EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ciklus 6 mj  (Read 13404 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline SunBlade

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 28
  • Gender: Male
Odg: Ciklus 6 mj
« Reply #30 on: August 28, 2007, 09:09:27 AM »
okrenimo se ka novim vremenima i novim metodama :)

Da, ali vidis izgleda kao da si jako protiv onoga starog ciklusa depo+metan+deca, a covjek na tome bio prvak drzave, a i sada izgleda bolje od velike vecine koja se takmici. Nije da nesto branim taj ciklus (tu kombinaciju sam i sam probao par puta u ovih 7 god. druzenja sa aas), samo hocu reci da ponekad novije i tzv. modernije supstance nisu bolje od onih "old school".  :dunno:
Uz sve, da ne  bi bilo neke price o sterilitetu ili nesto sl.....frend ima dvoje djece i jos uvijek normalno mu ona stvar funkcionira. :evillaugh:
I da...trebamo uzeti u obzir i to da 25 god. i nije se nesto previse znalo o PCT....a i i za vecinu aas nisi ni znao kako se doziraju i kako se uzimaju.
Znas kako je on poceo uzimati aas!?
Mama mu je radila kao cistacica u nekoj ljekarnoj i jednoga dana je trazila doktoricu nesto za svoga sina koji je inace jaaaako mrsav! I naravno....po prvi puta je dobio metan od doca!  :yes:

Mislim da Zara nije napunio 50-u, ali je tu negdje oko dvije godine daleko. Mozda je i mislio na Zaru, pa je samo bukvalno rekao 50.

Ne znam sto ne kaze ime, kao da je nekakva misterija? :nonono: :lol:

Ne zelim nikoga javno prozivati...a i ime nije toliko vazno. Nije Stojic uglavnom...i frend ima 49 god.

Offline H2SO4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
  • sve je to na psihickoj bazi
Odg: Ciklus 6 mj
« Reply #31 on: August 28, 2007, 01:44:17 PM »
Quote
Da, ali vidis izgleda kao da si jako protiv onoga starog ciklusa depo+metan+deca, a covjek na tome bio prvak drzave, a i sada izgleda bolje od velike vecine koja se takmici.
pa dobro sad da je uzimo neke oblje stvari pride ko zna dje bi mu kraj bio a ovako je samo bio 'prvak' drzave.  :)
nisam neki protivnik tog ciklusa nego kazem zasto bi covjek konstantno roko jedno te isto i tupio receptore pa jos neki duzi vremenski preiod, pored toliko raznoraznih stvarcica koja krase trziste.
razumjem ja da onda za vrijeme austrougarske nije bilo ni boljih stvari da se kupe ...  :nonono:
bivsi prvag drzave je imo srece sa tim stvarima ok, i sto onda sa svima ovima sto ne uzimaju to? ko je sad tu negativan primjer? na koga se treba ugledat, koga slusat? :)
Quote
samo hocu reci da ponekad novije i tzv. modernije supstance nisu bolje od onih "old school".
a vidis meni su 'modernije supstance' mnogo bolje. nemam tu srecu i genetiku da napredujem od bilo cega, na moju zalost :(
Quote
Uz sve, da ne  bi bilo neke price o sterilitetu ili nesto sl.....frend ima dvoje djece i jos uvijek normalno mu ona stvar funkcionira.
stvar je u tome sto ti poslije tih predugih ciklusa mos se dobro polupat da bi moro zaboravit pravljenje djece na duzi vremenski prediod koji bi ti ne daj boze trebao za oporavak. eto u tome je problem jbg ...
Toby Wong. Toby Wong? Toby Wong. Toby Chung? Fucking Charlie Chan.

Offline SunBlade

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 28
  • Gender: Male
Odg: Ciklus 6 mj
« Reply #32 on: August 28, 2007, 09:13:46 PM »
a vidis meni su 'modernije supstance' mnogo bolje. nemam tu srecu i genetiku da napredujem od bilo cega, na moju zalost :(

Svaki dan se zahvalim na tome sto imam super genetiku i rastem i nakon toliko vremena od poprilicno malih doza i od svake stvari koju uzmem. Makar eto...vidio sam konkretan primjer na jednom frendu sta god da uzme i uz ne znam kakvu prehranu i treninge jednostavno ne ide i ne ide....sve je stvar u genima...

Offline H2SO4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
  • sve je to na psihickoj bazi
Odg: Ciklus 6 mj
« Reply #33 on: August 28, 2007, 11:13:50 PM »
... iz cega proizilazi zakljucak da ti na osnovu svega toga gorenavedeni maratonski ciklusi nisu potrebni!
jel tako?
tako je!
 :)
Toby Wong. Toby Wong? Toby Wong. Toby Chung? Fucking Charlie Chan.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Ciklus 6 mj
« Reply #34 on: August 29, 2007, 11:01:25 AM »
Ahhhh konacno i taj zakljucak :clap:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline SunBlade

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 28
  • Gender: Male
Odg: Ciklus 6 mj
« Reply #35 on: August 29, 2007, 05:55:24 PM »
Ako se odlucim za tako dugi ciklus reci cu vam. Nema to nikakve veze sa genetikom, vec bih ga mozda samo htio probati.....no ne kazem da cu ga napraviti. Mozda sada nakon ovoga ciklusa napravim pauzu od neka 3 mj. i onda napravim neki ciklus koji jos do sada nisam probao...mozda neku novu kombinaciju smudrujem.
Savjeti, razgovor o zajednickim temama, razmjena iskustva...radi toga smo svi mi ovdje. Nismo tu radi vrijedanja, svadanja i sl. stvari.....i nadam se da ce tako i ostati.
Zalosno je to sto dodem ovdje cuti vase misljenje o nekim stvarima i odmah me nakon toga proglasite neznalicom ili nesto sl. sto nije ok i daleko je od istine. Glupo je o nekome donositi takve zakljucke na temelju par postova. Isto tako vjerujem da od vecine ovdje duze uzimam aas i informiram se o njima nego sto neki od vas vjezbaju....i opet mi ne pada na pamet nekoga omalovazavati radi toga.