EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: insulin  (Read 17151 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline armin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
insulin
« on: September 22, 2008, 12:48:19 AM »
evo otvorio sam ovu temu raspravljamo o insulinu, nuspojave, doziranje, duzina ciklusa itd.

imam nekih 6kura iza sebe, koje sam odradio maksimalno disciplirano kao sto kroz treninge tako i prehranu i odmor.
trenutno imam 112kg poslje ciklusa defke a u zadnjem ciklusu za masu sam imao 122kg. od kemije sam najvise isao gram testa, 300trena, boldenon i metan.
zanima me uporaba inzulina izmedu kura s aas-om i u samoj kuri.

pa ako netko ima dobro teoretsko znanje kao i iz vlastitog iskustva neka se slobodno raspise

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com

Offline armin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: insulin
« Reply #2 on: September 22, 2008, 01:42:56 PM »
hvala

razumjem da se u bb svrhe koristi brzodjelujuci ins i da se obavezno s njim uzimaju jednostavni uh, poslje treninga.
a u slucaju da uzimamo ins 2x dnevno, prije dorucka onda po toj logici bi i onda trebali uzimati i uz dorucak jednostavne uh?????

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: insulin
« Reply #3 on: September 22, 2008, 03:52:06 PM »
Da
NEXT
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: insulin
« Reply #4 on: September 22, 2008, 04:33:59 PM »
hvala

razumjem da se u bb svrhe koristi brzodjelujuci ins i da se obavezno s njim uzimaju jednostavni uh, poslje treninga.
a u slucaju da uzimamo ins 2x dnevno, prije dorucka onda po toj logici bi i onda trebali uzimati i uz dorucak jednostavne uh?????

neznam zasto bi uziamo inuslin pred obrok ukoliko ne koristis GH.u svojoj kuri?
mnogo losa opcija i uciniti ce te samo debelim..
mnogo bolja opcija ako hoces da uzimas ins 2 puta denvno da onda i vezbas 2 puta dnevno
rezulatati ce ti biti nevoerovatni....
a ti mozes in uzimati i 4 puta dnevno...ali onda mora da bude ono gore sto sam naveo..uprotivnom..to bi bilo strasno da zatvras krug sa tolikom kolicinom UH,vezbas jednom dnevno i ne koristis GH koji perfkletno radi u sinergiji sa insulinom..itd..itd..itd..itd

Offline armin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: insulin
« Reply #5 on: September 22, 2008, 08:14:05 PM »
nego sam cito da se uzima ujutro pred prvi obrok i nakon treninga a to kao sto kazes vrijedi jedino u kombinaci s gh. dakle samo bi se udebljao bezveze ako bi uzimao u jutro bez gh.
Sta kazes na kombinaciju s solidnom kurom aas-om + 28 dana po 10iu(bez gh) poslje treninga?

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: insulin
« Reply #6 on: September 22, 2008, 08:49:09 PM »
nego sam cito da se uzima ujutro pred prvi obrok i nakon treninga a to kao sto kazes vrijedi jedino u kombinaci s gh. dakle samo bi se udebljao bezveze ako bi uzimao u jutro bez gh.
Sta kazes na kombinaciju s solidnom kurom aas-om + 28 dana po 10iu(bez gh) poslje treninga?

pa znas kako..ne zuima se on sa GH i da ga imas..jer oni rade i sunergiji ali samo prilikom pravilnog uzimanja...
GH se zuma kada je secer najnizi..tj rano ujutro....
inuslin se zuima radi ugranje matreija u misicne celije..itd..itd..itd.

nije ovo bas tako jednsotavna materija a ja iz nekih objketvinih razloga ne bih semo bas da laprdam mnogo a pogtovo o dozama itd......

idem sada da spavam..morning cardio . :boxed: :boxed:

a sutra cu pokusati da nekako ti ovo priblizim
u sustini ti jesi cuo neki od pravlinih info....i to je ok.
samo je pitanje koliko ce to rezluatat da ti daje....

jer ne rastes od uzimanja insulina...vec od ugradnje NABLONICKIH ELEMENATA uz ppomoc insulina

Offline armin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: insulin
« Reply #7 on: September 22, 2008, 09:02:57 PM »
ade ti spavaj. laku noc, pa cemo sutra malo detaljnije :)

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: insulin
« Reply #8 on: September 22, 2008, 09:06:53 PM »
nego sam cito da se uzima ujutro pred prvi obrok i nakon treninga a to kao sto kazes vrijedi jedino u kombinaci s gh. dakle samo bi se udebljao bezveze ako bi uzimao u jutro bez gh.
Sta kazes na kombinaciju s solidnom kurom aas-om + 28 dana po 10iu(bez gh) poslje treninga?



Mislim da trebas jos istrazivati prije nego sto se odlucis za insulin jer ovo cito sam negdje izgleda neozbiljno za opasnu stvar kao sto je insulin.
Znam da pojedini textovi o insulinu na netu zvuce inspresivno ali stvari nisu tako ruzicaste i ovo ti govorim da te nevode extra price nego zdrav razum.
Od insulina se definitivno mozes navuci sala!!!
Pojednostavljen razlog je taj sto je insulin transportni hormon koji nepravi razliku izmedu prot. uh. i masti i ako ti ishrana nebude prilagodena za vrijeme dejstva insulina navuci ces sala.
Izmedu ostalog je i to razlog zasto se nekoristi dugodjelujuci insulin pored toga sto ga je tesko kontrolisati.

Steroidi smanjuju insulinsku osjetljivost i puno vise mozes uzeti insulina na ciklusu,a to ti govorim da nebi na ciklusu uzimao npr. 10iu i onda mislio da isto mozes uzimati van ciklusa sa istom kolicinom UH.

Uvijek pocni sa manjom dozom a to bi bilo 2-3iu insulina i onda povecavaj po jednu jedinicu dok nedodes do zeljenih 10iu sto je OK doza.
Opste pravilo je da na svaku IU insulina ide 10grama UH.
Ovdje ima dosta varijacija oko unosa UH i zamjene UH sa velikom kolicinom proteina ali ja te varijacije nebi isprobavao za prvi put.
Dok traje djelovanje insulina NO FAT u obrocima SAMO UH i proteini.
Iskoristi taj insulin i u sejk pored proteina i UH natrpaj bcaa,glutamina,kreatina...
Poslije insulina preporucujem ti da ides malo na metformin da poboljsas insulinsku osjetljivost.
Odmah po apliciranju insulina popij sejk sa UH i ostalim bez odlaganja i UVIJEK uz sebe imaj nesto slatko.
Sat vremena poslije treninga obrok bez masti.
Nemoj ocekivati previse impresivne rezultate!!!
Ako imas jos pitanja...

I na kraju...INSULIN TE MOZE VRLO LAKO I BRZO UBITI!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline armin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: insulin
« Reply #9 on: September 22, 2008, 09:31:29 PM »
hvala sele na poduzem odgovoru i slazem se da jos trebam istraziti prije nego sta se odlucim, a odluct cu se za to tek kad nebudem vise imao nikakvih pitanja i kad mi bude ama bas sve jasno.
-ako inace imam pwm sa 50gr pr, 120-150gr uh, okvirno koliko bi trebao pojacat pwm???
-inace se hranim dosta cisto sto znaci da nema junka. posto brzi ins ima djelovanje oko 4 sata??? tada pogotovo bi se trebalo hranit cisto da ne navucem masti???