EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 3 kura - mišljenje  (Read 8452 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - mišljenje
« Reply #30 on: October 22, 2010, 07:33:35 PM »
Odvoji par meseci i radi teske cucnjeve i vucenja(naravno promenis tehniku u dobru),odrekni se tog "bench only" stava,istraj u svemu tome,budi konstantan i videces skok u snazi.Znam kako kvalitetno vezbas,ali gornji deo tela i to u bb rezimu,a jak si onoliko koliko su ti jaka ledja a ta snaga se ne dobija biceps pregibima :)
Ja mislim da nije problem u hemiji,jer uzivo to stvarno deluje impresivno kod tebe,lepo reagujes,vec je problem u treningu.Snaga ionako dolazi u par naleta tokom godine,pa onda dolazi do stagnacije.Na nama je da sto bolje iskoristimo taj talas i da budemo konstantni i u periodima stagniranja

ma mars bre,nisam ravan bench radio god dana  :lol: a za cucanj me samo jebe to sto moram da stavim ploce ispod zbog skracene zadje loze...a ono mrtvo sto smo radili zajedno sam imao upalu nogu stoko pa nisam isao previse u cucanj....ali primedbe primljene k znanju

mislim,i pre mi je trening bio cisto BB pa sam natural cak u nekim dizanjima bio jaci nego na aas a snaga je rasla iz god u god poprilicno,iz tog razloga i mislim da nesto moje telo "ne radi dobro" na aas  :hitself:

a trening ebemu,stvarno sam za godinu ipo dana izmenjao sve opsege ponavljanja,od toga da sam radio max 6 a sad zadnji put sve do 15,odmore od 15 sek do 2 minuta,broj serija itd itd...al ajd,od 1.dec na treningu za noge radicu cucanj u 12 serija makar crko a za ledja samo mrtvo u zilion...iako mislim da jednostavno ima jos neki problem al ajde probace se ovako prvo
Why so serious?

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - mišljenje
« Reply #31 on: October 22, 2010, 08:04:39 PM »
pa ne mozes ti stalno da imas porast snage...moras ti par nedelja da radis samo na cistoj snazi tipa 1-5 pa onda nekoliko nedelja samo da radis bez otkaza ...ako teras cele godine maksimum ispucaces se...
a i ako menjas svaki trening parametre treninga normalno da ne mozes videti porast snage

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - mišljenje
« Reply #32 on: October 23, 2010, 12:15:49 AM »
ma znam,al sad skrecemo s teme ka treningu,diskutovacemo drugde :) ...ja sam cisto upitao da nema neke povezanosti s hemijom i ostalim reakcijama na nju ne-porast snage
Why so serious?

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - mišljenje
« Reply #33 on: October 23, 2010, 10:22:43 AM »
Pa kazem ti ako ne osecas porast snage parametri u treningu ili ishrana ti ne valjaju...ili odmor :D  i na hemiji moras malo da nekad spustis loptu.... (mislim pazi ja te savetujem,nemam blage sta i kako,al to je ono sto sam cuo od sve i jednog sto znam...prvo sto svi primete je snaga)    :blowkiss:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - mišljenje
« Reply #34 on: October 24, 2010, 12:10:06 AM »
jbg...mislim ni malo se ne zalim na porast misica na postojecoj snazi,cisto volim malo i tu da ide na gore u tezinama :)
Why so serious?

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - mišljenje
« Reply #35 on: October 24, 2010, 11:11:36 AM »
Onda treniraj sistemom za snagu ,jednostavno :D

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: 3 kura - mišljenje
« Reply #36 on: October 25, 2010, 01:07:13 AM »
Quote
a za cucanj me samo jebe to sto moram da stavim ploce ispod zbog skracene zadje loze...a ono mrtvo sto smo radili zajedno sam imao upalu nogu stoko pa nisam isao previse u cucanj....ali primedbe primljene k znanju

brate,i onda ti rekoh da mnogo savijas donja ledja,a ti kazes kako te bolje pogadja.Znam ja to,al bolje pogadja i tvoje prsljenove  :lol: znam da radis mind n muscle al ono je preterivanje
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - mišljenje
« Reply #37 on: October 28, 2010, 02:07:01 PM »
ma mars bre,nisam ravan bench radio god dana  :lol: a za cucanj me samo jebe to sto moram da stavim ploce ispod zbog skracene zadje loze...a ono mrtvo sto smo radili zajedno sam imao upalu nogu stoko pa nisam isao previse u cucanj....ali primedbe primljene k znanju

mislim,i pre mi je trening bio cisto BB pa sam natural cak u nekim dizanjima bio jaci nego na aas a snaga je rasla iz god u god poprilicno,iz tog razloga i mislim da nesto moje telo "ne radi dobro" na aas  :hitself:

a trening ebemu,stvarno sam za godinu ipo dana izmenjao sve opsege ponavljanja,od toga da sam radio max 6 a sad zadnji put sve do 15,odmore od 15 sek do 2 minuta,broj serija itd itd...al ajd,od 1.dec na treningu za noge radicu cucanj u 12 serija makar crko a za ledja samo mrtvo u zilion...iako mislim da jednostavno ima jos neki problem al ajde probace se ovako prvo

Brate............ti rastes iz godine u godinu.....sto se snage tice ima jedna stvar....kad pocnes da razmisljas o tome kako da pogodis misic sto bolje(sto je slucaj kod tebe) zaboravis da guras-vuces sto snaznije...shodno tome snaga ne raste...ne verujem da je problem bilo koje druge prirode
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - mišljenje
« Reply #38 on: October 28, 2010, 02:17:14 PM »
Evo sad sam procitao i ovaj tvoj post...da citam teme u nazad :)


kada se vec prica o snazi,DA LI JE MOGUCE DA JA OD HEMIJE NEMAM NIKAKVE SKOKOVE U SNAZI?? Znaci misici idu gore,masa,cvrstina blabla,snaga nista  :dunno:

jednostavno,nemam prakticno nikakve razlike niti osetim ista i na prelazu na hemiju i sa hemije,da mi nisu neki receptori neosetljivi ili sta??Nalazi uvek uredni,ja bukvalno provaljujem da sam na hemiji samo po dlakavljenju i masi,a hteo bih da radim na snazi malo :( dal je u pitanju izbor hemije ili su mi doze premale za rad na snazi ne znam vise sta je,al nigde na netu ne nalazim odgovore :(  u ovo racunam i aas i insulin,dakle nista snaga gore od onoga sto bih i natural imao povecanje snage kad krenem masu  :dunno:

p.s. i ovo oko trena... tren enth diamond 8 weeks uz depo 10,nisam uzimao hcg,nisam radio pct,nisam osetio prelaz ni u jednom parametru osim opadanju mase,odem pre nedelju dana (2meseca po zavrsetku kure) da proverim FSH,test,estrogen,LH i prolaktin i sve ok,pa me to navodi na pitanje da nesto mozda "dublje" nije u redu sto se ne vidi u hormonalnom panelu ili analizi krvi,sta bih jos mogai da iztestiram?? A doca kod koga radim sve analize (inace dobar skolski drug) nema blage sta da mi kaze i u fazonu,ma ne brini se,al mene bas to sto nista ocigledno nije pokvareno jos vise kopka da je nesto bas bas sjebano....jbg hipohondar sam ogroman pa ako bilo kakav savet na ovu temu mozes da mi das Sele bio bih zahvalan  :yes:


p.p.s. mozda je bitno da pomenem da mi je apetit NULA i na aas i sad na dijeti-primingu pa da nije i to neka nuspojava "neceg" ujebanog  :boxed: ?

Jebena pretreniranost je jedan od prvih uzroka manjka apetita,takodje moze da bude zeludacna kiselina koja stvara osecaj gadjenja na hranu i to svu hranu...znaci i ono sto si najvise voleo da jedes ti se ne jede.....

Generalno mislim da si malo pretreniran i malo vise gadjas crvena misicna vlakna nego bela stoga nema rasta u snazi.......i ne zaboravi da ti nisi slab.....i da dodam.... KAD POCNES SA CIKLUSOM
NE POVECAVAJ OBIM I UCESTALOST TRENINGA-STO JE MISICNA MASA I SNAGA VECA VISE JE VREMENA POTREBNO TELU DA SE OPORAVI ,POD PREDPOSTAVKOM DA NE POVECAVAS DOZE I LEKOVE KOJI SU U ARSENALU U ODNOSU NA PRETHODNE CIKLUSE...to je jebena zamka u koju svi upadamo kad osetimo drive!
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - mišljenje
« Reply #39 on: October 28, 2010, 02:24:27 PM »
Ili je mozda bolje da ne dodje uopste do atrofije testisa  tako sto ce se HCG koristiti tokom ciklusa u malim dozama ;)

Po meni Hcg je u svakom ciklusu potreban jer obavlja funkciju koju ne mogu obaviti ni nolvadex ni clomid ni sl i samo je pitanje prilagodjavanja doze  a ne da li ga treba koristiti!!!


Probao jednom i osecao se ko q...c svaki put posle injektiranja(cak i u dozama od 200-300iu)...od toga da sam jedva ustajao iz kreveta do toga da sam bio razdrazljiv kao zena u PMS-u......Cisto jedno iskustvo vise....planiram da na sledecem ciklusu probam sve isto sa pola arimidexa svaki drugi dan...misli da bi to zaokruzilo pricu....
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!