EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Primjer pocetnickih ciklusa  (Read 57090 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #30 on: August 04, 2007, 06:06:25 PM »
Quote
Skontao sam da ove priche uvek idu po istom sistemu - ja neshto kazem, pa me onda neko iznapushava kako nemam pojma, pa onda dobijem odgovor.
ovde ne , nego nisi lepo razumeo..
znas ono ima mnogo tipova napisu jednu recenicu i ocekuju referate, dobro ti si nas drugar, pa moze tako

Quote
Ako nije problem, kako izgleda jedan pochetnichki ciklus oko koga bi se vecina slozila da valja, jer ja sam nashao nekoliko ovih i ne znam da li su se oko jednog ljudi slozili.
nece nikada ni da se sloze jer postoje razne struje bildera i znalaca i ne znalaca, sada je fora u koga ces vise imati poverenja..i ciji "pocetnicki" ciklus najbolji
ali objasnice ti sele na osnovu ovoga sto si napisao sta je po njemu najbolje, pa ti uvek tudje slusaj a tudje smatraj..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline gavranac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 177
  • Gender: Male
  • Alhemija, nauka mi najmilija!
    • English to Serbian translations
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #31 on: August 04, 2007, 06:18:46 PM »
Hvala Laki, ali stvarno sam puno puta naishao na takve varijante, pa me to malo...znash vec. Ja bih da nauchim neshto.  :yes:
<a href="http://prevedi.rs/">English to Serbian Translations</a>
<a href="http://www.onnutrition.com.au/categories/Resveratrol/">Resveratrol</a>

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #32 on: August 04, 2007, 11:01:56 PM »


Problem svih pocetnika je sto u startu ganjaju neke perfektne cikluse i samo zakomplikuju stvari.
Tebi je prvi ciklus i apsolutno nista ti nece faliti da uzmes recimo 500mg testa kroz 8-10 sedmica.Uz ovo ces perfektno napredovati.Ako hoces jos malo da popravis stvari ubacis d-bol ili anadrol prvih 4-6 sedmica ali nemoras cak ni to.
Skroz jednostavno i glupo za vecinu ali perfektno efikasno za pocetnika.
Primobolan i wins nisu bas tako bez nuspojava kao sto vecina misli.
Barem nije tako drasticna razlika u odnosu na depo.
Ako hoces moje licno misljenje depo i neki od oralnih su sigurno bolji i za pocetnika i uopsteno sto se tice nuspojava.Bezveze ces baciti pare na primo i wins i neces dobro iskoristiti svoj prvi ciklus.
Kad vec uzimas steroide trebas znati da dobijeno na steroidima ces izgubiti ako neponovis ciklus kroz odredeno vrijeme i zato sam pristalica toga da se uzima prvo samo baza testosteron,pa da ubacis oralne,ba da povecas dozu testa i oralnih pa da tek onda udaras po steroidima koji su drugaciji i koji treba da na drugacijji nacin potrefe tvoj tijelo.
Sad ce te gurati i 500mg testa i drugi ciklus i da dodas 25mg-d bola opet ce te pogurati.
Dakle poenta svega je da krenes od minimalnih doza i kralja svih steroida testosterona.

Skontao sam da ove priche uvek idu po istom sistemu - ja neshto kazem, pa me onda neko iznapushava kako nemam pojma, pa onda dobijem odgovor. Brate moj, da vec znam ono shto hocesh da mi kazesh, ne bi nishta ni pitao, je l` tako?
Ako nije problem, kako izgleda jedan pochetnichki ciklus oko koga bi se vecina slozila da valja, jer ja sam nashao nekoliko ovih i ne znam da li su se oko jednog ljudi slozili.
PoZ

Problem kod vecine pitanja je sta da uzmem da se nabildam i onda kad se pita koliko imas godina koji ti je ciklus,koliko dugo treniras,kilaza i sl. nigdje nema odgovora jer bi neko trebao da ti kaze koji je perfektni ciklus bez mucenja.I naravno ti cujes razlicita misljenja i postanes isfrustriran i kazes recimo zasto svi pametujete zar nemoze jednostavno e pa pogodi NEMOZE barem ne kod mene.
Kad te pitam neko pitanje piotam te sa razlogom jer ipak moraju se znati neke informacije i postavljati pitanja da bih se doslo do nekog zakljucka zar ne?
A kao i sto sam znas niko se neslaze sta je pocetnicki ciklus i ljudi ti govore razlicite stvari.
Ljudi koji nesto znaju ti nemogu dati info na osnovu tako malo podataka koje vecina vas daje na forumima i zbog toga a naravno iz zbog gluposti nekih ljudi dobijas pogressan info.Primo i wins definitivno nije pocetnicki ciklus koji bi ikome preporucio...galenika tu nema nikakvog mjesta...
Ako hoces poslusaj i nemoj bezveze komplikovati!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #33 on: August 04, 2007, 11:12:28 PM »
Sad sam vidio tvoje slike i mislim da ti vise od 500mg testa netreba ako si navalio na steroide mada generalno mislim da ti jos nije vakat za steroide ;)
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline gavranac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 177
  • Gender: Male
  • Alhemija, nauka mi najmilija!
    • English to Serbian translations
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #34 on: August 04, 2007, 11:29:57 PM »
Hvala na odgovoru. Ja josh ne planiram da uzmem bilo shta, vec tek kada dobro prouchim sve vezano za ono shto treba da znam o ovoj temi . Od ovoga sam pocheo, pa kada udjem u fazon bice lakshe i meni da konkretno postavim pitanje i vama da mi odgovorite. Ne zelim da napravim greshke koje su mnogi napravili zbog neznanja, pa zato molim za malo strpljenja shto se tiche nekih pitanja koja postavim, a vama iskusnijima zvuche glupo - skapiracu ja vec to sve. :yes:
PoZ i hvala josh jednom.
<a href="http://prevedi.rs/">English to Serbian Translations</a>
<a href="http://www.onnutrition.com.au/categories/Resveratrol/">Resveratrol</a>

Offline meho

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #35 on: August 05, 2007, 09:12:56 PM »
Winstrol+primobolan+galenika? Moze?
Naravno da moze!
Dovoljno je da covjek malo pogleda po forumima i vidi kakva su sadasnja saznanja o nandrolonu i metandienonu ili slicnim varijantama.kakvi su njihovi uticaji na organizam
ako je prije 5 godina postojali deka i naposim(metan),bila osnov svake pocetnicke kure u kojoj se u organizmu nakupi bazen vode,sada to vise nije slucaj.
Imamo srece sto i kod nas stize trenbolone,oxandrolone,Methenolone,Chlorodehydromethyltestosterone,Dromastanolone i jos neki proizvodi.


Offline just_in_time

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Male
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #36 on: February 04, 2008, 01:06:02 PM »
ova klasika od 500mg test/e izgleda sasvim umerena... nego zanima me nešto- uz solo test/e i uz ove doze od 500mg tokom 8 sedmica koliko provirona bi se uzimalo dnevno 25 ili 50? dali je moguče zamjeniti taj proviron sa nolvadexom i kolike bi bile te doze?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #37 on: February 04, 2008, 04:28:51 PM »
Quote
dali je moguce zamjeniti taj proviron sa nolvadexom i kolike bi bile te doze?
naravno da moze..sve zavisi koliko si osetljiv..mozes da pratis ceo ciklus sa nekom kolicinom nolvadexa...mozes da krenes da uzimas kada osetis neke siptome..
kazem sve zavisi...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline just_in_time

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Male
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #38 on: February 04, 2008, 04:59:25 PM »
vidim i ja da nema baš nekog pravila... nego daj mi reci uz koje količine ustvari uz. koju dozu nolvadexa bi po tvom mišljenju bilo dobro propratiti ovakav primer pošto sam čuo da nolvadex blokira receptore pa i nije poželjan da je bolji poviron za tu "propratnju" ciklusa?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #39 on: February 04, 2008, 08:24:40 PM »
za proviron neki tvrde da jeste bolji neki da nije..ja nisam imao puno ciklusa tj radio sam ih samo onoliko koliko je bilo dovoljno da pobedim konkurenciju, nisu bili neki jaki ciklusi ..tako da nista od toga nisam ni uzimao..cak ni pct nisam radio..sto ne znaci da ne preporucujem..

Uvijek kad se radi ciklus pri ruci mora biti nolvadex!!!

Ako osjetis simptome ginekomastije moras odmah reagovati!!!

Ako nisi siguran u to da li si osjetljiv mozes koristiti po 10mg nolvadexa svaki dan tokom ciklusa,a i mozes jednostavno da ispitas tvoju toleranciju prema estrogenu i bas ako ti zatreba da ga koristis na tebi je izbor.

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap