EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Brzo skidanje kilaze  (Read 11279 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Brzo skidanje kilaze
« Reply #10 on: October 22, 2009, 02:35:59 PM »
Quote
poslusaj cika Lyle-a bar sto se vezbanja tice i nemoj vezbati svaki dan na ovoj dijeti
OK, smanjicu na 3 puta nedeljno.

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Brzo skidanje kilaze
« Reply #11 on: November 02, 2009, 04:32:43 PM »
Da javim da sam zavrsio sa ovom dijetom. Za ovih dodatnih  10-ak dana skinuo sam jos 2,2kg. Ukupno za 37 dana 10,8kg. Sada bi trebalo da idem na "diet break" 2 nedelje i da  budem na normalnom kalorijskom unosu, ali mi se cini da je to dosta vremena, tako da sam se od danas prebacio na variranje UH.

Da sumiram:
U prvih 25 dana sam mnogo varao (iz prethodnih postova se moze videti kako). I za to vreme sam izgubio jedan deo misicne mase (ne veliki, ali... pise iznad).
E sad, za vreme ovih ostalih 12 dana sam se drazao pravila (izuzev sto nisam radio nijedan refeed, a ubacio sam samo jedan free meal). Vise nisam gubio misicnu masu. Hvala Und3i2c0v3i2 sto si me opomenula za da se drzim pravila, sto se treninga tice. Primetio sam da sam sada (za ovih 12 dana) imao mnogo vise volje da ih radim (Ni ranije nisam imao problema sa voljom, ali sam sada video znacajno poboljsanje sto se toga tice) i bilo je napretka u snazi.

Sa stomaka je otislo puno, ostalo je otprilike 1/3 ili 1/4 prethodnog sala (uglavnom sigurno manje od pola). Sa salom sa grudi je situacija malo bolja nego sa stomakom (ostalo je mozda manje od 1/4). Salo na kukovima sam mogao da dobro uhvatim sakama, a sada jedva da ga ustinem. Sa butina je otislo nesto manje (mozda zbog toga sto ih nisam vezbao zbog povrede) ali, realno tu nikada i nije bilo problema. Ruke i ramena su imale milimetarsko salo (kao kod vecine koja vezba), koga naravno vise nema (ni kozu ne moze da se uhvati). Danas presao na varijacije, pa javljam kako ce ona da prodje.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Brzo skidanje kilaze
« Reply #12 on: November 02, 2009, 08:59:31 PM »
ajde napravi taj diet break kako treba
skinuo si i vise nego dovoljno za mesec dana, sredi hormone sad, napravices vise stete nego koristi ovako. nemoj da brljas sa junkom, unosi kvalitetne uh za tih nedelju dve, al daj telu vremena da se malo adaptira, 10kg je i previse za mesec dana




zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 18, 2010, 10:13:41 AM by Und3i2c0v3i2 »


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads