EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Drostenolon u kombinaciji sa Oxibolon ?  (Read 6170 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline powersasa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Male
Drostenolon u kombinaciji sa Oxibolon ?
« on: March 27, 2009, 01:18:08 AM »
Pozdrav svim clanovima

 :help: :help: :help: :help:

Imam 22 godine, 4 godine idem aktivno u teretanu, 3 godine uzimam suplemente u zadnje vreme pazim i na ishranu....
Da neduzim nego da predjem na stvar

Resio sam da uzmem svoju prvu kuru

Uzeo bih Drostenolon u kombinaciji sa Oxibolon ! Da napomenem to je prepourka od jednog lika.

Sad o Drostenolon-u sam procitao dosta toga o ovom drugom leku Oxibolon-u ne mogu da nadjem nista na netu. Da li vi znate nesto vise o ovome ? Da li znate neki link gde bih mogao da se imformisem ili pak neki drugi naziv ovog leka...
U sustini me zanima da li je ovo tacno oxyanabol=anadrol ? Da li postoji Samo oxyanabol koji nije stetan kao anadrol ?
Lik mi je nepisao kuru da pijem Drostenolon u tanletama i Oxyanabol tri meseca, ovako to izgleda :

Prvi mesec 100 drosta i 34 oxy-a
Drugi 160 drosta i 60 oxy-a
treci mesec isto kao prvi

Sad znam da se Anadrol uzima od 4-5 sedmica i da se prekida ali ako je ovo tacno oxyanabol=anadrol ja posle tri meseca dobijam rak jetre u najavi, s obzirom da mi je prva kura.

Da li smeju da se uzimaju dva oralna steroida ?

Sta mi vi predlazeta za prvi put ?

Visok sam metar 78, tezak 80 kg imam 12% masti u sebi... U sustini imam dosta misica ali hocu da porastem jos...

Ne bih voleo samo da uzimam testosteron depo i cist metan

Hvala na odgovorima !

Hteo bih da napomenem da sam prvi put na ovom foruumu, ne poznajem vas. Od prvog aprila bih poceo s kurom zato sada zvonim na sva zvona da vidim sta i kako. Citao sam ja dosta o profi bilderima i sta oni uzimaju i sve to ali ne mogu da nadjem nista za nekog pocetnika. Popio sam 20 kg proteina, gejnera, tribulusa, animal stakova, kreatina i nista me vise na radi :)
Mora da se predje na visi nivo :)

HVALA JOS JEDNOM :) :) :) :) :) :) :)

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Drostenolon u kombinaciji sa Oxibolon ?
« Reply #1 on: March 27, 2009, 08:01:56 AM »
Drostanolon je masteron ( http://www.steroid.com/Masteron.php ) i koliko ja znam nepostoji oralna verzija no svjedno i da postoji to bi bio uzasan steroid skoro kao tablete primobolana.

Oxibolon je anadrol ( http://www.steroid.com/Anadrol-50.php)

Prvi mesec 100 drosta i 34 oxy-a
Drugi 160 drosta i 60 oxy-a
treci mesec isto kao prvi


Neznam samo kako misli podjeliti tablete od 50mg tako da uzimas 34 ili 60 mg anadrola  :rolleyes01:

Nije pametno uzimati dva oralna steroida u isto vrijeme.
Uzasna glupost je uzimati samo oralne steroide na ciklusu.
Taj lik sto ti je preporucio to je preporucio jedan od najglupljih ciklusa koje sam ja vidio u svom zivotu a vjeruj mi nagledao sam se GLUPIH ciklusa!!! Da izuzmemo taj dio da oralni masteron nepostoji i da je on mislio na injekcioni to bi opet bio uzasan ciklus gdje jedan steroid sa drugim nema nikakve veze!!! Tri mjeseca da budes na oralnim steroidima ? Ja bih ovakve tipove odmah zatvorio iza resetaka jer ovo je Uzasan primjer totalne neodgovornosti i ugrozavanja tudjeg zdravlja!!!Sta mozes ocekivati od ovakvog ciklusa ...zaustavit ces prirodnu proizvodnju testa...bezveze poprilicno sjebati jetru...dobiti hrpu vode i nesto misica koje ces expresno izgubiti po prestanku uzimanja a mozes ocekivati i da imas manje od sadasnjih 80kg nakon odredenog vremena od ciklusa...oporavljat ces se duzi vremenski period i u tom periodu biti poprilicno sjeban i vjerovatno ces prestati ici u teretanu prestati imati odnose sa djevojkom/zenom i pocet ces heklati goblene  :evillaugh:

Ti nemas nikakvo osnovno znanje o steroidima nikada nisi procitao ni njihovu funkciju ni profile niti bilo sta a hoces da ih uzimas.Je li to pametno? Zar nebi bilo bolje da nesto naucis i da sam znas donjeti odluku sta ces uzeti a ne da ti neki . smisljaju ovakve gluposti? Jesi li izvadio nalaze prije nego sto uradis ciklus ili ti mislis da si zdrav i da nema potrebe  :rolleyes01: Kako znas da ti naprimjer jetra nije pred otkazivanje ili bubrezi ili mozda imas rak ciji ce se razvoj ubrzati koristenjem steroida?

Sta planiras kao drugi ciklus?
Jesi svjestan toga da su steroidi igra kooja se nastavlja...nemozes se nabildati pa nikada vise neuzeti steroide jer da bi to odrzao moras opet uzeti ciklus inace se vracas na normalu ili cak ispod nje u slucaju ovako glupih ciklusa kao sto ti je ovaj lik preporucio!!!

Zasto nebih volio da uzimas testosteron depo?

Po hiljaditi put pocetnicki ciklus je 500mg testosterona i shvatitite vec jednom da je ovo pocetnicki ciklus koji ima najmanje nuspojava u odnosu na dobitak.Pitomiji steroid od testosterona nepostoji!!! Ako hocete extra rast bez vecih nuspojava za opste zdravlje ovo je najbolji steroid...Bolje od ovoga nemoze i TESTOSTERON MORA BITI OSNOVA SVAKOG CIKLUSA!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline powersasa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Male
Odg: Drostenolon u kombinaciji sa Oxibolon ?
« Reply #2 on: March 27, 2009, 10:08:43 PM »
Ma pazim ja na ishranu i sve to znam sta da jedem i kako i koliko da se hranim...
Samo hocu da predjem na visi nivo. Popio sam svu suplementaciju i kada sam video da od nje nema mnogo vajde  razmisljao sam da predjem na steroide. Ali to kako vidim nije lako.
Na takmnicenje ne mogu jos da idem ali ako bih uzeo steroide mogao bih da razmisljam o takmnicenju. Zato razmisljam o steroidima. Mislim da mogu da mi pomognu, samo izgleda ne mogu da nadjem pravu pocetnicku kuru.

Evo slika kako sada izgledam

http://img7.imageshack.us/gal.php?g=21012009019.jpg

Visina 178 cm. Tezina 80 kg i imam 12 % masti.

Cilj mi je 90 kg misicne mase.

Offline r3d

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: Drostenolon u kombinaciji sa Oxibolon ?
« Reply #3 on: March 27, 2009, 11:29:27 PM »
Do I have potential? hahaha
Salu na stranu, na slikama ne izgledas ni blizu svog prirodnog maksimuma, pogotovo grudi ocigledno nisi sve radio kako treba kad ti suplementacija nije pomogla! Stavi slike ledja i nogu, kao i duplu biceps pozu! BF ti je extra, genetika pretpostavljam?
<3 Training

Offline powersasa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Male
Odg: Drostenolon u kombinaciji sa Oxibolon ?
« Reply #4 on: March 28, 2009, 04:10:33 AM »
Stavljam sutra slike, kada se uslikam. Evo mog treninga i moje ishrane pa mi recite ako gresim negde.

Visok sam 178 cm, tezak 80 kg I 12% masti.
Sto se tice ishrene :
Jedem pet puta dnevno, izmedju obroka pijem protejin (ultimate nutrion-prostar)
Namernice kojima se hranim:

Krompir, testenine, belo meso, govedina, mladi sit, riba, jaja, sve vrste salate, povrce, mlecne proizvode, I izmedju obroka jedem kostunicavo voce. Jedem I dosta banana I drugog voca.

Mozda triput nedeljno ubodem neki nezdravi obrok ako moram da jedem kod devojke ili tako nesti. Ne jedem slatkise (pijem dekstrozu) so ne koristim (ako mi je ne podvale) hleb I ta sranja ne jedem…. TO JE TO 

Trening:
Ponedeljak
Grudi:
Ravni bench: 1.S. 60kg 10 pon. ; 2.S.70kg 9 pon. 3.S.80kg 8 pon I 4.S.90kg 6-7pon. ( razmisljam sada da radim opadajuce serije)
kosi bench: 1.S. 60kg 10 pon. ; 2.S. 60kg 9 pon. ; 2.S.70kg 8 pon ; 4.S.80kg 6-7pon
kosi potisakili uski potisak: 1.S. 20kg 10 pon. ; 2.S 25 kg 9 pon, ; 3.S. 25 kg ; 4.S. 30kg 8 pon.
pek dek ili uski bench : ( da ne duzim sada I tu radim sa dobrim kilazama)

