EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: oce da se bode depo-om  (Read 9776 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
oce da se bode depo-om
« on: March 21, 2009, 03:05:35 AM »
Ljudi,da ne otvaram novu temu najbolje da pitam ovde.
Jedan decko iz Nisa ima 17 godina,85kg i jedva rucicu 40....
Upaljen je i nedokazan ,pijo je obicne proteine i no explode i misli da je popio radio aktivnu vodu i da je sad najjaci...
Naime,decko oce da se bode depo-om,ni gore ni dole ni levo ni desno....kao usijan,ja nisma znao sta da radim kada sam to cuo...on je mislio da se sprica tako malo sam u nogu nenadgledano i malo da dobije strije i snagu i misli da se tu prica zavrsava...
Ovako,on nema plan,nikakav,jedan moj ortak mu je reko da radi ovako:
od 10-12 nedelja da radi ciklus,
da uzima na svakih 5 dana po jednu ampulu i
svakog dana po 20mg Novaldexa!
Da li to valja ljudi?
Nevezano od toga sto ima 17 god,necu ni da pomisljam sta moze da se desi ali izmedju dva zla bar ono manje,neka zna kad i kako...
Puno hvala....puno
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: oce da se bode depo-om
« Reply #1 on: March 21, 2009, 02:58:56 PM »
Ljudi jel moze neko da pomogne ovde..... :nonono:
hvala puno
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline proarsen

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 82
  • Gender: Male
Odg: oce da se bode depo-om
« Reply #2 on: March 21, 2009, 03:07:29 PM »
ccccc klinci bih swe i odmah!!!

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: oce da se bode depo-om
« Reply #3 on: March 21, 2009, 03:39:12 PM »
Sta da mu radis....Al bolje da mu pomognem ja nego da se roka na svoju ruku....
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: oce da se bode depo-om
« Reply #4 on: March 21, 2009, 04:13:55 PM »
Gledaj ovako drakce...

Ovo je moja neka filozofija koja nije zasnovana na upotrebi ass nego generalno kako stvari funkcionisu.

Lazic npr. nema nameru da preporucije nekom klijentu upotrebu ass-a iz razloga sto nema nameru da bude odgovoran za eventualne nus pojave ili zdravlje osobe koju trenira.  :respect:

Dok vidis znam momka koji prodaje ass ali kada god nosi hemiju svojoj musteriji pita ga da li zna kako se koristi,ako mu doticna odvali neku glupost,ovaj ga uputi u materiju.  :respect:

Ja licno da se bavim tim poslom prodavao bih bez razmisljanja(malo hiperbolisem,al tu je negde),jer smatram da ako osoba prekoraci u velikoj meri optimalne doze i ugrozi ozbiljno svoje zdravlje iz ciste gluposti i lenjosti da se informise,onda je takva osoba osudjene da naje*e u svakom drugom zivotnom aspektu. Drmnula bi ga struja dok mokre prste gura u steker ili nesto slicno...

Tako da ako pokusavas da spasis osobu koja vec ima toliko formirano misljenje i sprecis je da se ubode(ili da se kvalitetno ubode sto je apsurd u tim godinama),ona ce se kroz neko vreme ubosti necim drugim,a za rezultat nece imati povecanje u misicnoj masi.

 :innocent:

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: oce da se bode depo-om
« Reply #5 on: March 21, 2009, 05:40:45 PM »
Gledaj ovako drakce...

Ovo je moja neka filozofija koja nije zasnovana na upotrebi ass nego generalno kako stvari funkcionisu.

Lazic npr. nema nameru da preporucije nekom klijentu upotrebu ass-a iz razloga sto nema nameru da bude odgovoran za eventualne nus pojave ili zdravlje osobe koju trenira.  :respect:

Dok vidis znam momka koji prodaje ass ali kada god nosi hemiju svojoj musteriji pita ga da li zna kako se koristi,ako mu doticna odvali neku glupost,ovaj ga uputi u materiju.  :respect:

Ja licno da se bavim tim poslom prodavao bih bez razmisljanja(malo hiperbolisem,al tu je negde),jer smatram da ako osoba prekoraci u velikoj meri optimalne doze i ugrozi ozbiljno svoje zdravlje iz ciste gluposti i lenjosti da se informise,onda je takva osoba osudjene da naje*e u svakom drugom zivotnom aspektu. Drmnula bi ga struja dok mokre prste gura u steker ili nesto slicno...

Tako da ako pokusavas da spasis osobu koja vec ima toliko formirano misljenje i sprecis je da se ubode(ili da se kvalitetno ubode sto je apsurd u tim godinama),ona ce se kroz neko vreme ubosti necim drugim,a za rezultat nece imati povecanje u misicnoj masi.

 :innocent:

Potpuno se ja slazem,sve to stoji kao jarbol na camcu,ali ne mogu da gledam dete kako mu rastu sise bre!
Zato bolje nek kaze neko jel ovo ok 20mg!
Ne zelim da posle drve na njegove grudi...I ja sam imao takvu filozofiju pusti ga sam je kriv......Ali on je jos dete,nije svestan.Razumes me Frede?
Neka mi kaze neko sta da uzima kao izolaciju....
molim vaas
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: oce da se bode depo-om
« Reply #6 on: March 21, 2009, 05:50:30 PM »
dragce..jel si siguran da je to za "druga"
al se nekad dobro jelo

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: oce da se bode depo-om
« Reply #7 on: March 21, 2009, 05:59:06 PM »
dragce..jel si siguran da je to za "druga"
Vukso,ja sam draKce a ne draGce,ja nemam razloga da se bodem...Ja sada napredujem kao neki covek od 30 i nesto pod kurom zato sto meni sada luduju hormoni...
Da je za mene ne bih ni bio ovde nego bih pitao trenera i gotovo....
Ali hvala i na tvom trudu,ako imas predlog napisi....
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: oce da se bode depo-om
« Reply #8 on: March 21, 2009, 07:59:22 PM »
e lepo pusti tog lika ako se sjebe taman niko vise ko ga zna nece ni pomisliti da pomirise steroide,i kraj price
Why so serious?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: oce da se bode depo-om
« Reply #9 on: March 21, 2009, 08:22:03 PM »
ja ne savetujem hemiju jer sam ovde imenom i prezimenom i svako moze da me proziva sutra, a drugo, mnogo je falsha na trzist,u tako da necu da garantujem i odgovaram na nesto na sta ne mogu da uticem..
za proteine i ostale suplemente, znam da nikoga ne mogu da unakaze..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap