EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Clenbuterol  (Read 100711 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Clenbuterol
« Reply #40 on: June 21, 2009, 08:52:38 PM »
ne spavas nocima
a ruke i noge se tresu ko u narkomana :boxed: :boxed:
Champions Train Losers Complain.

Offline banana_republika

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #41 on: April 24, 2010, 03:31:30 PM »
pozzz ljudi,novi sam ovde i hteo bih da podelim svoja iskustva sa vama
    Koristio sam klen mesec dana,2dana on,2dana off i najveca doza mi je bila 4kom,treninge sam pojacao,napominjem da sam vezbao kuci sa tegovima i posle svakog treninga ja sam isao u setnju po sat-sat ipo.Tako je bilo prvih 15 dana i onda sam ovu setnju zamenio sa fudbalom.
     Kilaza mi je ostala ista ali sam primetio da sam imao vise snage na fudbalu,lakse sam disao i vise sam se znojio.
Prekinuo sam sa koriscenjem jer mi se cini da to ne deluje.Na nekim forumima sam procitao da ako je pravi klen onda bi trebale ruke da se tresu,tj. da se oseca drhtavica.Ja to nista nisam osecao od od prvog dana.Mozda sam i ja kriv sto nisam ishranu regulisao bas bas...malo sam smanjio al mozda je moglo jos vise da se smanji.
    Nezeljenih nekih efekata nije bilo,u pocetku sam ponekad osetio da mi pred spavanje malo jace kuca srce i to je sve...Isao sam i na lekarski pregled za vreme uzimanja klena(zbog vojske) i sve je bilo ok(dan pre sam bio popio 4 kom),pritisak mi je bio normalan 120/80 i nalazi krvi i urina su bili ok.Napravicu pauzu pa cu u julu ponovo.
       Ovo sam napisao zbog drugih koji planiraju da uzmu klen,to su moji "rezultati"!pozdrav svima

Offline domenico84

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #42 on: February 15, 2011, 03:38:22 PM »
Na Kipru sam i hocu da pazarim clenbuterol, ako neko poznaje nekog ko bi mogao da mi pomogne, uputi ili da neki broj telefina, hvala unapred. Pozdrav iz Limassola.

Offline Kupidon

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #43 on: February 18, 2011, 12:43:19 AM »
Procitao sam sve ovo ovde sto ste napisali i citao sam na jos nekim drugim forumima ali bi zeleo da dobijem direktan savet.
Imam 22 godine, trebao bi da smrsam 6-7kg koje nikako ne mogu da izbacim dok je zima, da li preporucujete da koristim klen mesec dana ili ne?

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #44 on: February 18, 2011, 01:13:13 AM »
ne
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Kupidon

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #45 on: February 18, 2011, 01:21:12 AM »
Ok, hvala.
Mozda neka druga preporuka?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #46 on: February 18, 2011, 01:22:16 AM »
Procitao sam sve ovo ovde sto ste napisali i citao sam na jos nekim drugim forumima ali bi zeleo da dobijem direktan savet.
Imam 22 godine, trebao bi da smrsam 6-7kg koje nikako ne mogu da izbacim dok je zima, da li preporucujete da koristim klen mesec dana ili ne?

i sta nameravas da postignes za mesec dana na klenu?A dijeta?Klen ti znaci stotinak kalorija manje na dan,pojedi 30grama UH manje i eto ti istog ucinka,klen uziams kada ti bas treba pri kraju dijete
Why so serious?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #47 on: February 18, 2011, 01:22:45 AM »
Ok, hvala.
Mozda neka druga preporuka?

korigovana ishrana sa kalorijskim deficitom.
Why so serious?

Offline Kupidon

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #48 on: February 18, 2011, 01:37:10 AM »
Koliko sam citao nije preporucljivo clen koristiti duze od 4 do 6 nedelja da ne bi doslo do nuspojava pa sam razmisljao da sebe ograniim na minimum (4 nedelje) posto nikada u zivotu nisam koristio nikakvu hemiju.
Iz tog razloga sam se i registrovao na ovaj forum ne bi li procitao nesto korisno i dobio savet od pravih ljudi a ne kao sto na svakom treningu slusam razne ljude sta sve treba uzimati a cak i kao laik primecujem da je njihova prica totalno nepovezana.
Znaci vasa preporuka je dijeta?
Mogu li dobiti informaciju kakvu bi dijetu trebao da drzim a da ne bi gubio snagu prilikom treniranja i voznje bicikle na koje racunam da ce mi pomoci?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #49 on: February 18, 2011, 03:46:33 AM »
Why so serious?