EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zadnjih 10kg :(  (Read 107694 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #200 on: March 28, 2007, 11:06:23 AM »
siguran sam da mozes da odvojis petnaestak-dvadeset min dnevno, za vijacu/step ili sta vec mozes da uradis. to nije toliko zahtevno. :thumbup1: :blowkiss:
over & out

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #201 on: March 28, 2007, 12:14:43 PM »
Ajde Vesna  :weight_li :sport: :showoff:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #202 on: March 28, 2007, 11:15:41 PM »
siguran sam da mozes da odvojis petnaestak-dvadeset min dnevno, za vijacu/step ili sta vec mozes da uradis. to nije toliko zahtevno. :thumbup1: :blowkiss:


Kad skacem samo vijacu, neko skraceno skakanje  ;) od 15ak min to i ne racunam  :).  Sredila sam sam se skroz  ;), vezbam fino, jedem fino, i sve je opet OK  :yes:. Bezim od slatkisa ko djavo od krsta  :p, mada mi dani kad jedem samo protein lakse padnu. Problem sa UH je taj sto kad pocnem da ih jedem moram "debelo" da kocim da nebi preterala  :lol:.
Ali skroz sam zadovoljna. Sve stvari NAPOKON  mogu da obucem. Jedini problem je sad stomak. Sada tu imam sto salo sto visak koze. Nikad nisam imala problem sa stomakom, ali sad valjda se od trudnoce rasirilo, nemam pojma,mada ne mogu ni da se pohvalim da nesto radim trbusnjake.



Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #203 on: March 28, 2007, 11:30:34 PM »
bravo vesna :clap: :clap: :clap:
znaci lijepo se sve promjenilo ishrana treninzi  :lol:
e tu si u pravu sto se tice uh kad su dani ako je malo uh stvarno se mora "kociti"  ;D
ma samo radi kardio dobar  da se to salo istopi a onda fino trbusnjaci da dodju na svoje prije toga nista...
mada pokusaj malo da ubacis par serija na svakom treningu pa ce te stvari jos  ljepse da izgledaju na tebi kako vrijeme odmice :blowkiss: :blowkiss:

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #204 on: March 28, 2007, 11:39:30 PM »
Ima dana kad stvarno ono kao da sam se rodila sa ovim nacinom ishrane, ali ima dana kad bih pojela brdo krompira  :).

Sad, bas sa uzivanjem mogu da vezbam, sad ne zurim. Do sad je bilo gusto, bas sam bila predebela, i morala sam da se trudim da dodjem do neceg sto sam nekad imala. A sad se trudim da izgledam sve bolje i bolje.  :clap1: :clap1: :clap1:.

Kad sam ja uspela da skinem oko 20 kg, moze svaka od vas. Zato samo se pridrzavajete pravila i navalite na  :bbzn: :bbzn:



Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #205 on: March 28, 2007, 11:49:26 PM »
zar nije bilo zadnji 10kg a ne 20  :lol:

p aznas vesna kako , prvo krenes s ciljem i onda ti je vjezbanje ono nekako na pocetku samo daj da postignes to nesto i nekad se i tjeras na taj trening tesko je i mrsko i sve plus ta hrana sve novo , pridrzavanje fali ti staro i svasta nesto, a poslije toga to udje u tebe i stvarno pocinjes da zivis drugacije , drugacije se hranis, puno vise pazis i najbitnije odlazis na trening  s nekim gushtom , ono bas da uzivas e to je onda super  :yahoo::yes:

ma sve se moze samo treba jaka volja i zelja  i biti spreman da rezultati dolaze s vremenom :thumbup1:

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #206 on: March 29, 2007, 12:00:59 AM »
Bravo Vesnice :)
i ja kocim i to debelooooooo  :yes: :yes: :yes:
Moras da radis i trbusnjake ide leto, more,....  :yahoo: :yahoo:
Skoncentrisi se kad ih radis ne vuci iz vrata i butina, vec ga zategni i oseti kako upravo njima izvlacis..i samo polako radi, sporo i stegni stomak kad ides "ka gore" :)  :blowkiss:

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #207 on: March 29, 2007, 12:10:34 AM »
zar nije bilo zadnji 10kg a ne 20  :lol:

p aznas vesna kako , prvo krenes s ciljem i onda ti je vjezbanje ono nekako na pocetku samo daj da postignes to nesto i nekad se i tjeras na taj trening tesko je i mrsko i sve plus ta hrana sve novo , pridrzavanje fali ti staro i svasta nesto, a poslije toga to udje u tebe i stvarno pocinjes da zivis drugacije , drugacije se hranis, puno vise pazis i najbitnije odlazis na trening  s nekim gushtom , ono bas da uzivas e to je onda super  :yahoo::yes:

ma sve se moze samo treba jaka volja i zelja  i biti spreman da rezultati dolaze s vremenom :thumbup1:

Pa jeste bilo  zadnjih 10, ali je pre toga bilo jos 10(sa proteinske ishrane sam se samo prebacila na ovu balansiranu,nikakav prekid u "dijeti" nisam imala). (mislim da sam vec negde napisala da sam na porodjaj stigla sa 96 kg !).


Uzasno sam lenja da radim trbusnjake, uh, ali cu morati.



Offline Deni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 151
  • Gender: Female
  • I'm back :)
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #208 on: March 29, 2007, 12:12:31 AM »
Vesna, obozavam da citam tvoju i temu koju je postavila dushe. Svidja mi se sav entuzijazam koji sirite i nacin na koji ste pristupile svom telu. To je zaista retko -  :respect:

Offline Alecita

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 132
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #209 on: March 29, 2007, 12:27:39 AM »
I ja kazem:  :respect: :clap1: :respect: :thumbup1: