EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: SUSTANON  (Read 4869 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dino_kraalj

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
SUSTANON
« on: May 06, 2008, 09:37:47 PM »
koliko su mi poznate informacije...

- Sustanon 250 je uljno-bazirani injekcioni steroid koji sadrži 4 različita testosterona, odnosno 4 estra: 30 mg testosteron propionata, 60 mg testosteron phenylpropionata, 60 mg testosteron isocaproata, 100 mg testosteron decanoata. Kao i ostali testosteroni, Sustanon je jedan od androgenih steroida sa izrazitim anaboličkim efektima. Obično se koristi za povećavanje mase i snage. Za razliku od drugih testosterona kao što su Cypionat i Enanthat, upotreba Sustanona dovodi do manje retencije vode i estrogenih neželjenih propratnih efekata. Smanjena retencija vode takođe čini Sustanon poželjnim steroidom za one koje zanima definicija ili izgradnja solidne podloge za kvalitetnu masu. Sustanon je prilično siguran steroid, ali u vecim dozama (750mg i vise nedeljno), može stvoriti neželjene efekte zbog povecanih konverzije u estradiol.

sad me interesuje sta josh moze stim u kombinaciju da se uzima(sta je najbolje?)

posto zivim u BiH...gdje mogu to da nadjem i kolko kosta ako ko zna...?

PoZZZ

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: SUSTANON
« Reply #1 on: May 06, 2008, 09:53:46 PM »
Alo momak!!

Najstroze je zabranjeno
Reklamiranje bilo kakvih komercijalnih proizvoda, narocito reklamiranje i prodaja anabolicko-androgenih steroida

Davati informacije gde i po kojoj ceni se mogu kupiti anabolicko-androgeni steroidi.

Pravilnik foruma :link:


Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: SUSTANON
« Reply #2 on: May 06, 2008, 10:18:03 PM »
Ovo sto ti je "poznato" si iskopirao sa susjednog foruma.Dakle mislim da nemas pojma o tematici i u skladu sa tim upucujem te da procitas POCETNICKE TEME u vezi steroida ili jos bolje teme u treningu i ishrani jer imam osjecaj da ti ni to nije jaca strana.

Nemozes preskakati lekcije jer je to najveca greska!!!
Dakle usavrsi ishranu pa trening pa suplementaciju i za par godina koliko ce ti trebati za to razmisljaj o steroidima.

I ne neces postati mr.olympia od ciklusa i mozda ces biti jaci od jarana iz teretane sto ti je vjerovatno i cilj.
STEROIDI NISU NI SUPLEMENTI NI CUDOTVORNA SREDSTVA JEDI VISE MESAAAAAAA! I BOLJE CES NAPREDOVATI!!

Nije mi cilj da te napadam/omalovazavam nego da te naucim ono sto svi nauce na tezi nacin.
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline nix

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: SUSTANON
« Reply #3 on: May 06, 2008, 10:58:27 PM »
Sele is back :clap: