EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nova kura Vase misljenje  (Read 4796 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Nova kura Vase misljenje
« Reply #10 on: May 09, 2010, 07:56:38 PM »
r.br   Ponedeljak          Utorak     Sreda    Cetvrtak      Petak    Subota        Nedelja
1   250 depo                      250 depo                250 depo              250 depo
2                      250 depo             250 depo              250 depo   
3   250 depo                      250 depo                      250 depo                   250 depo
4                      250 depo             250 depo              250 depo   
5   250 depo                      250 depo              250 depo              250 depo
6   250 deka           250 depo   250 deka   250 depo   250 deka   250 depo   250 deka
7   200 prop           250 deka   200 prop   250 deka   200 prop   250 deka   200 prop
8   250 deka           200 prop   250 deka   200 prop   250 deka   200 prop   250 deka
9   200 prop           250 deka   200 prop   250 deka   200 prop   250 deka   200 prop
10   250 deka           200 prop   250 deka   200 prop   250 deka   200 prop   250 deka
11   200 prop           250 omna   200 prop   250 omna   200 prop   250 omna   200 prop
12   250 omna           200 prop   250 omna   200 prop   250 omna   200 prop   250 omna
13   250 deka           250 omna   250 deka   250 omna   250 deka   250 omna   250 deka
14   250 omna           250 deka   250 omna   250 deka   250 omna   250 deka   250 omna
13   250 deka          250 omna   250 deka   250 omna   250 deka   250 omna   250 deka
14   250 omna           250 deka   250 omna   250 deka   250 omna   250 deka   250 omna
                     
                     
                     
r.br   Ponedeljak   Utorak   Sreda   Cetvrtak   Petak   Subota   Nedelja
1   metan 2   metan 2   metan3   metan 3   metan 4   metan 4   metan 4
2   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6
3   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6
4   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6
5   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6
6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6   metan 6

Tabela se malo deformisala ali poznavaoci ce da razumeju.Ovo mi je peti ciklus i treba da bude za naglo muvecanje mase.Inace raniji su mi bili sa po gram depoa pa ovde uzimam to kao osnovu.Naposim mi je mnogo mekan pa sam zato ukljucio metan (rade me doze od 10 do 15 po danu)sto mislim da je za oral mnogo.Odlucio sam se za ovakav ciklus zbog velike pauze (9 meseci samo treninzi odrzavanja sa minimalnim akcentom na tezine)Namena ciklusa dodatavanje sto vece mase visina 186 tezina sad 103 pre pet meseci 120 kg.Sale Lazicu vase misljenje bi mi bilo od velike koristi.

Pitanje da li deku mogu i direktno u misic da impliciram?

Unapred hvala na odgovorima.


anabolici za ciklus

1.tst.depo
2.tst.propionat
3.omnadren
4.deka (medicinska)
5.metan
                     
                     



Moje misljenje je da si sve pobrkao.
Koji je razlog ovakovog uzimanja "dece"?
Jesi siguran da zelis da uzimas 1 gram "dece" i koji je razlog za tu kolicinu?
Jesi siguran da zelis da uzimas "decu" do kraja ciklusa ?
Zasto 5 sedmica deke pa onda pauza od 2 sedmice pa onda opet deka pred kraj ciklusa?
Zasto omnadren? Zasto omnadren i propionat?Neko probijanje  :rolleyes01: WTF
U sta inace apliciras deku nego u misic ?
Deka je od 250mg u ml ?
Odakle ti ideja za ovakav ciklus? IZ tvoje glave ili ?
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Nova kura Vase misljenje
« Reply #11 on: May 09, 2010, 08:01:42 PM »
Sefe, meni sve ovo djeluje solidno, nego ako moze malo objasnjenje.
Zasto mjenjas Tesosterone, da aktiviras nove receptore i izbjegnes da se receptori zasite ili ...?


 :lol: :lol: :lol:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Nova kura Vase misljenje
« Reply #12 on: May 09, 2010, 08:39:33 PM »
Quote
Ciklus za masu koji ja koristim ukljucuje povecan unos proteina sedmicno sa svakom novom nedeljom" ispravime ako gresim

pa ne greis ali ovde je rec o povecanom unosu UH koje ti preferiras a ne o unosu B
a drago mi je da me znas i LICNO onda znas i moje stavove o kuri koju si napisao jer ti ja sigurno ovakve gluposti ne bih nikada rekao a pogotvo o hrani koju si naveo i unosu UH  :lol: :lol:

kako neki ljudi znacju da zloupotrebe tvoju drobru volju da im nesto kazes a posle izlvace reci iz kontekxta :crazy: :crazy: :evillaugh: :evillaugh: :hitself: :hitself: :wallbash1: :wallbash1:

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Nova kura Vase misljenje
« Reply #13 on: May 09, 2010, 09:00:09 PM »
razlika je mala)Depo je solidan anabolik medjutim dosta "prljav"navlaci i vezuje masti
Mozes li mi objasniti na koji nacin depo navlaci/vezuje MASTI ?

da se steroidi sa velikim anabolickim svojstvima kod mene smenjuju sa 2 nedelje preklapanja.

Mozda bi i imalo smisla da koristis samo krakodjelujuce steroide ovako nigdje veze jer ustvari ne radis nikakvo izmjenjivanje jer koristis TESTOSTERON I DEKU  i sta ces tu izmjenjivati?! Pravis pauzu sa decom od dvije sedmice taman koliko ti deka i djeluje dakle i u pauzi deka ce djelovati i izmjenjujes to sa testosteronom + testosteronom  :rolleyes01: Btw do tog izmjenjivanja vec ces imati dovoljno testa u sebi tako da su male sanse da osjetis ikakav kick od propionata ako si racunao na to a i da napomenem usput da ovolike doze STVARNO NISU POTREBNE NIKOME...VRLO MALO BROJU LJUDI SU NEOPHODNE OVOLIKE DOZE DA BI RASTAO!!!
Planiras da uzimas 3 vrste testosterona po meni bez ikakvog razloga i smisla i neces nikakvu razliku osjetiti u ovom smjenjivanju osim sto ce ti nivoi ici non stop gore dole kao i tvoje raspolozenje!!!
BTW ja ovo sve ne bi uzimao bez dobro isplaniranog  isplaniranog PCT-a pogotovo zbog 750-1000 mg dece  :crazy:

okacicu slike pa ce mo tad da diskutujemo da li je ok .   

Cekamo slike !!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline m85

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Nova kura Vase misljenje
« Reply #14 on: May 09, 2010, 11:28:52 PM »
Mozes li mi objasniti na koji nacin depo navlaci/vezuje MASTI ?

Mozda bi i imalo smisla da koristis samo krakodjelujuce steroide ovako nigdje veze jer ustvari ne radis nikakvo izmjenjivanje jer koristis TESTOSTERON I DEKU  i sta ces tu izmjenjivati?! Pravis pauzu sa decom od dvije sedmice taman koliko ti deka i djeluje dakle i u pauzi deka ce djelovati i izmjenjujes to sa testosteronom + testosteronom  :rolleyes01: Btw do tog izmjenjivanja vec ces imati dovoljno testa u sebi tako da su male sanse da osjetis ikakav kick od propionata ako si racunao na to a i da napomenem usput da ovolike doze STVARNO NISU POTREBNE NIKOME...VRLO MALO BROJU LJUDI SU NEOPHODNE OVOLIKE DOZE DA BI RASTAO!!!
Planiras da uzimas 3 vrste testosterona po meni bez ikakvog razloga i smisla i neces nikakvu razliku osjetiti u ovom smjenjivanju osim sto ce ti nivoi ici non stop gore dole kao i tvoje raspolozenje!!!
BTW ja ovo sve ne bi uzimao bez dobro isplaniranog  isplaniranog PCT-a pogotovo zbog 750-1000 mg dece  :crazy:

Cekamo slike !!!
Baš sam se zato i odlučio za ovoliku količinu testosterona ka supres estrogenu nije količina bitna već raznovrsnost bitna da sad ne razglabam znaš šta sve u sebi sadrži omnadren.U svom treningu imam dosta vežbi sa slobodnim tegovima (mrtvo,veslanje, bench,prednje zadnje rame i čučanj)primera radi prošli ciklus sam radio sa opadajućim serijama de zadnju sa čučnjem radim sa cc200kg).Posle ovakvog treninga mišići i tetive su u kolapsu narednih 3 do 7 dana,da nije bilo deke (svaki put kad bi je uzeo oporavak bi bio sve kraći i kraći).PCT ću sa HCg-om i tribulusom bar 8 nedelja.Pre 4 godine sam slomio grudnu kost inače bavio sam se liftingom kao kadet i senior do povrede ,pre 9 meseci mi se vratila stara povreda pa sam se za ovako drastičan ciklus zato odlučio.Inače nebih ga savetovao nikom ovo radim isključivo na ličnu odgovornost.Dalibora Steševića svi znate on se spremao sa po 3 grama deke nedeljno pa nevidim zašto bi 1 bio problem.Dakle nije akcenat na količini već na raznolikosti testosterona.Zato sam i postavio ciklus šta bi ti od ovog upotrebio a šta odbacio i u kojim količinama.Inače između ciklusa imam tri do pet meseci pauze u proseku.Hvala na odgovoru 

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Nova kura Vase misljenje
« Reply #15 on: May 10, 2010, 11:10:23 PM »
Bas sam se zato i odlucio za ovoliku kolicinu testosterona ka supres estrogenu nije kolicina bitna vec raznovrsnost bitna da sad ne razglabam znas sta sve u sebi sadrzi omnadren.

Nekontam...sta ka supres estrogenu?
Omnadren sadrzi TESOSTERON isto kao i depo i propionat...razlika je samo u duzini djelovanja as ve to je TESTOSTERON!!!
Jos uvijek nerazumijem zasto koristis ovoliko vrsta testa  :dunno:

Posle ovakvog treninga misici i tetive su u kolapsu narednih 3 do 7 dana,da nije bilo deke (svaki put kad bi je uzeo oporavak bi bio sve kraci i kraci).

Ok uzmimo u obzir da je sa tvojim treningom/tehnikom sve ok kada narednih 3-7 dana su ti misici i tetive u kolapsu bez deke :rolleyes01: ali opet se postavlja pitanje zasto toliko dece kad je dokazano da i 50mg sedmicno utice pozitivno na oporavak zglobova? Na osnovu cega si ustanovio neophodnu dozu za zglobove?

PCT cu sa HCg-om i tribulusom bar 8 nedelja.
Nadam se da ne mislis 8 semica hcg-a!!!

Pre 4 godine sam slomio grudnu kost inace bavio sam se liftingom kao kadet i senior do povrede ,pre 9 meseci mi se vratila stara povreda pa sam se za ovako drastican ciklus zato odlucio.

Nerazumijem...imas povredu grudne kosti? Kakve veze sa tim ima ovaj teski ciklus? Je li zbog te povrede kako kazes ides na drastican ciklus i ako je tako kako mislis da ce ti ovaj teski ciklus pomoci kad je u pitanju povreda?

Dalibora Stesevica svi znate on se spremao sa po 3 grama deke nedeljno pa nevidim zasto bi 1 bio problem.Dakle nije akcenat na kolicini vec na raznolikosti testosterona.Zato sam i postavio ciklus sta bi ti od ovog upotrebio a sta odbacio i u kojim kolicinama.Inace izmedju ciklusa imam tri do pet meseci pauze u proseku.Hvala na odgovoru 

Mozda je to radio zato sto nije znao za bolje/pametnije  :rolleyes01: a i osim ako ga ti nisi licno ubadao kako znas da je to istina  :)
I znaci taj decko je uzimao toliko deke i ti nevidis zasto bi to bio problem WTF aha on je uzimao 3 mogu i ja 1 bez problema uhhhh Imas stvarno jako dobra razlog za uzimanje 1grama deke  :rolleyes01: jako studiozno si prisao izradi ciklusu!!!
Upucen sam u mnoge cikluse daleko naprednijih bildera od ovih sa nasih prostora i ja neznam nijednog covjeka a znam dosta extrema kojji bi uzeo 3 grama deke jer  sve preko 750mg je NEPOTREBNO!!! Osim ovoga deku skoro pa vise niko i ne koristi!!! Ovdje se kose dvije vrste uzimanja steroida PAMETNO uzimanje...uzimas onoliko koliko ti je potrebno sa maximalnom paznjom na ocuvanje zdravlja koliko toliko  i extremno il ti GLUPO uzimanje steroida tipa vise je bolje!!! Za sve ljekove imas maximalno efektivnu dozu i ti sa prelaskom te doze pogotovo ako nisi na nivou misicne mase gdje ti treba toliko steroida u stvari samo cinis lose svom tjelu sa svakim miligramom sa kojim pretjerujes jer koliko god strpas u sebe tjelo nemozes natjerati da raste/ojaca van razumne mjere za odredeni vremenski period!!! Ti si izabrao extremnu stranu koja pritom nema nikako smisla sa ovim izmjenama!!!

Misli na svoje zdravlje i nemoj tako POVRSNO donositi odluke!!!
Toliko od mene za ovu temu kad vidimo slike mozemo nastaviti !!!

BTW U MOJEM GORNJEM KOMENTARU SI VIDIO DOSTA OVIH ZNAKOVA ? A NISI ODGOVORIO SKORO NI NA JEDAN A OCEKUJES NEKE ODGOVORE
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Nova kura Vase misljenje
« Reply #16 on: May 11, 2010, 01:48:10 AM »
ovde prestaje prica o mg i idemo u grame  :lol:  mislim da se iza nicka m85 krije Dorijan Jejts,nemojte se iznenaditi kada posle ove kure postavi sliku svoje forme bolje neg 1993  :yes:
Why so serious?

Offline snake85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 275
  • Gender: Male
Odg: Nova kura Vase misljenje
« Reply #17 on: May 11, 2010, 11:37:50 AM »
od svega ima samo da ispadne samo stara dobra DECA-DICK forma pa ce zena da te ostavo kao stetnog  :hitself: :hitself: :hitself:
kakve su ti misli takav ti je zivot!!!