EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Program za masu HELP  (Read 15080 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Koby_88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 41
  • Gender: Male
Odg: Program za masu HELP
« Reply #10 on: August 08, 2007, 02:13:01 AM »
hmmmm ja sam tvoje godishte... visok 182 i imam 70 kila.. ti si .. dosta nizi od mene.. a tezi.. kako se to nekad merilo na 173cm visine, perfektna tezina je 73kg...
iskreno.. ja razumem zashto ja radim masu..
ali zasto ti .. to mi ne ide u glavu.. pogotovo jos sto hoces kreatin i whey..
kreatin sam ne znaci nista (lazem, povecava snagu malo, pa mozes vise da dizes) ako nemas potpore proteina.. tipa, belance u prahu ili surutka.. ili josh bolje whey..
ili pak imash loodo dobru ishranu bogatu proteinima...
kreatin recimo, da prostim jezikom kazem, pravi mesta u misicima za laksu ugradnju proteina...
pa ako ih ne unosish dovoljno, kako lazic kaze, kako doslo tako i otislo...

e sad.. ne znam kako si gradjen, ali po nekoj predpostavci.. .da sam ti.. ja bih samo radio na definiciji.. opet tvoj izbor :)

"naravno da moze. ali to sto steknes samo sa njime je ravno 0 po kvalitetu" drugim recima, misic ti se napumpa cistom vodom, bez proteina.. izgleda vece i oblije, ali je i dalje to prazno, i ispumpa se brzo .. proteini su ti osnova misica :)


pitanje za Lazica: dosta sam cuo o vama od drugara, koji me je savetovao da bih trebao za ono shto hocu da znam, da otvorim temu sa naznakom za Vas.. da li je dozvoljeno?


Pa ovako brate, nisam debeo, imam malo sala na stomaku i to planiram da "skinem", licno ne volim definiciju, vise volim da sam masivan, kreatin i whey pije vecina bb bez obzira da li radi na defki ili masi, jer whey obezbedjuje materijal (proteine) za izgradnju misica, a kreatin ti daje snagu, u ostalom i sam znas dosta o kreatinu posto si vec gore ispisao....
« Last Edit: August 12, 2007, 11:03:37 PM by Lazic »

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Program za masu HELP
« Reply #11 on: August 12, 2007, 11:05:36 PM »
zbog tebe Koby 88 je sada ukinuta mogucnost da clan moze da obrise svoju temu, jer vise puta pokusavas i brises teme u kojima smo ti davali savete, a ja ih vracao nazad,a to ce najvise da osete oni koji napisu temu i pogrese..

[lock]
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap