EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MamaMai-ishrana  (Read 9464 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline maja88kg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 578
  • Gender: Female
Odg: MamaMai-ishrana
« Reply #30 on: June 29, 2009, 11:19:52 PM »
MamaMai,
Pred san ti je potreban protein sa sto sporijom apsorpcijom, jer na taj nacin organizam trosi energiju , sto tebi i jeste cilj. Ja sam napisala da bih razdvojila gore navedeno, sto ti draga ne moras da uradis. U slucaju da razdvojis tunjevinu od belanaca, nek ti tunjevina bude poslednji obrok jer se sporije vari, ja ne mogu da pojedem nju pred spavanje jer mi to smeta. Sada dok ti ovo pisem pri pomisli da je sada jedem ja mogu da povratim.
Ispalo je lose u mom postu sto ti odmah nisam napisala zasto bih to razdvojila, ali nisu mi bile lose namere nikako, jednostavno sam mozda vise mislila na to sta ja ne bih mogla.
A sto cesce varas organizam manjim obrocima, duze ces osecati sitost i manje su sanse da dobijes one nesnosne napade gladi.
Und3i2c0v3i2 je tu, vrlo fina i pristojna devojka, bogatog znanja i ona ce ti pomoci u svakom slucaju.
      
tezina                   obim kukova     obim struka    
08.05. 103.5 kg             132            ne znam
06.06.  98.5 kg              127                 96
13.06.  97.5 kg              125                 94
20.06.  96.5 kg              123                 92
27.06.  96.0 kg              120                 90
19.07.  94.0 kg              118                 88
            

Offline MamaMai

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Female
Odg: MamaMai-ishrana
« Reply #31 on: June 29, 2009, 11:29:06 PM »
MamaMai,
Pred san ti je potreban protein sa sto sporijom apsorpcijom, jer na taj nacin organizam trosi energiju , sto tebi i jeste cilj. Ja sam napisala da bih razdvojila gore navedeno, sto ti draga ne moras da uradis. U slucaju da razdvojis tunjevinu od belanaca, nek ti tunjevina bude poslednji obrok jer se sporije vari, ja ne mogu da pojedem nju pred spavanje jer mi to smeta. Sada dok ti ovo pisem pri pomisli da je sada jedem ja mogu da povratim.
Ispalo je lose u mom postu sto ti odmah nisam napisla zasto bih to razdvojila, ali nisu mi bile lose namere nikako, jednostavno sam mozda vise mislila na to sta ja ne bih mogla.
A sto cesce varas organizam manjim obrocima, duze ces osecati sitost i manje su sanse da dobijes one nesnosne napade gladi.
 
Da...imaš pravo što se tiče tunjevine....također mi došlo da povratim..pojela samo koji zalogaj i ne bi više da me puškom tjeraš!e ne znam u čemu je kvaka al mi ona jednostavno digne želudac i stvara kiselinu.....  :pullhair:  :wallbash1:
prije bi mi pasali bjelanci....a i nisam neki gladuš što se tiče hrane...noćno prejedanje ne znam i bolje mi.....ako sam gladna popijem vode i to je to...zaista mogu da trpim glad...to mi nije problem....al mi je problem pojesti ovu količinu hrane....što se moram naviknuti to će mi biti lakše :rolleyes01: valjda....

Idem uzdignute glave naprijed.....

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: MamaMai-ishrana
« Reply #32 on: July 01, 2009, 09:37:35 PM »
malo manje strasti molim..niko ovde ne radi za novac..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline MamaMai

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Female
Odg: MamaMai-ishrana
« Reply #33 on: July 02, 2009, 12:30:24 AM »
malo manje strasti molim..niko ovde ne radi za novac..
nitko to i nije rekao :)
ali sto je bilo bilo je...ja vam zelim ugodno druzenje i lijep pozdrav :blowkiss:



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 18, 2010, 12:02:11 AM by Und3i2c0v3i2 »
Idem uzdignute glave naprijed.....