EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA  (Read 75109 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #50 on: April 27, 2008, 05:12:30 PM »
dzabe citanje,ako ne povezujes to sto ucis,lepo ti je rekao just

koristi opciju izmeni kada pises da ne bi pisao vise poruka za redom,jer sve moze da stane u telo 1 poruke,mrzi me vise da idem i da editujem

Povezujem ja! Samo kako bi rekao Goran Tepsic, ne isplati se uzimati steroide ako zelis pobjediti na prvanstvu Hrvatske, ako ne mozes pobjediti bez dopinga, taj sport nije za tebe. (nije mislio na bodybuildere)...
Niti na jednom mjestu G.Tepsic u svojoj knjizi "Dorucak Sampiona" nije napisao da je to toliko bezbedno. I da se ne isplati uzimati ako ne mislis postic vrhunske rezultate na svijetskom nivou.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po cemu si ti zakljucio da je to toliko bezbedno?


Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #51 on: April 27, 2008, 06:06:00 PM »
ako moze da se zna,koji je tvoj razlog zbog kog si se odlucio na ciklus?

Ne kazem da je toliko bezbedno,ali imam malo jasniju sliku posle stvari koje su pisali sele,posle onoga sto mu je stajalo u

potpisu,posle onoga sto su pisali aragorn i milan j na drugim forumima o aas i njegovoj svrsi.

masa ljudi pljuje aas i ima predrasude o njima i ni ne zele da cuju drugu stranu medalje koja je sjajnija od te koju oni vide

ne umire se bas tako lako zbog steroida,treba covek biti mnogo uskouman da bi uspeo da sebi ozbiljno naskodi njima

kada neki bilder umre, masa njih jedva doceka da kaze:e to mu je od steroida.Pretezno se umire zbog diuretika

Mnogo ljudi se dopinguje,bez toga nema modernog sporta,a ne pricamo samo o bb i pl.Koliko se npr biciklisti drogiraju to je

cudo,teska atletika,nba nfl itd pa je vrlo velika vecina njih ziva i zdrava,a kad je 1 od njih nesto desi,e to mu je od steroida..

Kada bi se stavilo na papir koliko ljudi umre od bolesti koje su posledica pusenja,alkohola itd bilo bi par zanimljivih rezultata

Moje misljenje je slicno kao ono sto je rekao just in time,znaci ako postujes sva pravila,ako si zdrav da od njih mozes imati

maksimalnu korist a minimalne nuspojave.To je lek kao i svaki drugi ne treba preterivati.Isto tako mislim da je besmisleno

koristiti ih ako nemate takmicarske ambicije,jer je jako skupo,postoji rizik od nuspojava,zahteva max posvecenost i stalno

se moraju raditi ciklusi a ne vidim razlog zasto bih to priredjivao svom telu ako ne mogu da imam materijalnu korist od toga

kojom cu da isplatim sve to i koja ce da me izdrzava.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #52 on: April 27, 2008, 06:22:23 PM »
Lijepo napisano Milan!!  :clap: :clap: :clap:


Offline LuCifeR

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
  • Bolje biti VELIK nego nebiti!
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #53 on: September 03, 2008, 02:17:19 PM »
A zbog cega da rizikujes svoje zdravlje?Da bi bio mrcina koja tje ziveti 30 godina?Znas sta sam doziveo u teretani.Izlazi lik iz tus kabine,nabijen ko konj dize 180 na bechu,radi u teretani i ko zna sta nije progutao.I gleda se i pogleda dole kad vidi sta?Mali .,tj jako mali.I znas sta je reko?Ma nije on mali,on je mali naspram ostalih delova tela.Tesi sam sebe.Sto rizikovati nesto sto je najvaznije u zivotu a to je zdravlje.Sto moras da se igras sa sudbinom.Idi u teretanu i dizi koliko mozes.Nisu ljudi zivotinje da se ubrizguju raznim glupostima.Steroidi ti samo mogu upropastiti zivot.Izgledatjes 5,10 godina dobro,a sta posle?Radi koliko mozes prirodnim putem.I ja bih zeleo da za 2 meseca postanem extra gradjen ali to tako ne ide.Da ide svi bi bili savrseni.Tu ti savetuju sta bi tvoje telo moglo da podnese a sta ne.Pa sto uopste da testiras nesto sto tje ti uticati na zivot.Razmisli malo.Nije vredno toga...

