EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU  (Read 117800 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aleksandar_polomac

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 59
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #80 on: April 15, 2007, 11:01:20 AM »
bravo lazicu za taj komentar o branislavi ulazila je u sva takmicenja kao favorit i opustila se dok jednom netresnes o ledinu neopametis se e sad zna za ubuduce da nije vise favorit jel uvek izadje neko sa strane spremniji i bolji tako je uvek kod nas ovde u sveckoj izlaze neki koji se nisu takmicili po 100 godina pa pobede

Offline Gagi

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 702
  • Gender: Male
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #81 on: April 15, 2007, 01:04:52 PM »
gagi hvla na slikama...trebali smo jednu zjaedno da uradimo jbg...kada sam se skinuo sa bine....steta....
Steta...Sledeci put postavljam nase zajednicke slike!

Gagi hvala na slikama..Opisi nam malo samo takmicenje organizaciju,takmicare..Iz tvog ugla..Kako ti se cini.jel si iznenadjen prijatno ili neprijatno nekim delovima manifestacije..Da vidimo novinarski sta se desavalo!.. :yahoo: :flex:
Ocigledno jos uvek bodidilbing takmicenja kod nas ne privlace dovoljno paznju publike.Znam da bodibilding nikada, nigde, pa ni u Srbiji nece biti "mainstream" ali ipak treba da bude toliko prihvacen da se napuni mala sala Spens-a.Cena od 300,00 sigurno nije sprecila ljude da dodju, ali osim fanova koji su dosli uglavom iz Beograda i malog broja Novosadjnana koji su svratili, mala sala je bila poluprazna.Prvi utisak je da je svetlo bilo bolje, ali to takmicari neka potvrde, publika je za razliku od proslog puta u Spensu bila skoro u mraku, a pozornica je bila pod reflektorima.Nikada nisam bio na takmicenju gde sa muzikom nije bilo problema, tako da se i ovde desavalo da pustaju pesmu od sredine, ili da cd preskace, ... :thumbdown
 
  Zaista je tesko da ti nesto drzi paznju toliko sati,i koliko god se organizatori trudili da ubrzaju stvari, ali na pogresan nacin, (jer kad neko ima nastup, odnosno koreografiju koju je spremio, u pauzama izmedju rundi a iseku mu muziku na pola da bi zavrsio, to je po meni jako ruzno) mozda je bilo bolje da su manje gresili sa pogresnim prozivanjem takmicara i muzikom.Ljudi su uglavnom odlazili pre kraja i nisu videli nabolji deo koji je inace bio oko 22:00, 23:00h.
 
  Sto se tice takmicara, sudije na neki nacin nisu bile ni potrebne! Zasto? Pa zato sto, da ste uzeli nekoga ko je prvi put tu dosao mogao je za skoro svaku kategoriju da vam kaze ko je prvi, ko drugi, i ko treci ako ih uopste i ima troje  ;D Po jedan dobar takmicar u skoro svakoj kategoriji, drugi koji je za klasu losiji, i treci koji popunjava broj  ;D Pedja kad je izasao u svojoj kategoriji,publika nije bila sigurna da li su druga dvojca dosli da mu traze autogram i da se slikaju sa njim, ili da se takmice protiv njega  ;D Sta je bodibilding takmicenje ako nemas bar dva dobra takmicara koji se kidaju za prvo mesto u kategoriji? Odgovor:Smaranje!

  Poluprazna sala Spensa najbolje pokazuje kako ovakvi dogadjaji mogu da pruze zadovoljstvo samo najvecim ljubiteljima ovog sporta.Najbolji iz svih kategorija, branice boje nase zemlje, na predstojecem Balkanskom prvenstvu, kao i na Evropskom.Savez i Drzava stoje svim silama iza njih, tako da za nase najbolje, kao i obicno, novcanih nagrada nije bilo...
"There's no point trying to leave 'til you've learned all your Kung Fu."

Offline Fanatic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 93
  • Gender: Male
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #82 on: April 15, 2007, 02:08:23 PM »
Ja bih jos samo malo da se nadovezem i kazem da je ipak pravi haos kao i obicno bio u svlacionicama i uopsteno u pozadini a evo i zasto:
-Kao prvo ja mislim a verujem da ce se mnogi takmicari samnom sloziti da se ovo takmicenje trebalo ipak zvati KOLIBRI ili CIPIRIPI! Ja stvarno volim decu, nemojte me pogresno shvatiti ali ljudi sto je mnogo mnogo je!Pa sa onom decurlijom ga stvarno preterase!
Bilo je i izmena u redosledu nastupanja,odugovlacenja,razvlacenja...nije se znalo ko kada izlazi,a desavalo se da vodje programa jure takmicare po spensu jer se nezna gde je ko.
To se i pre desavalo i delovalo je tragikomicno.
Mnogim takmicarima je skoro pozlilo,jer se cekalo dugo posto su deca toliko odugovlacila da je to stvarno bilo smarajuce kako za nas takmicare tako i za veci deo publike.
Pretpostavljam da je dobar deo njih i prespavao taj deo.
Osvetljenje je bilo ok,mozda smo malo bljestali za kamere a to je zavisilo od toga gde je ko stajao.O tome nazalost mi nikako nismo mogli voditi racuna.
Pa opet posle svega eto odrzalo se takmicenje.Sveg tog cirkusa vecim delom ne bi bilo da ta deca nisu ucestvovala.
Mislim da upravni odbor mora preduzeti neke mere povodom toga da se ovakvi propusti vise ne desavaju.
Ako je takmicenje onda neka bude pravo takmicenje!
KOLIBRI i CIPIRIPI manifestacije neka se odrzavaju posebno.
Sponsored by Pansport Novi Sad

Offline MR.BIG

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #83 on: April 15, 2007, 02:56:09 PM »




Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #84 on: April 15, 2007, 03:04:52 PM »
u covece  :respect:
al se nekad dobro jelo

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #85 on: April 15, 2007, 03:22:15 PM »
pa da krenemo..zahvaljujem se Tikici na odlicno odradjenom poslu..steta sto nije imala vremena da sve isprati ali kako mi rastemo tako cemo i da poboljsavamo kvalitet fotografija..
Zahvaljujem se gagiju i mr bigu na fotografijama..slike su komprsovane ali u svakoj poruci ce biti link do originala ako zeli da ima kvalitetnu fotografiju..
« Last Edit: April 15, 2007, 03:53:26 PM by Tikica »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #86 on: April 15, 2007, 03:23:03 PM »
.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #87 on: April 15, 2007, 03:23:39 PM »
.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #88 on: April 15, 2007, 03:23:58 PM »
.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #89 on: April 15, 2007, 03:24:40 PM »
.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap