EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: prva kura  (Read 7016 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: prva kura
« Reply #20 on: December 03, 2014, 09:47:50 AM »
Marketing naravno.


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Offline nenadS

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
Odg: prva kura
« Reply #21 on: December 03, 2014, 12:37:39 PM »
Znaci  da takav 'nesteroidni' preparat ne postoji ni kod drugih proizvodjaca?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: prva kura
« Reply #22 on: December 03, 2014, 05:36:25 PM »
Znaci  da takav 'nesteroidni' preparat ne postoji ni kod drugih proizvodjaca?

Buraz ako nije hormon, ne trosi pare jer je magla. Nema zamene za hormone sto ce ti dati i 1% tih rezultata.

Offline dominik11

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
Odg: prva kura
« Reply #23 on: December 16, 2014, 09:51:25 AM »
pozdrav. imao bih jedno pitanje u vezi kure i molio bih za malu pomoc. dugo bi trajalo da sada pisem sve o sebi pa cu samo u kratkim crtama. do sada sam koristio samo winni...dobio cvrse misice,malo i dobio misica  i maknuo dosta sala.....naravno da su tu zaduzeni i prehrana,vjezba itd. volio bih sada sa prvim mjesecom krenut na prvu "kakti pravu" kuru. posto mi je prva ne bi htio forsirat mozda sa dozama i krenuo bih lagano. kolega je bio na slicnoj i vidio sam njegove rezultate i on ponovo krece na istu. u principu cu krenuti i ja sve kao on samo sto bih dodao primo uz to. dakle izgleda ovako(znam da su doze uglavno vece,ali kazem volio bih polako krenut sa manjima,ah i da cilj mi je dobit koju kg misica,ako se da malo istopt sala i uz sve to naravno disciplina kod prehrane  i vjezbe(gym je 4-5 puta tjedno ovisno o obavezma...zena ,posao,dijete)
1-10 tjedan test enanthate 250mg 1x tjedno
1-10 tjedan tren acetate 100mg 1x tjedno
1-5 tjedan winni (tekuci ...imam samo jedan tekuci) 50mg 2x tjedno
5-10 tjedan winni tbl 75mg svaki dan
1-5 tjedan ili 5-10 tjedan(kada bi bilo najbolje???) primo 2x 100mg tjedno

dakle pitanje je opcenito kako vam se cini za prvu kuru i drugo kada bi bilo najbolje ubacit primo???
za pct sam mislio ubacit clomid 20 dana, svaki dan silimarin i articoku.
i da ...da li je clomid potreban kod manjih doza ??? hvala unapred

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: prva kura
« Reply #24 on: December 16, 2014, 08:46:37 PM »
1. po mom misljenju malo testa, 500je ok, iako se primecuje nesto i od 250mg
2. brzi tren 1 nedeljno? Daj, to su osnove koje moraju da se znaju. Bar pon,sre,pet. Bolje je EOD, a idealno ED. Naravno, nedeljna doza mora da bude ista.Tren u prvom ciklusu nije pametno, sto zbog toga jer ne znas kako se oporavljas, sto zbog nuspojava (kod mene ozbiljna nesanica i agresija na 150-200mg pravog acetata nedeljno).
3. Test bi trebalo uvek da se vozi duze od trena i deke, bar 2 nedelje koliko ja znam.
4.wini je isto brzo estar tako da je malo 2x nedeljno.Proveri da li je i on hepatoksican kao i tablete, nisam siguran
5.75 mg winsa za prvi ciklus jos preko toga? Zar ne mislis da je malo mnogo tableta? sta se desilo sa vremenima kad su ljudi kretali cikluse sa 30-40mg winsa ili metana :D
6.primo, iako nisam siguran, verujem da bi bilo bolje na kraju ili bih mozda vozio i kroz ceo ciklus.Svi daju jako pozitivan feedback o njemu, ali iz vremena kad se zalo da je pravi primo. Pazi da ne bude da umesto primoa dobijes test depo.

sta ti odgovara za pct, znaces samo kad probas sve :)
Za prvu kuru mi se cini previse, u zadnjim nedeljama bi bio na preko gram hemije ukupno. Nadam se da sam ti nesto pomogao.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline dominik11

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
Odg: prva kura
« Reply #25 on: December 16, 2014, 10:59:46 PM »
pa idem kao sto je isao taj kolega i imao je dobre rezultate pa zato.....kazem znam da su doze inace vece,ali lagano bih krenuo da vidim kako reagiram na sve to.....winni imam samo jednu multidozu zato bih poslije nastavio sa tbl...koliko znam manje je stetan za jetru injektivan......ok znaci previse za prvu kuru??? pa sto bi preporucio??? mislim ne znam sto bih izbacio...eventualno tren...primo i winni ziher ne jer sam winni koristio u tbl i vidimo sam dosta napretka tako da zelim uzimat ga i dalje,a citao sam dosta da ga preporucuju sam primom.....eto ne znam ni sam sada tocno...kada pogledam rezultate kolege (bez prima ) i to mu je bila prva kura sa doziranjem kao sto sam naveo.....sada da probam tako lagano dozirano i da nesto izbacim pa stavim vece doze??? sorry na gnjavazi i hvala unapred.......ah da i po tvom misljenju koliko bih dugo onda trebao terati kuru??? ja sam mislio 10tjedana....puno bi mi pomoglo kada bi mi stvaio sto kad i koliko dugo...jos jednom hvala

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: prva kura
« Reply #26 on: December 16, 2014, 11:25:38 PM »
Izbacio bih tren svakako. Narocito acetat jednom nedeljno.. Nisam skoro cuo neefektivniji nacin uzimanja.
Depo ceo ciklus.Win bih ubacio samo ako si na dijeti i to u finisu dijete tj ako ti je bf onakav kakav treba da bude za wins. Za primo se stvarno nisam zanimao,prilicno sam siguran da je ok uz test i to ceo ciklus. cak sam vidjao da su radili cikluse sa njima bez testosterona. Za pocetak izaberi neku jednostavnu varijantu, lako je u narednim ciklusa dodati nesto.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline dominik11

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
Odg: prva kura
« Reply #27 on: December 17, 2014, 07:23:36 AM »
Ah winni budem ziher....koliko bi po tvome onda kura trebala trajat???? 10Tjedana ok??? Jos samo jedno pitanje....mozda je glupo pa sve unapred ispricavam. Ako tren stavim EOD 5tjedana i onda primo 5-10tjedana 2x100mg na tjedan....bi to bio efektivan nacin za tren??? Cisto za info...bf mi je ca. 12-15%....

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: prva kura
« Reply #28 on: December 17, 2014, 09:11:33 AM »
Da, to je ok nacin za uzimanje trena. 10-12 je ok. S tim sto bih tren isao poslednjih pet nedelja.Prevideo sam gore da je depo duzi estar, a tren kraci, pa verovatno mozes da ih prestanes oba u isto vreme.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline dominik11

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
Odg: prva kura
« Reply #29 on: December 17, 2014, 09:42:08 AM »
Aha znaci i tren i primo zadnjih 5tjedana tj. 5-10Tjedan. Test i winni cijelo vrijeme. Da test dignem na 500mg??? Nije da se volim pikat da dal test mogu recimo od jednom 500 ili bolje na 2puta??? Puno ti hvala za info....predpostavljam da je naravno bolje podjelit na dva puta,ali posto je duzi estar mislio mozda se moze samo jedno pa odmah 500 mg......hvala