EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trening idioti  (Read 27734 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dragana

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Female
Odg: Trening idioti
« Reply #30 on: March 25, 2007, 10:57:16 PM »
Oprostite cure koje ste se nasle povrijedjene. Ja nisam napisao ovaj tekst. Nasao sam ga u kompjuteru i podijelio sa vama clanovima ovog predobrog foruma!!

 :idea02:
Nije li najbolje da ovaj text posluzi svakome ko se u njemu eventualno prepoznao kao motivacija da nesto promeni?!  :clap1:
« Last Edit: March 26, 2007, 01:21:37 AM by Dragana »
Should I stay, should I grow...

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Trening idioti
« Reply #31 on: March 25, 2007, 11:07:05 PM »
Quote from: snoopy
a posto sam jedina devojka u teretani koja dolazi redovno i ozbiljno vezba dosadili su mi sa svojim komentarima...
prilaze mi da mi kazu kako ne treba tako da radim nego ovako, a oni ninasta ne lice...oni ne znaju ni za koji misic je neka vezba a kamoli kako se pravilno radi...onda mi pricaju kako meni nije mesto u teretani nego da treba da idem na aerobik...da cu da se nabildujem i budem veca od njih...a najvise me nervira kad mi pridju i kazu sta ce tebi biceps, sta ce ti benc, sra ce ti triceps vidi kolika ti je ruka, sta ce ti te tezine ti samo treba da vozis bajs, radis trbusnjake i zadnjicu i dizes prazne sipke i najmanje bucice...NERVIRAJU ME !!!

snupi pa oni tebe muvaaaju ;D . a posto verovatno nemaju neku zvaku onda pocinju o vezbanju, a kako vidim i o tome ne znaju bas nesto, pa to tako ispadne. nisu zlonamerni ;)
« Last Edit: March 25, 2007, 11:09:03 PM by vlada85 »
over & out

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Trening idioti
« Reply #32 on: March 25, 2007, 11:12:34 PM »
Vlada to iz iskustva  ;D
Hvala bogu idem u zensku teretanu :)
Pokusala sam u mesanu , ali nema sanse  :hmm: :hitself: :yahoo:

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Trening idioti
« Reply #33 on: March 25, 2007, 11:29:46 PM »
ma znam da me muvaju...to je tako providno...ali zar ne moze bar jedan da me zaobidje...ili neka smisle neki bolji prilaz...posto ovo pocinje da me smara i nervira...kako je krenulo pocecu da mislim da su ljubomorni na mene posto sam za kratko vreme uradila ono sto mnogi tamo nisu, a i sigurno su iskompleksirani kad neki vide da dizem iste tezine kao oni a od nekih cak i vise...pa mislim sta reci...ja se ne zajebavam tamo...
ej jedan decko koji je tek krenuo u teretanu kad je video da za biceps i na lat masini dizem tezine kao i on nije smeo da ih radi kad sam ja u teretani da mu se ne bi smejali...pa je poceo da dolazi u drugim terminima...hahaha
pa to je smesno...
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Trening idioti
« Reply #34 on: March 25, 2007, 11:31:11 PM »
Quote from: snoopy
a posto sam jedina devojka u teretani koja dolazi redovno i ozbiljno vezba dosadili su mi sa svojim komentarima...
prilaze mi da mi kazu kako ne treba tako da radim nego ovako, a oni ninasta ne lice...oni ne znaju ni za koji misic je neka vezba a kamoli kako se pravilno radi...onda mi pricaju kako meni nije mesto u teretani nego da treba da idem na aerobik...da cu da se nabildujem i budem veca od njih...a najvise me nervira kad mi pridju i kazu sta ce tebi biceps, sta ce ti benc, sra ce ti triceps vidi kolika ti je ruka, sta ce ti te tezine ti samo treba da vozis bajs, radis trbusnjake i zadnjicu i dizes prazne sipke i najmanje bucice...NERVIRAJU ME !!!

snupi pa oni tebe muvaaaju ;D . a posto verovatno nemaju neku zvaku onda pocinju o vezbanju, a kako vidim i o tome ne znaju bas nesto, pa to tako ispadne. nisu zlonamerni ;)
a da jel ti ovo iz iskustva??? aaa? :mf_wink:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Trening idioti
« Reply #35 on: March 25, 2007, 11:32:21 PM »
hehe ;D jedino ako si devojka za zaobilazenje i mozes da me bijes, onda  :nonono: :lol: :lol: :lol: :lol:
over & out

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Trening idioti
« Reply #36 on: March 25, 2007, 11:33:57 PM »
 :hm:  :offtopic:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Trening idioti
« Reply #37 on: March 25, 2007, 11:46:49 PM »
zasto Lazicu? sta ti se ne svidja?
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Gigson

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
Odg: Trening idioti
« Reply #38 on: March 26, 2007, 12:10:00 AM »
neznam koliko vas sa ovog foruma imaju da su iz bosne,, vijerujem malo pa cu da vam objasnim situaciju kon nas u teretanama...

1 slucaj: mrga od 120 i 45% bf kg dodze digne bench par puta i baci koji put sa bucicom pa onda stane gleda se i uvjek al uvjek ponavljaju : "Slab i ja", " jel mi dobra tetovka", "Jesam opao"

2 slucaj su mister olimpije od 56 kila koji su nevjerovatno potkovani neznanjem o suplementaciji i aas pa daju ljudima savjete poput "uzmi winstrol da smrsas posto njega uzimaju profesionalci kad rade defku" ili "ja ti nebi preporucio da uzmes proteine, radije uzmi kreatin jer kada prestanes piti proteine sav ces ispuhati" ili polemika je oko aas " metan ti je naj jaci steroid, poslije njega dolazi deca pa dianabol"

3 slucaj su naravno dileri koje svaka teretana ima al dizu lovu i boli ih q*ac za sve

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Trening idioti
« Reply #39 on: March 26, 2007, 12:18:39 AM »
e sad si me podsetio...znas kako volim da nekom ko se stalno gleda i meri kazem da je opao posle nekoliko dana nedolazenja u teretanu...samo pridjem i kezem: "sta ti se desilo? Nesto si opao..."...
i mislim da puknu od besa...nekako dobije snagu pa dize i ono sto nikada nije mogao
 :lol: :lol: :lol:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.