EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ODGOVORI NA PM  (Read 121502 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline doctor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 98
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #320 on: September 17, 2009, 04:20:10 PM »
Probat cu nesto jer danas mi je jos gore nego jucer :-(

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #321 on: September 17, 2009, 08:17:08 PM »
pazi , meni nesto nije jasno 9999 miliona ljudi kaze da je taj sustanom problematican i ti se odlucis sa njega
jbg takav je kakav je
hajde da je 10 slucajeva u pitanju,pa kazes ok ko zna sta su radili, nego mnooogo ljudi se zali
to mi nikako ne ulazi u glavu..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline doctor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 98
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #322 on: September 18, 2009, 09:43:44 PM »
ja dugo nisam bio na forumu...tako da nisam procitao niti 1 rijec o tom sustanonu.

Sada sam odlucio ic na kuru i probat uzet sustanon i tip je imao samo taj i uzeo sam 10ml za probat i to je to.
Nisam kupio za cijelu kuru.

Offline armin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #323 on: September 20, 2009, 12:59:46 AM »
neznam sta ce vam sustanon ili propionat kada imate doslovno đaba galeniku koja je provjerena...a vi uzimate istu stvar za puno vece pare i jos se mislis dali si fals dobio :wallbash1:

Offline armin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #324 on: September 20, 2009, 01:05:06 AM »
smisao uzimanja propionata vidim jedino kada se neko priprema za takmicenje pa da se brze moze skinit s testa i ako ima vise takmicenja zaredom pa da ga moze brze ubacivat i izbacivat

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #325 on: September 20, 2009, 02:22:34 AM »
smisao uzimanja propionata vidim jedino kada se neko priprema za takmicenje pa da se brze moze skinit s testa i ako ima vise takmicenja zaredom pa da ga moze brze ubacivat i izbacivat

pa fala bogu,za rekreativce propionat znaci samo jedno 200 evra u dzep dilera :lol: depo the king
Why so serious?

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #326 on: September 20, 2009, 05:06:24 PM »
Quote
pa fala bogu,za rekreativce propionat znaci samo jedno 200 evra u dzep dilera  depo the king
nije bas tako
ali nemam bas zivaca da po ko zna koji put pricam o tome
a ti ces to videti za godinu ili dve kada budes radio hormonalne pretrage  ;) ;) ;) ;)

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #327 on: September 20, 2009, 10:23:13 PM »
nije bas tako
ali nemam bas zivaca da po ko zna koji put pricam o tome
a ti ces to videti za godinu ili dve kada budes radio hormonalne pretrage  ;) ;) ;) ;)

pa neznam,PO MENI,veca cena,a ista supstanca...mada ko voli nek izvoli...mogu razumeti neko ko je do jaja osetljiv ili nesiguran pa kao aj uzme propionat lakse ce kontrolise...al opet,brze se dize koncentracija i brze ce doci do nuspojava ako je neko osetljiv...ili je bolji kao neki frontload...ili neka kura 4-6 nedelja sa brzim estrima...

al opet sve je u necijem izboru,PO MENI depo je za normalnu kuru od 8-12 nedelja nekog ko se ne takmici ekvivalentan propionatu i po kvalitetu i po rezultatima...da ne pominjem sto za propionat ne mozete nikad 100% znati,a galeniku kupite u apoteci :)

p.s. Pedja ako zelis mogu ti pokazati odradjene analize posle ove kure (mesec dana posle)  oci u oci da ne ispadne da ovde prosipam lazi kako je sve ok,pa da se uveris sam  :) nisam radio posle prve pa resih sad,i sve je savrseno...PCT nisam radio,ako to racunas pio sam nolvu 3 dana po 20mg 2 nedelje pred kraj kure jer sam mislio da mi se pojavljuje nesto ispod bradavice i to je sve,PCT nikakav drugi nisam radio,cak ni trib nisam uzimao.

p.p.s. opet,MENI LICNO 500mg nedeljno ne pravi supresiju endogene proizvodnje,bar ne veliku u svakom slucaju te prelaz ni fizicki ni psihicki zaista ne osetim pa mozda i nisam merodavan da o ovome pricam tj. o tim nuspojavama dugrorocnim od depoa i PCT-u



p.p.p.s.  stvarno nema potrebe sad za neku raspravu depo il propionat jer je ovo samo MOJE LICNO MISLJENJE i nemam nameru nikog ovde ubedjivati je li ili nije bolji i u kojim slucajevima i eventualnostima

Why so serious?

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #328 on: September 21, 2009, 12:21:36 AM »


p.s. Pedja ako zelis mogu ti pokazati odradjene analize posle ove kure (mesec dana posle)  oci u oci da ne ispadne da ovde prosipam lazi kako je sve ok,pa da se uveris sam  :) nisam radio posle prve pa resih sad,i sve je savrseno...PCT nisam radio,ako to racunas pio sam nolvu 3 dana po 20mg 2 nedelje pred kraj kure jer sam mislio da mi se pojavljuje nesto ispod bradavice i to je sve,PCT nikakav drugi nisam radio,cak ni trib nisam uzimao.


Nazalost cetiri sedmice poslje ciklusa koji je trajao npr 8 sedmica ti imas u krvi jos dosta neprirodnog testosterona...razlog zbog kojeg se pct pocinje konkretno 14 dana poslije depo-a nije taj sto u tom momentu nema vise neprirodnog testosterona nego sto se pocinje smanjivati kolicina neprirodnog i pokusava se sprijeciti ono sto ce se neminovno desiti par sedmica poslje ali ce biti ublazeno PCT-om.
Jedna injekcija od 500mg depoa je dovoljna da 29 dana poslje imas normalan nivo testa,a sa vecim brojem injekcija se ovo povecava i produzava.

Dakle ako mene pitas ono sto si ti vidio na nalazima je ustvari ostatak depoa...kakav ti je FSH LH ?




http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #329 on: September 21, 2009, 12:40:49 AM »
Nazalost cetiri sedmice poslje ciklusa koji je trajao npr 8 sedmica ti imas u krvi jos dosta neprirodnog testosterona...razlog zbog kojeg se pct pocinje konkretno 14 dana poslije depo-a nije taj sto u tom momentu nema vise neprirodnog testosterona nego sto se pocinje smanjivati kolicina neprirodnog i pokusava se sprijeciti ono sto ce se neminovno desiti par sedmica poslje ali ce biti ublazeno PCT-om.
Jedna injekcija od 500mg depoa je dovoljna da 29 dana poslje imas normalan nivo testa,a sa vecim brojem injekcija se ovo povecava i produzava.

Dakle ako mene pitas ono sto si ti vidio na nalazima je ustvari ostatak depoa...kakav ti je FSH LH ?







Sele i posle prosle kure je sve bilo potpuno isto sto se prelaza tice,jednostavno ne osetim razliku ni kad krenem sa uzimanjem,ni kad mi "otperja" aas iz tela,jedini efekti koje ja osetim su kad uzimam pumpa i snaga (i naravno rast m. mase) ali ama bas nikakav uticaj na raspolozenje l khm.. spermogenezu i potenciju.Naravno kilaza opadne,sada mnogo manje nego u prvoj kada doduse nisam ni trenirao ni jeo nedeljama posle kraja kure

FSH normala,LH normala

nemoj da neko svati ovo kao da ne treba raditi PCT ili oporavak  :lol: jednostavno provalih zanimljivost oko sebe...bilo mi je jako cudno posle prve kure kada sam samo tribulus uzeo da nemam nikakvih promena ili depresija i slicnog a ko sto rekoh potencija i spermogeneza konstantni pa mi bilo cudno,cak sma se tripovao sve vreme dal sma ja uopste dobro ubrizgavao taj depo,da nisam nesto omasio i da me je samo placebo odradio a ja nisam ni imao dodatan test u sebi...

p.s. Sele zadnje dve nedelje ciklusa sam uneo samo 250mg\week jer sam se duze zadrzao na "produzenom vikendu" neg sto je trebalo...front sam radio 1gr dve nedelje i neznam sta vise mogu dodati ovoj misteriji  :lol:
Why so serious?