Ishrana, suplementi, stimulativna sredstva > ::Androgeno-anabolicki steroidi::

METAN,NAPOSIM,BIOANBOL

<< < (64/64)

Fat Dragon:
Pa mora čovjek da se potuca od foruma do foruma kad neće niko da mu kaže da slobodno pije.

Gesendet von meinem LG-P710 mit Tapatalk

nulled:

--- Quote from: Milan on June 23, 2014, 10:34:22 PM ---I ovde su našao da davis sa istim pitanjima.

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk

--- End quote ---

Mislim da nije u redu da mi tako pises. Stvar je u tome sto sam ja u manjem gradu i ne mogu tek tako nabaviti nesto dobro, a niko nece da mi kaze gde mogu da nabavim i onda se hvatam za slamku. Evo ako neko od vas moze da mi kaze gde mogu da nabavim nek mi kaze i da zatvorimo pricu o tome.

Milan:
Pa brate..ponavljas pitanja iako ti govore da ne uzmes.Koja je svrha ponavljanja tih pitanja? Dok ne dosadis ljudima pa ti neko kaze uzmi? I onda uzmes i zanemaris onih prethodnih 15 ljudi koji su ti rekli ne uzimaj.
Jedina ideja je da probas na sebi pa da nam kazes da li radi. Rekao si da si mrsav i da ne mozes da se ugojis. E sad, kako  mislis da ces nabaciti kilazu od ovoga, pod uslovom da je pravo, ako ne jedes koliko treba? Samo se trujes za dzabe. Plus, cillusi samo sa metanom nisu najpozeljniji.To gde da nadjes ti niko nece javno reci jer moze da odgovara za to. Za tvoje dobro mislim da ne trebas da uzmes nego da naucis kako i koliko trebas da jedes. Necu se vise ukljucivati, ako hoces uzmi, svoje zdravlje narusavas, jer neces da jedes koliko treba.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version