EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Problem sa pritiskom  (Read 8789 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Problem sa pritiskom
« Reply #30 on: June 04, 2012, 09:34:17 AM »
to sam i ja pomislio..gde si ubadao
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline BigBig

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Male
  • Mr.BIGG
Odg: Problem sa pritiskom
« Reply #31 on: June 04, 2012, 02:45:22 PM »
Ubadao sam u zadnjicu,taj put nisam gledao dali je krv usla u spricu nego sam rokno samo i pustio u misic tecnost i to mi se desilo i sada imam poslesicu i dan danas nakon 3godine i nesto vise ali mogu vam samo reci starsna stvar je to kao kada pustis djavola u svoje telo koji hoce da ti grusni kos pokida od bola
Mr.BIGG

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Problem sa pritiskom
« Reply #32 on: June 04, 2012, 02:50:37 PM »
Uhhhh...ne igraj se sa zivotom, aspiriraj obavezno, ne radi se to iz zajebancije...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline BigBig

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Male
  • Mr.BIGG
Odg: Problem sa pritiskom
« Reply #33 on: June 04, 2012, 03:34:43 PM »
Eto ja nisam taj put uradio, pa sam najebao i dan dans imam neke bolove povremene u grudima sto je najgore od svega radio sam pretrage sve moguce i nista nasli nisu sve ok  bio sam cak u tunelu manetnoj rezonaciji kopijuterskoj tomografiji ali nista nasli nisu bas nista a i dan danas dobijem te napade svremena na vreme od toga dana kada sam se ubo bez mnogo paznje da kazem, dali sam neku venu pogodio dali mi smeta hemija bog samo zna to ili je sustanon direktno u krvotok dosao mojom greskom neznam samo moje licno misljenje ko god oseti neki problem bolje mu je stati nego da nebude kasno zivot je jedan samo jedini a najlepse je da si zdrav a ne i zgodan i jos ko ima familjiu zenu decu treba da uziva sa decom a ne da se unistava necim sto kratko traje sve je to prolazno sto se tice hemije i ljudi koji se ne takmice i nemaju ciljeve to i netrebaju,druga je prica kada se radi o ljudima koji zive od toga sporta onda razumem ostalo ne ratumem jedino znam prvo razmisliti pa uraditi i ja sam mislio da sve znam i da je najlepse kada se nabildas pa se razbacis kako prestanes trenirat i uzimati to tako sve i nestane kao da nisi nikada nista radio sve u svemu ja sam jedan od zrtava hemije dali mojom greskom ili greskom tela sto ne prihvata neznam ni sam ali ne zelim
Eksperiment na meni raditi zelim da docekam
Decu moje dece !!!

(ne zelim da nikoga savetujem niti da filozofiram a tako niti da vam kazem sta cete da radite to sam
Samo hteo da vam iznesem moje misljenje i moj problem sto sam ja imao svako dobro vam u protivnome zelim od srca)
Mr.BIGG

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Problem sa pritiskom
« Reply #34 on: June 04, 2012, 08:52:17 PM »
Naravno da je greska tvoja.U svakom uputstvu za davanje injekcija stoji da je obavezna aspiracija.Ako se tako desilo onda su te vile pronosale dalje i mozes da slavis sto si ziv.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Problem sa pritiskom
« Reply #35 on: June 04, 2012, 09:02:35 PM »
Drze da ti nisi sa yu fitnes foruma?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline BigBig

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Male
  • Mr.BIGG
Odg: Problem sa pritiskom
« Reply #36 on: June 04, 2012, 10:53:21 PM »
Kako mislis sa yu fitnes foruma ja samo ovaj forum koristim,´ni jedan drugi neznam na sta tacno mislis... :boxed:
Mr.BIGG

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Problem sa pritiskom
« Reply #37 on: June 05, 2012, 12:03:28 AM »
OK, pobrkao sam te sa nekim onda...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Problem sa pritiskom
« Reply #38 on: June 05, 2012, 09:58:54 AM »
@big
desava se, sada znas..ako koristis lekove, moras da postujes proceduru, od planiranja, nabavke, sterilizacije, mesta uboda, aspiracije, brzine injektirana i ako pored svega toga napravis, problem onda kazes to nije za mene..
ja znam da mnogi imaju srece ne postuju pola..ali to je sreca...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline BigBig

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Male
  • Mr.BIGG
Odg: Problem sa pritiskom
« Reply #39 on: June 05, 2012, 10:18:08 AM »
Ja sam ocito imao srecu! ali sta sam mogao ostetiti da imam posledice i dan danas a dokturi nista nasli nisu a nema pretrage koju nisam jos uradio nema...
Mr.BIGG