Ovo moram da ti pojasnim nemaju svi "stojka" od 20cm non stop, moj je 22cm, al kad je opusten sto je uvek u teretani jer se ne prima na bildere on je velicine od 4-5cm, a kad bi imao 130kg to bi izgledalo smesno...
Steroidi uticu na to da nece da se digne pa bi tako morao da budes svestan toga da ume da bude manji jer se ne dize i po nekoliko sedmica u toku ciklusa, ti metni carapu ako te sramota, ja pred devojkom umem da ga namontiram za onesvescivanje i nestidim ga se...inace nekulturno je blenuti u tudj!
Lepo ti kazu ljudi cepas Timoxifen redovno i nemas brige tako cu ja da radim kad krenem sa svojim prvim ciklusom...
Bolje biti VELIK nego nebiti!

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #54 on: September 03, 2008, 02:21:28 PM »
moj je 22cm

Sta nas briga koliki je tvoj ?!  :crazy: :wallbash1: :bored:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline LuCifeR

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
  • Bolje biti VELIK nego nebiti!
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #55 on: September 03, 2008, 02:23:59 PM »
Sta nas briga koliki je tvoj ?!  :crazy: :wallbash1: :bored:

Pa pljuje decko steroide, sve se pripisuje steroidima, ja sam jedan od onih sto brane steroide i koji se trudi da procita i sazna sto vise o njima...

E ljudi ne znam za vas,ali ja se ne bi zezao sa njima.Zasto komlikovati sebi zivot i skracivati ga...Ljudi jednom se zivi.
Zar vam nije dovoljno da se hranite pravilno(belo meso,belance,curece meso...) i uzmete koji suplement(od koga vam se nista nece desiti,koj vam je samo dodatak u ishrani i koj ce vam pomoci da izgledate privlacno),i sve to moze samo da vam produzi zivot(zbog pravilne ishrane,veoma bitna stvar).

Po meni je dovoljno da izgledate kao maneken,sa sexi trbusnjacima i lepom guzom(sto ribe najvise vole).I sta ce vam vise.
Bas suprotno za ribe ogromno telo je ruzno to bar znam na osnovu nekih vidjenja.

Manekeni su pozeri mi smo krupni i kad spavamo! :)

Sto se tice saplemenata pio sam mnogo razlicitih u isto vreme pa ne znam koji je, al ni jedan nije trebao da mi dira nivo testosterona, medjutim zadlakavio sam vise, dobijao super kilaze, a da ne pominjem da sam za 3nedelje dizao duple kilaze od pocetnih, rade i oni svasta, pogotovo ljudi osetljivi na kreatin, glavobolje, bolovi u bubrezima koje sam ja iskusio...itd..
Bolje biti VELIK nego nebiti!

Offline zzz

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 138
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #56 on: March 10, 2009, 06:21:10 PM »
Jedno pitanje...

evo me u 8. nedelji testosteron depo -a (2x 250 nedeljno)

juce sam imao bas jaku glavobolju i izmere mi pritisak i ispostavi se da imam 190/110 pa popodne 180/90.... danas je vec bolje, nema glavobolje ali je pritisak i dalje visok 165/85 jutros, a pre pola sata bio 150/80... da se vratim na pitanje... sta da radim? neki lek za obaranje pritiska ili neki prirodni lek kao sto je beli luk? ili da se ne obazirem?

hvala na odgovoru
Budi svoj, sledi svoje instinkte!!!

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #57 on: March 10, 2009, 08:30:27 PM »
Izvini zbog okolnosti na koje ja nisam mogao utjecati ti nisam stigao odgovoriti na PM  :lol:
Je li ti prvi put da uzimas testosteron?
Jesi li prije imao tih problema kad si uzimao ako si uzimao?
Rijesenje nije obaranje pritiska ljjekovima jer nesto nije uredu ako na 500mg testa  imas takav problem sa pritiskom.
No bjeli luk, koenzim 10,brusnica omega 3 uticu na kontrolu pritiska.
Smanji upotrebu soli!!!
Pij dovoljno vode u malim kolicinama tj nemoj se odmah naljevati sa pola litra ili litar vode nego rasporedi tjekom dana.
Izbjegavaj pretjeranu upotrebu kofeina.
No explode je nesto sto ti netreba u ovoj fazi jer moze uticati na pritisak a i efekat pumpanja ti stvarno netreba kada koristis testosteron.Puno bolje vrijeme za takve proizvode je za vrijeme PCT-a ili poslije kad izgubis onaj pump koji si imao za vrijeme ciklusa.
Mislim da ti sam no exlode nemoze izazvati probleme sa pritiskom nego je to vise kombinacija vise stvari.
Ti bi trebao da nadgledas svoje zdravlje/pritisak da bi ustanovio  o cemu se radi a ovaj problem moze biti nepovezan sa nicim jer su to stvari koje se desavaju samo vecina nas neobrati paznju na to i neizmjeri pritisak poslije glavobolje. Malo veci pritisak za vrijeme ciklusa je normalna stvar sto znaci da nemozes ocekivati skroz normalan pritisak za vrijeme ciklusa.Bitno je da znas razliku izmedu tvog normalnog pritiska i onog na ciklusu i da ta vrijednost na ciklusu nebude prevelika npr. ako ti je normalan gornji 140, 150-160 na ciklusu je ok iako je to zvanicno visok pritisak!!!
Visok pritisak je stvar sa kojm se netreba igrati!!!
Prati svoje zdravlje i nemoj raditi na svoju ruku!!!

http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline zzz

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 138
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #58 on: March 10, 2009, 09:38:06 PM »
Da, prvi put mi je da uzimam testosteron.

hvala na savetima i odgovorima
Budi svoj, sledi svoje instinkte!!!

Offline zzz

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 138
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #59 on: March 11, 2009, 12:05:27 PM »
Izvini zbog okolnosti na koje ja nisam mogao utjecati ti nisam stigao odgovoriti na PM  :lol:
Je li ti prvi put da uzimas testosteron?
Jesi li prije imao tih problema kad si uzimao ako si uzimao?
Rijesenje nije obaranje pritiska ljjekovima jer nesto nije uredu ako na 500mg testa  imas takav problem sa pritiskom.
No bjeli luk, koenzim 10,brusnica omega 3 uticu na kontrolu pritiska.
Smanji upotrebu soli!!!
Pij dovoljno vode u malim kolicinama tj nemoj se odmah naljevati sa pola litra ili litar vode nego rasporedi tjekom dana.
Izbjegavaj pretjeranu upotrebu kofeina.
No explode je nesto sto ti netreba u ovoj fazi jer moze uticati na pritisak a i efekat pumpanja ti stvarno netreba kada koristis testosteron.Puno bolje vrijeme za takve proizvode je za vrijeme PCT-a ili poslije kad izgubis onaj pump koji si imao za vrijeme ciklusa.
Mislim da ti sam no exlode nemoze izazvati probleme sa pritiskom nego je to vise kombinacija vise stvari.
Ti bi trebao da nadgledas svoje zdravlje/pritisak da bi ustanovio  o cemu se radi a ovaj problem moze biti nepovezan sa nicim jer su to stvari koje se desavaju samo vecina nas neobrati paznju na to i neizmjeri pritisak poslije glavobolje. Malo veci pritisak za vrijeme ciklusa je normalna stvar sto znaci da nemozes ocekivati skroz normalan pritisak za vrijeme ciklusa.Bitno je da znas razliku izmedu tvog normalnog pritiska i onog na ciklusu i da ta vrijednost na ciklusu nebude prevelika npr. ako ti je normalan gornji 140, 150-160 na ciklusu je ok iako je to zvanicno visok pritisak!!!
Visok pritisak je stvar sa kojm se netreba igrati!!!
Prati svoje zdravlje i nemoj raditi na svoju ruku!!!



znas kako, meni je pritisak inace malo visi 140-150 i nije me brinulo sto mi je sad u ciklusu isao i do 160 i tad se normalno osecam, jedino tog dana kad mi je sabog trubaca bio u glavi kad sam imao 190, ali od tog dana nije bilo takvih glavobolja i sad merim nekoliko puta na dan pritisak i npr sinoc posle treninga sam imao 160/100, jutros kad sam ustao imao sam 130/90... jedino sto nisam prosao lekarski koji radimo pred pocetak sezone, jer seronja od doktora nije hteo da mi potpise jer sam imao 180/100 i slao me kod kardiloga da radim ultrazvuk srca i sad ne mogu da igram dok god mi se pritisak ne spusti, tad ce mi potpisati....
Budi svoj, sledi svoje instinkte!!!