EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dobri sagorevaci masti - na biljnoj bazi  (Read 82926 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline only1_PO

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
    • CG primorje
Odg: Dobri sagorevaci masti - na biljnoj bazi
« Reply #30 on: August 14, 2007, 11:31:07 PM »
i skini te silne majice i pojaseve,da ne bi dobio toplotni udar

Ne moze, provereno :)
Cak sam jednom pravio (pre 5-6 god) i specijalnumajcu za znojenje od tankih najlonskih dzakova i u tome ispod majce tenirao i preziveh bez posledica, bar mi se tako cini  :) :) :)

Offline only1_PO

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
    • CG primorje
Odg: Dobri sagorevaci masti - na biljnoj bazi
« Reply #31 on: August 14, 2007, 11:34:22 PM »
sa toliko slojevitim oblacenjem samo gubis vodu iz organizma, povecavas telesnu temperaturu sto mze dovesti do unistavanja dragocenih mitohondrija u misicima, a koje se ne obnavljaju.

Da li to znaci da takav nacin oblacenja ima izuzetno negativne efekte po organizam prilikom koriscenja kreatina - zbog gubljenja vode?

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Dobri sagorevaci masti - na biljnoj bazi
« Reply #32 on: August 14, 2007, 11:35:36 PM »
ma ne vezano za kreatin,znojenjem ne topis salo,samo bezveze dehidriras


Uploaded with ImageShack.us

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Dobri sagorevaci masti - na biljnoj bazi
« Reply #33 on: August 14, 2007, 11:39:47 PM »
Only1... nema nista na brzinu...kako dodjes do toga.. tom brzinom i padas..
Zna se kako se to radi.. a na taj nacin na koji ti zelis mozes samo da se *biiiipppp* i da ne uradis nista! Razmisli...  :dunno:

Offline cegevara

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: Dobri sagorevaci masti - na biljnoj bazi
« Reply #34 on: August 15, 2007, 10:55:53 AM »
Kao sto tema kaze, treba mi neki dobar sagorevac, a da nije stetan po organizam. Znaci nista sa efedrinom i slicnim stetnim supstancama. Takodje L karnitin ne dolazi u obzir zbog slabih efekata (citaj nikakvih). Takodje me interesuje da li bi bilo dobro koristiti neke blokatore masti (mislim na chitosan) uz sagorevace? Hteo bih da skinem 5-10 kg (ako je moguce za 2-3 meseca). Takodje treba uzeti u obzir da moj trening podrazumeva 3 majce + dres preko i pojas za mrsavljenje ispod svega, ali ta prokleta hrana ...
Blokatori masti kao sto je Chitosan nije bas dobra ideja posto moze da izazove probleme kod vitamina kojima je nepohodna mast za rastvaranje(A,D,E,K).

Offline only1_PO

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
    • CG primorje
Odg: Dobri sagorevaci masti - na biljnoj bazi
« Reply #35 on: August 15, 2007, 11:59:18 AM »
Blokatori masti kao sto je Chitosan nije bas dobra ideja posto moze da izazove probleme kod vitamina kojima je nepohodna mast za rastvaranje(A,D,E,K).
Kakve su posledice toga i da li ih ima ako je to period od mesec - 2 meseca?
Zar ne pretekne malo masti pa da ostane i za rastvaranje vitamina?
Citao sam da taj Chitosan nije bas toliko efikasan (ako se posmatra kao preparat - ne govorim o ishrani koja se primenjuje uz njega), pa me interesuje da li je to istina?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Dobri sagorevaci masti - na biljnoj bazi
« Reply #36 on: August 16, 2007, 01:45:43 AM »
evo i  ja da dodam, sve je dzabe ako ne sredis ishranu, to ne radi tako, bar jos nisu izmislili nesto da se sve sto uneses ishranom a da je lose, neki preparat sagori..
sredjena i kvalitetna ishrana-to je jedan od glavnih faktora
u kojoj meri moras da redukujes ishranu zavisi samo od tvog metabolizma i koliko treniras
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline only1_PO

