EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Primjer pocetnickih ciklusa  (Read 57122 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #90 on: April 13, 2008, 04:47:25 PM »
Hmmm zavisi sta znaci rijec bolje :rolleyes01:

Rekao bi pametnije je koristiti samo testosteron prvi put ,a bolje sto je sasvim logicno je dva steroida jer ces vise imati od dva,tri,cetiri,pet steroida nego od jednog.

Malo logike molim ljepo ;)


Bolje bit logican ili pametan? HEHEHE  :clap: :innocent:


Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #91 on: April 13, 2008, 07:18:08 PM »
Koliko grama proteina po kg misicne mase treba uzimat za vrijeme ciklusa?
Koliko grama ugljikohidrata?

Koliko puta ic u teretanu tjedno?


Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #92 on: April 13, 2008, 07:40:41 PM »
Sve sto mozes procitati na ostalim podforumima ishrana, trening i suplementi s tim da ce visak proteina dobro doci ;)
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #93 on: April 20, 2008, 05:19:34 PM »
Sele, ja jos uvijek kombiniram u toj svojoj glavi kombinacije...

Sta kazes na kuru od 10 tjedana.

1-6 tjedan 40mg/dan T-Bol
1-10 tjedan 500mg/tjedan Gelenika test.
1-10 tjedan 400mg/tjedan Boldenon
12-14 tjedan 50mg/dan Clomid

i mozda ako bude para 50mg/tjedan Proviron

Ili bi po tebi bilo bolje 12 tjedana ic sa Eq i Gelenikom??



Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #94 on: April 20, 2008, 06:53:40 PM »
bildek da li si napokon nasao pravi ciklus?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline RazorRipped

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #95 on: April 20, 2008, 10:14:17 PM »

Sta kazes na kuru od 10 tjedana.

1-6 tjedan 40mg/dan T-Bol
1-10 tjedan 500mg/tjedan Gelenika test.
1-10 tjedan 400mg/tjedan Boldenon
12-14 tjedan 50mg/dan Clomid

i mozda ako bude para 50mg/tjedan Proviron

Ili bi po tebi bilo bolje 12 tjedana ic sa Eq i Gelenikom??



Mislim da previse komplikujes stvari :rolleyes01: odradi jednostavan ciklus testosteron je keva i netreba ti nista drugo.

Bezveze se opterecujete jer boljeg steroida od starog testa nema.Jedino kad treba ubaciti luksuzne steroide je pred takmicenje i to kad si na niskom nivou masti jer drugacije neces ni vidjeti njihov efekat.
Dosta ljudi radi definiciju na testu i anadrolu.

Ja bi u svako doba zamjenio tvoj ciklus sa 1000mg testa bez icega.

preporuka 750mg testa 10-12 sedmica,moze i proviron i to je to simple but powerful ;)

pozz
Here's EXACTLY, word for word, what it takes for anyone to turn pro:

1. Genetics
2. Busting your ass in the gym
3. Knowing how to eat alot of good food
4. Knowing what it means to "rest"
5. 12-15 YEARS of being consistant, and never missing a scheduled workout (*note: you are allowed to miss 2-3 workouts in that 12-15 years for funerals, family tragedy, etc.)

NOW.. here's how 1-5 plays out: Your GENETICS, you are born with, and can do nothing about. Numbers 2,3,4, I could teach a retarded monkey with a brain amputation.

And #5.. is why 99.99999% of the people fail.. and fall dead on their ass.

Notice is doesn't say "gear" or "steroids" in there at all. If you are one of those people that walks around saying "he's just big because he's on tons of shit!", then you will NEVER make it. NEVER!!

Offline sasacg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
    • realX3M forum
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #96 on: April 21, 2008, 01:15:03 AM »
ccc...Sjajan predlog,nema sta  :wallbash1:

Offline RazorRipped

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #97 on: April 21, 2008, 08:24:00 AM »
Ti i dalje dajes koliko sam primjetio tipicne odgovore za tebe koji nemaju nikakvog smisla i nedaju nikakve odgovore.
Bacanje para,glupost,sranje,nemoj...bas dobro objasnis i pomognes ljudima sa konkretnim odgovorima :rolleyes01:

Tipicni spamer koji kao papagaj (bez uvrede) ponavlja cikluse koje je negdje cuo a nezna ni on sam zasto takve cikluse da koristi i preporucuje svima iste cikluse.

Jedino dilerima cinis uslugu sa "tvojim" ciklusima tren.bold.propionat rolex i porse a vecina ljudi na nasim prostorima su pocetnici kojim netreba nista drugo nego jedan i jedini testosteron i brdo hrane.

Bodybuilder se moze razvijati na testu godinama bez da ubacuje nesto drugo od fancy steroida koji imaju svrhu samo ako si takmicar koji zeli da bude ultra definisan pa nezeli steroide koji navlace vodu i zeli steroide koji ce mu dati tvrdi izgled na bini a 99% ljudi sa ovih prostora nije ni blizu tome iako rade nevjerovatne kombinacije i BEZVEZE bacaju pare mjesto da ih uloze u  HRANU :rolleyes01:

Nemas pojma koliko ljudi na nasim prostorima koristi steroide pocevsi od metanskih ciklusa pa do kura na nivou profesionalaca a izgledaju kao shit ili samo glumataju jo-jo 20kg gore 22kg dole,a zasto nema konstante u ishrani treningu i steroidima.

U konkretnom slucaju ja sam rekao da bi ja uvijek radije zamjenio sve ono sa 1000mg testosterona.Mislis da je to previse ili...?
Ako sracunas njegove doze sa oralnim to je 1180 mg sedmicno.
Dakle je sam dao konzervativniji predlog koji ce puno manje platiti a imat ce iste ili bolje rezultate.
Naravno to bi ja uradio a njemu sam dao jos konzervativniji prijedlog od 750mg.

I dalje se radujem i zeljno ocekujem tvoje iscrpne i jasne odgovore kao i objasnjenje zasto je recimo bolje 500mg testa i 400mg dece ili bolda od 900mg testa buduci da imam osjecaj da je zbog toga dosao tvoje ccc:evillaugh:

Pozz
Here's EXACTLY, word for word, what it takes for anyone to turn pro:

1. Genetics
2. Busting your ass in the gym
3. Knowing how to eat alot of good food
4. Knowing what it means to "rest"
5. 12-15 YEARS of being consistant, and never missing a scheduled workout (*note: you are allowed to miss 2-3 workouts in that 12-15 years for funerals, family tragedy, etc.)

NOW.. here's how 1-5 plays out: Your GENETICS, you are born with, and can do nothing about. Numbers 2,3,4, I could teach a retarded monkey with a brain amputation.

And #5.. is why 99.99999% of the people fail.. and fall dead on their ass.

Notice is doesn't say "gear" or "steroids" in there at all. If you are one of those people that walks around saying "he's just big because he's on tons of shit!", then you will NEVER make it. NEVER!!

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #98 on: April 21, 2008, 02:04:40 PM »
bildek da li si napokon nasao pravi ciklus?

Ej, Neznam koga slusat  :dunno:

Moram pazit da ne uzmem steroid koji se pretvara u DHT da mi ne padne kosa, tako da sam morao
eliminirat metan, anadrol, itd. itd.

Ostaju mi samo Deca, Bolda, Testosteron uz Propeciu, T-Bol, Primobolan.

Sad neznam da li poslusat RazorRipped-a, niti neznam ko je on.
Ili napravit taj ciklus koji sam gore napisao i potrosit puno love na njega.

Ovaj ciklus si planiram za 01.09.2008
Mislim pocet kupovat polako sve sta treba jer ako idem zadnji trenutak, pola toga ce mi falit.
I pola toga necu moc nabavit.

Da li imas ti neki prijedlog?


