EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL  (Read 147946 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Mesozder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #190 on: May 15, 2009, 05:59:12 AM »
e ovako ja sam Shone, imam 22 god, treniram vec skoro godinu dana aktivno i zadovoljan sam trenutnim rezultatima... Ishrana mi je odlicna znaci unosim samo hranu bogatu proteinima i kalorijama (belo meso, jaja, mleko,ribu, pasulj, pirinac itd)..... vezba svaki dan samo jedan dan odmor nedeljno.... Visok sam 183cm i imam kako kad izmedju 78-80kg..... E sad razmisljam da uzmem metan od firme British drugs cini mi se..... roze su tabletice od 10 mg....... jedino sto me kopka je koje bih rezultate mogao da ocekujem nakon prve kure u zivotu??? Znam da ga treba kombinovati sa injektivnim ali jbg..... Znaci da uprostim interesuje me da li bih dobio jos na masi i da li bi mogao uz dobru ishranu punu proteina da zadrzim bar 50% novostecene mase......  HVALA Vam svima unapred na odgovorima.... Shone  :help:
Prvo da te pozdravim i zaželim ti dobrodošlicu na forum.
A sad da te pitam, jel shvaćaš ti u koliko ozbiljnu stvar se želiš upustiti? Nisi spreman, jer da jesi, barem bi pročitao ovih 10 stranica, ako ništa čisto prevencije radi. I odgovor je; ne, ne isplati se.
P.S. Možeš pričekati nekoga tko ima više iskustva i tko je tako uzimao da ti kaže otprilike isto, jer ja ti samo skraćujem ovih 10 str. i oslobađam te čitanja.

Pozdrav i pamet u glavu, za tvoje dobro

Offline maximus

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #191 on: May 15, 2009, 08:10:08 PM »
zelim da pozdavim sve ucesnike foruma,njihovim odgovorima i strpljenju...mnoge stvari su mi jasnije zahvaljujuci svima vama.
   nov sam na forumu zelim da vas pozdravim

Offline maximus

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #192 on: May 16, 2009, 01:10:48 AM »
momci reci te mi posto nisam nikada uzimao nista od hemije vec evo 7godina treniram samo sa preparatima, razmisljao sam  da krenem sa prvom kurom :)oko ishrane i treninga se snalazim lepo jedino malo jos oko steroida da se obucim :)
reci te mi kada bi odradio jednu kuru i teo da nastavim dalje da li je potrebno neko vreme da prodje ili se nastavlja sa drugim vrstama steroida ili kako vec?da li treba da prodje neki period da se telo oporavi a da se postignuta masa zadrzi?odgovorite mi u kratkim crtama nezelim da vas mucim ;)hvala svima

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #193 on: May 16, 2009, 01:34:02 AM »
ako stvarno zelis da naucis,onda uzmi listaj ove teme pod TOP sto se tice steroida...imas i steroid FAQ...
Why so serious?

Offline maximus

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #194 on: May 16, 2009, 02:45:25 PM »
hvala na odgovoru..pozdrav

Offline maximus

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #195 on: May 16, 2009, 04:20:57 PM »
reci te mi da li je moguce neko biti alergican na hemiske preparate(steroide)?nebitno da li je injekcioni ili oralni... ;)

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #196 on: May 16, 2009, 05:38:21 PM »
pa sve je moguce,neko je alergican na vodu....
Why so serious?

Offline maximus

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #197 on: May 16, 2009, 06:51:56 PM »
pa to je tacno,ali ko zna kako ce se odraziti na organizam.mozda je zato pametnie krenuti sa manjim dozama jer verovatno i ako dodje u slucaju do alergicnosti manji ce se  ispoljiti..pa cisto da se zna... ;)

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #198 on: May 16, 2009, 08:15:33 PM »
Nemozes biti alergican na steroide kao na npr. pencilin pa da dozivis sok ili sl !!!
Mozes eventualno biti alergican na dodatke u samom ljeku mada je i to rijetkost i obicno se desi mala iritacija na mjestu uboda i to je to.Naravno moras biti pazljiv kod koristenja UG steroida jer oni nekada koriste npr. kikiriki ulje i onda onaj ko je alergican na to npr. bi mogao imati velikih problema.

P.S.
Ova tema se zove "METAN,NAPOSIM,BIOANBOL"  a ne "POSTAVI KOJE HOCES PITANJE O BILO CEMU".
Otvori svoju temu ili postavljaj pitanja u okviru naziva teme.
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline maximus

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #199 on: May 16, 2009, 09:05:32 PM »
u svakom slucaju slazem se sa tobom da sam promasio temu..ali opet hvala mnogo na odgovoru..izvinjavam se..pozdrav