a i aktivnost je ucinila svoje ;)

nista sad kukanje,sta je tu je,bas znas da si uzivala.Opet iz pocetka pocinjes al sad si u boljoj situaciji-znas formulu za sve to,jedino sto treba je da je primenis
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Mimi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Female
Odg: U zacaranom krugu...
« Reply #37 on: October 31, 2007, 10:34:16 AM »
Hvala na podrsci, Milane!  :blowkiss:
Znam sve, samo mi je tesko da krenem, nesto sam bas bezvoljna. A jos sam se i razbolela...temperatura i crveno grlo...posteno me drma.  :sick:
Trudim se da pazim sta jedem, ali mi mama naravno zvoca kako ne mogu samo proteine da jedem kada sam bolesna i gura mi plazmu i caj u ruke.  :nonono:
Nadam se da cu pregurati to uskoro, pa od ponedeljka u nove pobede...kako zvucim optimisticno... :sadbuai

Offline Mala82

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 122
  • Gender: Female
Odg: U zacaranom krugu...
« Reply #38 on: October 31, 2007, 08:47:40 PM »
Caj ti mozda pomogne da ozdravis, ali plazma nikako. Bila sam u slicnoj situaciji i nazalost vidim da je jedini nacin da se drzis pravilne ishrane i vezbe samo cvrsta volja i nekakav plan makar za pocetak. Meni u zadnje vrijeme pomaze kad probam nesto i vidim da mi dobro ne stoji, i to me onda drzi da se ne prejedam i da istrajem. Srecno
"Power wears out those who do not have it!"

Offline Nini

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
Odg: U zacaranom krugu...
« Reply #39 on: October 31, 2007, 11:35:00 PM »
mimi, jel me primas u klub?
potpuno isti problem imamo, s'tim sto ja jos nisam ni pocela da se borim, a ti si pocela i videla da mozes, zato nastavi.