EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ODGOVORI NA PM  (Read 121408 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #360 on: September 22, 2009, 09:39:18 PM »


@sele
kako bilo kod punice  :lol: :lol:,jel otisao kortizol SKY HIGH  ;) ;)

Pa ovaj put me punica pripazila samo me je hranila jednostavnim secerima (baklave i sl) i  trans mastima ... ma voli ona svog zeta :lol:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #361 on: September 22, 2009, 09:48:24 PM »
Pa ovaj put me punica pripazila samo me je hranila jednostavnim secerima (baklave i sl) i  trans mastima ... ma voli ona svog zeta :lol:

deluje mi kao da zna shta radi ... da se nije dochepale koje tvoje knjige  :lol: :lol: :lol: :lol:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #362 on: September 22, 2009, 09:57:51 PM »
Jedno pitanje drugari...

planiram uskoro sledeci ciklus...

12 nedelja testosteron depo, 2 puta nedeljno po 250mg
prve 4 nedelje danabol 30mg dnevno

i posle 3 nedelje od poslednje ampule depoa da pocnem PCT sa clomidom i nolvom

e sad, imam 3 ampule omnadrena 250 (jelfa) pa sam hteo i to da ubacim u gore naveden ciklus
pitanje je.. kad bi bilo najbolje da ubacim taj omnadren i da li bi bilo uopste koristi od tog omnadrena u tom ciklusu?

hvala


Ako se nevaram ti si imao problem sa pritiskom tako da neznam bas da li je pametno da koristis danabol?!
Imas opciju da koristis ljekove za visok pritisak ali to je rizicno i bezvezno dodatno trovanje.
Kao sto sam ti rekao prije ti bi trebao vise obratiti paznju na steroide koji nisu poznati po notornom dizanju pritiska.
Druga opcija je da uzimas bezveznu dozu danabola od recimo 20 mg a da eventualno produzis uzimanje na 6 sedmica pa da vidis kakva je situacija sa pritiskom.Veliku paznju trebas obratiti i na ishranu da bi smanjio pritisak kao i prirodne suplemente omega 3 bjeli luk brusnica koenzim 10 i  aspirin prije treninga.Pritisak je zeznuta stvar i sa tim se nemoj igrati!!!

Omnadren mozes iskoristiti kao neku vrstu blagog frontloadinga na pocetku ciklusa tako sto ces prva tri ubadanja uraditi omnadrenom umjesto depo-om.

Mislim da ti je dosta 10 sedmica ciklusa!!!
Pct 3 sedmice poslje zadnjeg uboda je ok!!!
Nemoj pretjerivati!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline zzz

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 138
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #363 on: September 23, 2009, 12:44:27 AM »
Hvala na opsirnom odgovoru sele :clap:
Proslog puta kad sam imao problema sa pritiskom, ali sad je ok... ubacio sam CoQ10 i brusnicu pored omega 3, sa tim sam dodao svako vece pred spavanje caj od bele imele i gloga, i od tada (7-8) meseci nemam problema sa pritiskom (130/80) 3-4 puta nedeljno merim pritisak. izbacio sam svuda gde je bilo nepotrebne soli u hrani.
Da li uopste vredi da uzmem danabol po 20mg ED u trajanju od 6 nedelja ili da idem po 30 ED 4 nedelje i da stalno kontrolisem pritisak i ako vidim da ide rapidno na gore da prekinem?
Koliko vremenski pre treninga da pijem aspirin?

poz
Budi svoj, sledi svoje instinkte!!!

Offline Alexandar Sh.

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
  • granice ? Sta je to ? :)
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #364 on: September 23, 2009, 01:37:06 AM »
pa sta znam mozes da krenes tipa sa 20mg pa kao piramidu da napravis posle 7-10 dana na 20mg i onda da povecas na 30mg ako ne budes imao problema neam pojma  :boxed:

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #365 on: September 23, 2009, 09:26:07 AM »

Da li uopste vredi da uzmem danabol po 20mg ED u trajanju od 6 nedelja ili da idem po 30 ED 4 nedelje i da stalno kontrolisem pritisak i ako vidim da ide rapidno na gore da prekinem?
Koliko vremenski pre treninga da pijem aspirin?

poz

S ozirom da ti je pritisak pod kontrolom mozes krenuti sa planiranih 30mg i u slucaju problema iskljuciti danabol.
Sto se tice rezultata mislim da bi rezultati bili isti i sa 20mg/6sedmica ili 30mg/4 sedmice.
Aspirin sat vremena prije treninga.
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline zzz

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 138
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #366 on: September 23, 2009, 09:44:25 AM »
jasno sve

hvala prijatelju  :blowkiss:
Budi svoj, sledi svoje instinkte!!!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #367 on: September 23, 2009, 12:42:46 PM »
@pedja,sele

hvala na odgovorima..pomislio sam da je moguce da je originalni ciklus posto ga je enant analizirao..
htedoh samo da pitam posto vidim npr preporucene doze orala i vidim sta kazu da je on uzimao pa mi je bilo cudno kako moze da trpi toliko
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #368 on: September 23, 2009, 12:46:11 PM »
Quote
Kao i uvijek umjereni pristup je najbolji pa tako je i sa steroidima!!!

amen!!!

Offline zzz

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 138
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #369 on: September 23, 2009, 01:17:35 PM »
sele, 1 kafena kasicica = 1mg (Galitifen) ?
Budi svoj, sledi svoje instinkte!!!