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
    • CG primorje
Odg: Dobri sagorevaci masti - na biljnoj bazi
« Reply #37 on: August 16, 2007, 05:06:22 PM »
ma ne vezano za kreatin,znojenjem ne topis salo,samo bezveze dehidriras
Da li se situacija menja (sto se tice dehidriranja), ako tokom treninga unosis vodu, ili vodu mesanu sa necim, recimo sa dekstrozom ili sa vitaminima, jer mislim da je takva voda efikasnija protiv dehidratacije? Ipak prilikom teskih treninga organizam se puno znoji (bar sto se mene tice), pa se izbacije dosta tecnosti. Mada cini mi se da se izbacuje ne samo voda vec i dosta sala, sto se najbolje vidi kada se majca osusi i nije kao da si je polio vodom. Samo da napomenem da koristim majce sa kratkim rukavima za trening, da neko ne pomisli da obalcim dukserice (onda bih stvarno umrao od toplotnog udara)  :) :) :)

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Dobri sagorevaci masti - na biljnoj bazi
« Reply #38 on: August 17, 2007, 01:30:10 AM »
Quote
Mada cini mi se da se izbacuje ne samo voda vec i dosta sala, sto se najbolje vidi kada se majca osusi i nije kao da si je polio vodom
:rolleyes01:
znoj nije cista voda, a i koza ima prirodan sloj masnoce
jel ti nas zajebavas?
pa lepo ti je Valda objasnio proces ... znojenje je prirodan proces regulacije telesne temperature a ne efikasan nacin za mrsavljanje
sto bi znacilo da je znojenje posledica a ne uzrok

Quote
Da li se situacija menja (sto se tice dehidriranja), ako tokom treninga unosis vodu, ili vodu mesanu sa necim, recimo sa dekstrozom ili sa vitaminima, jer mislim da je takva voda efikasnija protiv dehidratacije?
Na osnovu cega ovaj zakljucak?
Zna se zasto se koristi dekstroza, zna se cemu sluze vitamini. Imas teme na forumu pa procitaj. Kod prekomernog znojenja se gube minerali (il elektroliti posto se i taj pojam cesto srece). Lepo ti pij obicnu vodu tokom treninga i ne brini. I batali taj mumija stil, ne treba ti to.


Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline only1_PO

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
    • CG primorje
Odg: Dobri sagorevaci masti - na biljnoj bazi
« Reply #39 on: August 17, 2007, 09:32:55 PM »
:rolleyes01:
znoj nije cista voda, a i koza ima prirodan sloj masnoce
jel ti nas zajebavas?
pa lepo ti je Valda objasnio proces ... znojenje je prirodan proces regulacije telesne temperature a ne efikasan nacin za mrsavljanje
sto bi znacilo da je znojenje posledica a ne uzrok
Na osnovu cega ovaj zakljucak?
Zna se zasto se koristi dekstroza, zna se cemu sluze vitamini. Imas teme na forumu pa procitaj. Kod prekomernog znojenja se gube minerali (il elektroliti posto se i taj pojam cesto srece). Lepo ti pij obicnu vodu tokom treninga i ne brini. I batali taj mumija stil, ne treba ti to.


 pa pokusavam da objasnim da se znojenjem gubi i salo, sto ce reci masne naslage  :)
 Pa ovako, na zalost imao sam tu nesrecu da zavrsim medicinsku skolu i video da se ljudima ne daje u venu obicna voda vec voda mesana sa cistom solju ili sa glukozom. Takodje i ko kod dehidraacije, ustvarimislim da je to i osnovna terapija kod dehidratacije jer elektroliti su milslim ti koji sprecavaju dehidrrataciju i kada bi pio obicnu vodu ne bi bilo ni priblizno efikasno spreciti dehidrataciju u bilo kojoj situaciji.
 Smejte se vi, ali mumija stil jeimala izuzetnih efekata, naravno uz kombinaciju sa kreatinom i amino kiselinama  :) :) :)