EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savrsena teretana  (Read 43737 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Savrsena teretana
« Reply #30 on: September 22, 2007, 06:05:07 PM »
moracu ja da postavim slike iz moje teretane, slikacu sutra pa da vam pokazem shta je super :P jer nije prenatrpana spravama, masa je ok, a opet imas sve sprave koje ti trebaju (i pun qrac bench klupi, sa ovim nagibom ,sa onim nagibom, za ovo za ono itd itd :P) kontam da bi ted bio odusevljen i naravno tu je stalak za cucnjeve :P
pa to je valjda ono sto teretanu cini dobrom,ja tamo idem da odradim kvalitetan trening ,a ne da se divim firmiranim spravama i extra likovima , a za aduktore,abduktore i ostala sranja me bas zabole


Uploaded with ImageShack.us

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Savrsena teretana
« Reply #31 on: September 22, 2007, 06:09:03 PM »
ja sam vec prethodno naveo iste te razloge zasto necu da idem u cuveni blue loft iz novog sada koji mi je na 3-4min peske <_< jer bas je sve suprotno od onoga sto si rekao da treba da bude... sve je ok .. imash par ok ljudi koji idu tamo i znaju nesto, ali vecinu cine oni koji idu jer je sve fancy i da bi se shetali po teretani kao da su izasli u grad :P

Offline medonjak

  • Domacin Foruma
  • *
  • Posts: 663
  • Gender: Female
Odg: Savrsena teretana
« Reply #32 on: September 22, 2007, 06:10:26 PM »
Ted tebi je sigurno bzvz a meni kao rekreativcu je odlicna Cak stavise prezadovoljna sam trenutnim stanjem koje sam tamo napravila..jedino mi je krivo sto nema leg-pressa al sta je tu je

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Savrsena teretana
« Reply #33 on: September 22, 2007, 06:12:01 PM »
ja sam vec prethodno naveo iste te razloge zasto necu da idem u cuveni blue loft iz novog sada koji mi je na 3-4min peske <_< jer bas je sve suprotno od onoga sto si rekao da treba da bude... sve je ok .. imash par ok ljudi koji idu tamo i znaju nesto, ali vecinu cine oni koji idu jer je sve fancy i da bi se shetali po teretani kao da su izasli u grad :P
e to isto je slucaj sa ovom teretanom koju medonjak pominje, obuci firmiranu opremu i pojavi se ,a sprave ce same da odrade sve  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :wallbash1:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Savrsena teretana
« Reply #34 on: September 22, 2007, 06:12:51 PM »
Ted tebi je sigurno bzvz a meni kao rekreativcu je odlicna Cak stavise prezadovoljna sam trenutnim stanjem koje sam tamo napravila..jedino mi je krivo sto nema leg-pressa al sta je tu je
pa nema cucnja ,nema leg presa ,pa reci mi sta ima molim te i kako to onda moze da se nazove teretanom ?


Uploaded with ImageShack.us

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Savrsena teretana
« Reply #35 on: September 22, 2007, 06:13:44 PM »
Ted tebi je sigurno bzvz a meni kao rekreativcu je odlicna Cak stavise prezadovoljna sam trenutnim stanjem koje sam tamo napravila..jedino mi je krivo sto nema leg-pressa al sta je tu je

svako ima neki svoj ukus, a tu vazi ono cuveno " o ukusima se neraspravlja "  :evillaugh: :evillaugh:


e to isto je slucaj sa ovom teretanom koju medonjak pominje, obuci firmiranu opremu i pojavi se ,a sprave ce same da odrade sve  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :wallbash1:



sta da ti kazem... zato mi nije tesko da idem svaki dan 30-40min do moje teretane :P

a leg press i cucanj jesu jedna od osnova tako da cudi me kako toga nema  :dunno: :dunno:

Offline medonjak

  • Domacin Foruma
  • *
  • Posts: 663
  • Gender: Female
Odg: Savrsena teretana
« Reply #36 on: September 22, 2007, 06:14:29 PM »
ok Sale nemam ja pojma  :blowkiss:

Offline medonjak

  • Domacin Foruma
  • *
  • Posts: 663
  • Gender: Female
Odg: Savrsena teretana
« Reply #37 on: September 22, 2007, 06:16:00 PM »
@Kosuta
postoji smith masina gde je meni ok da radim cucanj.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Savrsena teretana
« Reply #38 on: September 22, 2007, 06:17:06 PM »
ok Sale nemam ja pojma  :blowkiss:
pa to je vrlo ocigledno  :blowkiss:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: Savrsena teretana
« Reply #39 on: September 22, 2007, 08:01:48 PM »
sve u svemu,savrsene teretane nema....a niko ne spominje cistocu u teretanama...to vam nije bitno?