Radim cetri vezbe za grudi po 4 serije, 12 serija ukupno. Propadanje I razvlacenje I pullover ne mogu da radim jer me boli rame od toga.
Utorkom radim ledja listove I iskorak
Sreda pauza
Cetvrtak radim ramena triceps
Petak noge. Petkom ne radim iskorak ali radim listove.
Vikenda pauza

Napisao sam samo sta radim za grudi, posto nisam zadoviljan sa tom misicnom partijom, pa mozda gresim, sta znam. U sustinu hocu vece grudi, zbog toga sam I hteo da se roknem steroidom. Trening mi treje sat I 10 mina u proseku, pauza izmedju serija nije veca od minut, minut ipo.
Poslednje sto sam pio je bugarski tribolus I kreakalin sa proteinom. Sada sam vec mesec dana samo na proteinu.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Drostenolon u kombinaciji sa Oxibolon ?
« Reply #5 on: March 28, 2009, 05:02:42 AM »
Quote
kako treba kad ti suplementacija nije pomogla!

nema tu veze toliko suplementacija..mozda je genetski,mozda ih lose trenira..ako ti ne znas da ih pogodis dzabe mozes da popijes pola pansporta one ce ostati iste
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Drostenolon u kombinaciji sa Oxibolon ?
« Reply #6 on: March 29, 2009, 05:06:35 PM »
Druze nis ti nikako zaglibio sa napretkom,samo menjaj stvari,imas ovaj forum pa citaj o treningu hrani itd
Why so serious?

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Drostenolon u kombinaciji sa Oxibolon ?
« Reply #7 on: April 14, 2009, 10:44:18 PM »
so ne koristim (ako mi je ne podvale) …. TO JE TO 


E pa sine POCNI da koristis SOL pa se javi, bez zezanja sto ne solis? Bez soli ti nema misica to da znas, zato i stojis u mestu, telo ti se muci to je to. Takmicenja su druga sfera i to nema veze sa tobom.
...
Moj topli savet, so+neki stimulans testosterona (B6, Zn,MG, orasi, badem, beli luk, maslinovo ulje....)
Probaj sve to mesec-dva pa se javi.
POZDRAV!!!!

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: Drostenolon u kombinaciji sa Oxibolon ?
« Reply #8 on: January 07, 2010, 09:33:50 PM »
Sale brate, ti nas ili zajebavas sa matorim slikama ili si pokusao da nadjes one na kojima se nista ne vidi.  :lol: :lol: :lol: Okaci nove sutra da ne bi ja kacio tvoje sa maskembala! ;)
Sale mozda jeste lenstina na forumu ali je u teretani jako ozbiljan. r3d, njegovo rame je iz svakog ugla sire nego njegov vrat, pitam se koliko si kompetentan da dajes svoj sud.
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline Alexandar Sh.

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
  • granice ? Sta je to ? :)
Odg: Drostenolon u kombinaciji sa Oxibolon ?
« Reply #9 on: January 08, 2010, 08:39:42 PM »
Kakve veze ima Sele sa njegovim dobronamernim savetima ? Ne razumem,sto se nas ovde tice moze da se lik zabode i sa h2s04 u OKO pa nek "raste".Ako mu on kaze i dosta ovde nas moze to da potvrdi da informacije koje taj covek daju jesu tacne onda ne vidim uopste poentu tvog posta..... Ewo i ja cu reci kura je idiotska-debilna-morbinda u najboljem slucaju za posmatranje...... Nit ta dva AAS imaju veze sa vezom niti ima testa koji je osnova svakog ciklusa niti se bilo koji oralni uzima duze od 6 max 8 nedelja i TO MAX !,a kamoli jos 4 nedelje..... 6 nedelja bi bio neki po meni max za svaki oralni,a najpametnije 4 ..... No dobro,iam ja ortaka na msn 86 godiste trenira 4 godine valjda i krenuo da se napucava sa mnom kako ozbiljni momci treniraju 3 sata u teretani  :wallbash1: :wallbash1:.Nadam se da on ne spada u te "ozbiljne".U svakom slucaju mani se izucavanja Seletovih recenica jer je to totalno bespotrebno,nego bolje reci njemu da ne slusa te sto savetuju u teretani i da krene da cita i da pita vise jer ce ko zna kako zavrsiti ako slusa te ulicne guru-e...