EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Tajne do ravnog stomaka i snaznih trbusnih misica  (Read 95897 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Tajne do ravnog stomaka i snaznih trbusnih misica
« Reply #30 on: February 08, 2007, 06:39:24 PM »
Jeste sve to fino ,samo mora da shvatite da kada radite stomak..mora da radite stomak..ne ledja ili butine,vrat itd..
..HVALA BOGU!!

Offline GRKOVCANIN

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 222
Odg: Tajne do ravnog stomaka i snaznih trbusnih misica
« Reply #31 on: May 16, 2007, 11:59:27 AM »
 cm a bilo e s ovim da:"Svi mi imamo ravan stomak...".
Konkretno kod mene. Na mojih 22%bf(to sad pokazuje vaga :hitself:, a pao 1.5kg i u struku 2.5cm, sad 90 cm a na pocetku 105) ne bih ni trebao imati stomak. Bar prema kolicini masti na istom. Cinjeci da naslage nisu male, ali ni upola tolike koliki mi je stomak kad je opusten. Kad ga drzim uvucenog stanje je u okvirima podnosljivog, ali kad ga opustim ode nizbrdo :wow: :boxed:.
O nekim debljim ljudima i da ne pricam. Ispade da imaju naslage sala pola metra :crazy: :crazy:!
Zanima me usljed cega dolazi do povecanja stomaka, odnosno stvaranja jajastog oblika iako naslage sala i nisu velike? Na nekoj reklami su prikazali da je to u stvari 'jezerce' vode, ali sam skeptican prema tome. Obzirom da uzimam AC, oduvao bi ga odavno.
Bicu i ja u Troji!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Tajne do ravnog stomaka i snaznih trbusnih misica
« Reply #32 on: May 16, 2007, 07:19:10 PM »
vaga nije bas precizno merilo bf-a
nemoj striktno po njoj ad se ravnas
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline kai79

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Tajne do ravnog stomaka i snaznih trbusnih misica
« Reply #33 on: October 19, 2007, 08:59:37 PM »
Citam ovo sto pisete i zakljucio sam da bas imate u tome iskustva.
Mozete li meni pomoci oko trbusnjaka ja stalno pokusavam da ih smanjim ali kad se oni smanje ja se istopim .Sto se tice jela ne podnosim ribu piletinu i mleko .

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Tajne do ravnog stomaka i snaznih trbusnih misica
« Reply #34 on: October 19, 2007, 10:28:03 PM »
Citam ovo sto pisete i zakljucio sam da bas imate u tome iskustva.
Mozete li meni pomoci oko trbusnjaka ja stalno pokusavam da ih smanjim ali kad se oni smanje ja se istopim .Sto se tice jela ne podnosim ribu piletinu i mleko .
kako da ih smanjis :) ? ne razumem u cemu je problem.  :nonono:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline kai79

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Tajne do ravnog stomaka i snaznih trbusnih misica
« Reply #35 on: October 21, 2007, 01:40:09 PM »
Izvinjavam se pogresno sam se izrazio ,ja dugo vezbam 4 dana u nedelji skoro 7 godina .Nista preterano po jedan sat dnevno ,ali nikako da napravim idealne misice na stomaku imam 79 kg i to se ne menja .Ali cim pokusam da izbacim slatkise i smanjim jelo ja odmah preterano smrsam i postanem pravi kostur .Dali mi preporucujete da prestanem da vezbam i radim samo trbusnjace.
 

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Tajne do ravnog stomaka i snaznih trbusnih misica
« Reply #36 on: October 21, 2007, 01:45:30 PM »
povecaj unos proteina, izbaci junk food, vezbaj, posveti svakoj grupi misica paznju i to je to..

Offline Gagi

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 702
  • Gender: Male
Odg: Tajne do ravnog stomaka i snaznih trbusnih misica
« Reply #37 on: October 22, 2007, 02:21:40 PM »
Izvinjavam se pogresno sam se izrazio ,ja dugo vezbam 4 dana u nedelji skoro 7 godina .Nista preterano po jedan sat dnevno ,ali nikako da napravim idealne misice na stomaku imam 79 kg i to se ne menja .Ali cim pokusam da izbacim slatkise i smanjim jelo ja odmah preterano smrsam i postanem pravi kostur .Dali mi preporucujete da prestanem da vezbam i radim samo trbusnjace.

Ako posle tih sedam godina, pitas ovakva pitanja onda si jedan od onih sto idu u teretanu po inerciji, samo da bi isli. Morao si za to vreme da naucis mnogo toga, i da ti savetujes one koji tek pocinju.7 godina... Cini mi se da imas nezgodan metabolizam, cim malo smanjis jelo brzo gubis misicnu masu, a tesko je dobijas jer za 7 godina kazes kilaza ti se ne menja   :wallbash1: Dobro mozda ni ne zelis masu , samo stomak :rolleyes01: Zasto kada izbacis slatkise smanjis i hranu? Izbaci slatkise a hranu dovedi u red, jedi proteine i vlaknaste hidrate, i radi varijacije ugljenih hidrata. Na taj nacin neces gubiti puno misica ( postati kostur) a skinuces masti. Citaj po forumu da vidis kako bi ishrana trebalo da izgleda. Ubaci kardio, i posle tih sedam godina da konacno imas neki rezultat  :lol:
 
"There's no point trying to leave 'til you've learned all your Kung Fu."

Offline kai79

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Tajne do ravnog stomaka i snaznih trbusnih misica
« Reply #38 on: October 22, 2007, 10:08:40 PM »
Nemam ja vremena za teretanu ja to sve radim kuci imam onu mini teretanicu i ketlerovu spravu za okretanje trcanje neznam kako se zove .I jos dve beskorisne sprave ,sta da se radi covek iz neznanja kupuje gluposti .
Sto se tice kilaze za mene je idealna mozda bi trebalo jos neko kilo ali nema veze .Ne vezbam ja zbog izgleda ili misica ja to radim jer se posle mnogo lepse osecam.Stomak me nervira jer kad vec tolko vezbam trebalo bi da bar bude ravan ,ne trzim ja plocice ili nesto idealno samo da bude normalan.Sad cu probat bez slatkisa skroz.

Offline gnenad

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Male
Odg: Tajne do ravnog stomaka i snaznih trbusnih misica
« Reply #39 on: October 23, 2007, 05:43:10 PM »
Ne treba ti teretana za stomak.Regulises ishranu,  kada nestane salo pojave se trbusnjaci.