EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: početnička kura  (Read 1637 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
početnička kura
« on: April 01, 2011, 01:09:05 PM »
mišljenje o ovome
8 sedmica
500 mg testosterona-galenika-sedmično
500 mg boldenona-sedmično
30 mg dianabol-plava srca-prve 4 sedmice
to bi bila kao početnička kura.
da li treba neka posebna zaštita, ako treba šta, kako i kada da se uzima.
pošto mnogi kažu da nije uopšte jaka kura i da možda ne treba nikakva zaštita za ovo.
vaša mišljenja molim.

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: početnička kura
« Reply #1 on: April 01, 2011, 01:14:52 PM »
možda čak da ne ubacim boldenon jer se radi o prvoj kuri, možda samo da idem 4 semice plava srca i 8 sedmica testosteron.
ko ima kakvo mišljenje neka kaže?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: početnička kura
« Reply #2 on: April 01, 2011, 01:34:09 PM »
ja sam ti vec napisao al nisi dobio poruku,mislim da nisi jos zreo za steroide po pitanjima koja si mi postavljao...a sve sto te zanima o ovoj kuri imas komplet objasnjeno na forumu.Procesljaj malo ove teme pod aas,testosteron recimo,da naucis nesto o tome sta hoces uzeti...Ja da ti preporucujem ne zelim jer stvarno malo toga znas o ovome i ne bih da te nosim na dusi ili bilo kakav los efekat koji mozes imati od moje price.


a moj realan predlog je da citas mnogo ovde,a mogao bi i o hrani i treningu...mislim cim mozes da pitas u kojoj meri moze wins da te zategne znaci da moras malo procitati o dijetama,o hrani,masi itd. iskren dobronameran savet
Why so serious?

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: početnička kura
« Reply #3 on: April 01, 2011, 01:39:28 PM »
hvala tebi druže moj.
ja sam ti samo prenio priče koje čujem.
nisam upoznat sa hemijom, jesam, mislim koliko sam stigao da pročitam i to, ali eto jedino iskustvo su mi plava srca koja me jesu malo pogurala, mada svi govore da je testa osnova. i sad poslije određenog vremena imam namjeru da ovo ovako nešto uzmem.
pa me zanima šta ko misli o ovoj kuri, ako ne valja neka kaže šta se treba promijeniti, a prije svega me ta zaštita zanima.
kako sam rekao mnogi kažu da je slaba kura i da ne treba posebna zaštita, a opet, mene zanima drugo mišljenje.
ako treba šta treba i koliko i kada?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: početnička kura
« Reply #4 on: April 02, 2011, 03:04:31 AM »
a moze samo pitanje sto bas sada da uzimas?Jesi iscrpeo prirodni limit?

a ja ti opet kazem,NEMA ZASTITE! ti lekovi na koje mislis su ili za oporavak ili za blokiranje receptora estrogena itd.
Why so serious?