EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Doslo doba da se ljubav proba  (Read 20774 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #110 on: February 07, 2011, 04:22:14 AM »
"Eq is notorious for anxiety" - ali samo odredjenom procentu ljudi, i pri odredjenim dozama. Mene je pucalo na 500mg ali posto sam uzimao oba tad nisam znao sta me u stvari puca. To sam shvatio tek posle kure i potvrdio tu teoriju sadasnjim filingom na testu.
A vaskularnost i izdrzljivost su bili pojacani.

http://www.google.com/search?q=eq+anxiety&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

Na solo testu sam neuporedivo opusteniji...kao i inace, i ne desavaju mi se cudne situacije, kao da za malo upropastim ispite za koje se spremam pola godine.

Pola ispita sam polagao u junu na kuri, a drugu polovinu odmah nakon pct-a. I naravno u junu je bila golgota, stalno pod stresom i napet ko struna(ko nakon ne prospavane noci i 5 kafa na prazan stomak). Na jednom ispitu cim je doslo pitanje koje ne znam blokirao sam i nisam mogao da razmisljam o nicemu, osim sve je gotovo i sad cu glavu da mu otkinem(profesoru) :lol:
I ostatak kure sam bio napet, cesto neraspolozen i pod stresom. Bio sam druga osoba.

Dok u drugom roku pola nisam znao, zajebavao sam se sa njima i lagano prosao, opusteno kao sto inace radim.

Ali potpuno se slazem - ishrana i trening tu prave najvecu razliku

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #111 on: February 07, 2011, 11:53:12 AM »
Anksioznost dolazi iz glave  :yes:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #112 on: February 07, 2011, 01:19:18 PM »
igzekli.Kao sto sam od bivse devojke cuo da od winstrola ima nocne more O.o ...ako si ti vec anksiozan,bices anksiozniji na testu,kao sto ce neki agresivac biti agresivniji itd itd itd
Why so serious?

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #113 on: February 07, 2011, 03:17:22 PM »
Sve to stoji kod vecine mozda, ali ja nisam anksiozan na testu,vec mi lepo :)

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #114 on: February 07, 2011, 08:06:00 PM »
igzekli.Kao sto sam od bivse devojke cuo da od winstrola ima nocne more O.o ...ako si ti vec anksiozan,bices anksiozniji na testu,kao sto ce neki agresivac biti agresivniji itd itd itd

kolko ja znam jedino tren moze da pravi probleme sa snom ,ali ne u tom pogledu... mozda piju previse ZMA dok su na kuri  :lol: :lol: :wow:

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #115 on: February 16, 2011, 01:41:56 AM »
E sad sam zbunjen sa hcg  :boxed:- imam jednu ampulu sa suvih 5000iu, drugu ampulu od 1ml sa nekakvim rastvaracem za inekcije(cini mi se infuziona voda da je pisalo) i trecu od 5ml sa bakteriostatskom vodom

A treba mi da napunim 6 spriceva po 500iu...

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #116 on: February 20, 2011, 05:57:45 PM »

U prah stavi tu otopinu od 1ml! Ta druga vodica je tu samo ako zelis veci volumen a za tim nema potrebe a i ta obicna vodica smanjuje vrijeme koliko ti hcg moze stajati u friz-u!
Kupi inzuliske sprice!
Kod nas imaju insulinske od 40IU i 100IU u sprici tako da bi na sprici od 40IU 500IUhcg-a bilo 4IU a na sprici od 100IU 10IU bi bilo 500IUhcg-a! Dakle uzmes u svaku spricu ovu kolicinu u zavisnosti od toga koja je velicina sprice!
Racunnica:
5000:40(sprica od 40IU) =125,125x4=500HCG-a ista racunica vazi i za sprice druge velicine!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #117 on: February 20, 2011, 11:57:11 PM »
Hvala na odgovoru ali sam vec kasnio, a nije bilo ins.spriceva da se nadje te sam uzeo obicne od 2ml. I morao da pratim uputstva sa neta. Umjesto te tecnosti stavio sam 5ml vode, i napunio spriceve sa po 0.5ml =500iu.
Pece, ko ose da me bodu bolje da sam manje tecnosti koristio

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #118 on: March 28, 2011, 08:24:24 PM »
Zavrsio sam pct, i sve je ok, treniram svaki drugi dan ispod sat vremena.

Nego sta me zanima : trenutno u arsenalu imam oko 300gr glutamina, po kila kreatina, whey ofkors i tecne amino....mislio sam
pWM 20gr glutamina, DWM tecne i PWM dex+krea+whey?