Zasto je recimo bolje 500mg testa i 400mg dece ili bolda od 900mg


Mozda zato jer kod steroida 1+1 nisu 2 nego 3. I zato jer neki steroidi zajedno rade sinergijski, pojacavaju jedan drugog.
U knjigama se preporuca, npr. uz testosteron uzet decu ili boldenon, ili metan ili anadrol.
Ne pise valjda u svim knjigama to bezveze, da ljudi potrose vise love?

To je moje misljenje, mozda se varam. Neznam.

Pojasni mi malo posto sam jos "nevin" na tom podrucju.



Offline sasacg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
    • realX3M forum
Odg: Primjer pocetnickih ciklusa
« Reply #99 on: April 21, 2008, 03:31:50 PM »
Ti i dalje dajes koliko sam primjetio tipicne odgovore za tebe koji nemaju nikakvog smisla i nedaju nikakve odgovore.
Bacanje para,glupost,sranje,nemoj...bas dobro objasnis i pomognes ljudima sa konkretnim odgovorima :rolleyes01:

Tipicni spamer koji kao papagaj (bez uvrede) ponavlja cikluse koje je negdje cuo a nezna ni on sam zasto takve cikluse da koristi i preporucuje svima iste cikluse.

Jedino dilerima cinis uslugu sa "tvojim" ciklusima tren.bold.propionat rolex i porse a vecina ljudi na nasim prostorima su pocetnici kojim netreba nista drugo nego jedan i jedini testosteron i brdo hrane.

Bodybuilder se moze razvijati na testu godinama bez da ubacuje nesto drugo od fancy steroida koji imaju svrhu samo ako si takmicar koji zeli da bude ultra definisan pa nezeli steroide koji navlace vodu i zeli steroide koji ce mu dati tvrdi izgled na bini a 99% ljudi sa ovih prostora nije ni blizu tome iako rade nevjerovatne kombinacije i BEZVEZE bacaju pare mjesto da ih uloze u  HRANU :rolleyes01:

Nemas pojma koliko ljudi na nasim prostorima koristi steroide pocevsi od metanskih ciklusa pa do kura na nivou profesionalaca a izgledaju kao shit ili samo glumataju jo-jo 20kg gore 22kg dole,a zasto nema konstante u ishrani treningu i steroidima.

U konkretnom slucaju ja sam rekao da bi ja uvijek radije zamjenio sve ono sa 1000mg testosterona.Mislis da je to previse ili...?
Ako sracunas njegove doze sa oralnim to je 1180 mg sedmicno.
Dakle je sam dao konzervativniji predlog koji ce puno manje platiti a imat ce iste ili bolje rezultate.
Naravno to bi ja uradio a njemu sam dao jos konzervativniji prijedlog od 750mg.

I dalje se radujem i zeljno ocekujem tvoje iscrpne i jasne odgovore kao i objasnjenje zasto je recimo bolje 500mg testa i 400mg dece ili bolda od 900mg testa buduci da imam osjecaj da je zbog toga dosao tvoje ccc:evillaugh:

Pozz

Znaci tvoja je teorija "samo ono sto je jeftino i po gram nedeljno"???Pa problem je u tome sto 99% takvih neukih ljudi kod nas razmislja isto kao i ti-daj da uzmem metan,depo i decu,to je najjeftinija varijanta...a niko ne razmislja da ima puuuuno boljih,jbg is skupljih varijanti...Svima je cilj "daj da se zamastim kao majmun,jebes kakvu cu masu da dobijem,bitno je da je masivno"...Jebash takovo razmisljanje bez mozga!!!Ako vam je to cilj,onda slobodno gram testa nedeljno i po anapolon ili dva dnevno,uz to pride i pizze,pljeskavice i ostala sranja i eto vam vode i masti kolko hocete-ali to je svima vama "strucnjacinma" i krajnji cilj-da izgledate kako zaliveni balvani...Samo napred,nemam nista protiv,ali ne nagovarajte ljude koji hoce da urade i dobiju nesto kvalitetno na takve kure...