EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Back on the track  (Read 5124 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Floyd

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Male
Back on the track
« on: October 05, 2007, 12:18:24 PM »
Cao svima , prvo da kazem da sam poceo sa teretanom prosle godine u Junu i bile su krace pauze ali mislim da sam zaista napredovao , medjutim pocelo je leto i krenuo sam da sljakam tako da nikako nisam imao vremena da posvetim sebi jedino sam u julu isao malo na plivanje i malo trenirao i koristio nekih 2 nedelje AC . Sada bih opet poceo sa treningo , nabavio sam nesto wheya kreatina bcaa ostalo mi je malo AC (ali to ne bih da koristim, mislim ne sada) Treniram 3 puta nedeljno odbojku i imam samo vremena da radim kuci gde vec imam neke spravice : par bučica od po 12 kg, golijata na kom mogu da radim lat vucenje , leptir , i noge i  bicikl , dvorucni teg od 30kg .
Spreman sam za sve vase saveta kako sve to da ukombinujem.
Visok sam 187 imam 76 kg a prosle godine kad sam bio na masi oko 85 kg sa malo salca , nije da ga ni sad nema ali manje , imam 18 godina . Cilj mi je masa ali ne bih bas mnogo da se ugojim.
Spreman sam za sve vase saveta kako sve to da ukombinujem.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Back on the track
« Reply #1 on: October 05, 2007, 04:46:28 PM »
dobro nije problem samo , ishrana, kako mozes da se prilagodis tome, posto masa zahteva odredjenu kolicinu proteina i uh kroz hranu..ovo sto imas dodataka je jos plus
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap