EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA  (Read 75061 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #100 on: May 24, 2011, 10:23:03 PM »
ccc jbt kao da je izgoreo u vatri
Why so serious?

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #101 on: June 02, 2011, 02:33:57 PM »
Nesto gledam sad, ostala mi je lagano masnija koza nego prosle god u ovo doba pre prvog ciklusa(1. proslog juna i drugi u decembru).
Da izrazim taj osjecaj u brojkama lakse je :)

Ako je pre ciklusa bila recimo 1-2/10, na ciklusu 7-8/10, sad vise od 3 mjeseca posle je 5/10, to najvise primecujem na temenu jer brijem glavu.....valjda treba vise vremena da se vrati na staro?

Ili se nece ni vratit :lol:

Offline Jug

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #102 on: January 17, 2014, 04:42:13 PM »
Pozzz.

Prva mi je nedelja ciklusa. Uzeo sam prvu ampulu 250 ml testo, a danabol 10 mg piramidalno povećavam na dva dana po 10 mg. Danas sam na 50 mg u toku dana.
Osećam lagano peckanje samo u desnoj bradavici, već dva dana. Možda je i iritrana od dresa ili majice.
Da li može biti u pitanju gyno? 
Da li bi trebao da ubacim nolvu ili neku drugu vrstu zaštite?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #103 on: January 17, 2014, 04:58:56 PM »
Pozzz.

Prva mi je nedelja ciklusa. Uzeo sam prvu ampulu 250 ml testo, a danabol 10 mg piramidalno povećavam na dva dana po 10 mg. Danas sam na 50 mg u toku dana.
Osećam lagano peckanje samo u desnoj bradavici, već dva dana. Možda je i iritrana od dresa ili majice.
Da li može biti u pitanju gyno? 
Da li bi trebao da ubacim nolvu ili neku drugu vrstu zaštite?

Ne ubacuj nista, sacekaj jos malo. A ako budes imao vec tako rano problema onda batali.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #104 on: January 17, 2014, 04:59:00 PM »
Koji ti je ciklus,dokle si mislio da povecavas dbol? Verovatno je od solidno doze dbola. Postoji nekad neki period dok se telo ne navikne na udar hormona.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Jug

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #105 on: January 17, 2014, 07:45:52 PM »
Prvi ciklus.
2 dana 20 mg, 2 dana 30, 2 dana 40, dva dana 50 mg i ne planiram da povećavam. Sa 50 mg nastavljam još dve nedelje uz depo 500 ml nedeljno, a četvrtu nedelju spuštam postepeno kao što sam i počeo. Zatim nastavljam solo depo, još 6 nedelja.
Btw, imam 4 banke, nisam pubertelija...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #106 on: January 17, 2014, 11:40:42 PM »
Mislim da ti je 50mg i previse za prvi ciklus, slicno bi odradilo i 30mg. Kad god pocinjete sa necim, krenite sa manjom kolicinom.
Jel ti se desavalo pre da bradavice budu iziritirane odecom? Ako nije, verovatno to nije slucaj ni sad. Uglavnom, meni je u takvim situacijama resavalo problem 20mg nolve (2x10mg) u toku dana.Vec posle 3-4 dana je sve bilo ok i kad bih je izbacio stanje je nastavilo da bude ok. Ako nece ni tad izbaci dbol,verujem da je on uzrok.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Jug

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #107 on: January 18, 2014, 09:43:37 AM »
Pa i nije mi se baš dešavalo da mi odeća iritira bradavice. Možda nekada davno.

Ništa, smanjiću danabol danas na 40 mg, a sutra na 30. I onako bi trebao tad već depo da proradi, a ubaciću nolvu 2*10 mg na par dana, pa ću videti kako se razvija situacija.

Meni je čudno što me pecka samo desna bradavica. :dunno: Nema otoka, nema bola...

Hvala na savetima.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #108 on: January 18, 2014, 02:20:40 PM »
Sto radite piramide, to je glupost na kvadrat. Smanji odmah na 30mg.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #109 on: January 18, 2014, 03:50:16 PM »
Javi kakav je efekat.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380