EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: sta mislite?  (Read 2161 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cola zero

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
sta mislite?
« on: April 29, 2009, 11:44:08 AM »
Visok sam 193,tezak 89 kg i imam 22 godine.Moja iskustva sa "hemijom" su deca i metan.Precesljao sam dosta foruma i tekstova tako da sam solidno upucen.Nemam ambicije da idem na neku ogromnu masu,vec tezim nekoj zlatnoj sredini(masa/definicija).Bolje mi je dobiti 3kg kvalitetne misicne mase,nego 10 kg "vodenih" misica.Da neduzi interesuju me misljenja ljudi koji su probali sledece supstance grin
ciklus bi izgledao ovako:  Testosteron depo(galenika)    Winstrol(zambon)   Proviron
                                  1.750mg                                     /                    50mg
                                  2.750mg                                     /                    50mg
                                  3.500mg                                 50mg/eod            50mg
                                  4.500mg                                 50mg/eod            50mg
                                  5.500mg                                 50mg/eod            50mg
                                  6.500mg                                 50mg/eod            50mg
                                  7.500mg                                 50mg/eod            50mg
                                  8.500mg                                 50mg/eod            50mg
zatim dve nedelje nista i krece klasican pct sastavljen od clomida i nolvadexsa,a posle toga tribulus lagano.
znam da mnogi ce reci da nemam pojma zato sto kombinujem winstrol u ovoj prici,ali ja sam zapeo i to je to.Mada poastoji mogucnost da promenim misljenje,sve zavisi sta mi neko ko je probao napise.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: sta mislite?
« Reply #1 on: April 29, 2009, 05:02:43 PM »
pa sta fali kombinaciji,bas je Sele stavio text sad zaboravih temu o "simbiozi" test+wins

Why so serious?

Offline cola zero

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: sta mislite?
« Reply #2 on: April 29, 2009, 05:19:35 PM »
zanima me oce li mi stradati tetive i zglobovi mnogo od 6 nedelja winsa.da li smem da se do kraja kidam kilazama?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: sta mislite?
« Reply #3 on: April 29, 2009, 05:40:25 PM »
pa jbg neko je podlozniji neko nije...to vazi za sve nusefekte steroida i pozitivne i negativne...ako osetis neke bolove koje nisi dosad malo oladi  s kilazama,ali pravilna forma i ne bi trebalo da bude problema sa povredama ikad...
Why so serious?

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: sta mislite?
« Reply #4 on: April 30, 2009, 09:41:38 AM »
zanima me oce li mi stradati tetive i zglobovi mnogo od 6 nedelja winsa.da li smem da se do kraja kidam kilazama?

ne ide to bas tako kao sto si ti zamislio.....problem sa tetivama uglavnom nastaje kada je u pitanju ciklus za "definiciju" ,kada je kolicina bf i potkozne vode jako mala,i/ili kada se upotrebljavaju velike doze wins orala,i/ili samo wins ciklus

u tvom slucaju test depo bi trebao da kompenzuje problem koga se ti plasis,a i po nekoj zdravoj logoci visok unost tecnosti u toku dana bi trebao da pomogne hidriranaost misica,pa tako i poveca elasticnos istih.

ja sam trenutno na winstrolu oral nekik 5 nedelja i nemam problem ni sa zglobovima a ni sa tetivama...ali mi je unos tecnosti oko 6l dnevno a pritom obracam paznju i na unoc camgzn zbog grceva...nadam se da ti je moje skromno misljenje od pomoci...


pozdrav!
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline cola zero

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: sta mislite?
« Reply #5 on: April 30, 2009, 10:41:14 AM »
ne ide to bas tako kao sto si ti zamislio.....problem sa tetivama uglavnom nastaje kada je u pitanju ciklus za "definiciju" ,kada je kolicina bf i potkozne vode jako mala,i/ili kada se upotrebljavaju velike doze wins orala,i/ili samo wins ciklus

u tvom slucaju test depo bi trebao da kompenzuje problem koga se ti plasis,a i po nekoj zdravoj logoci visok unost tecnosti u toku dana bi trebao da pomogne hidriranaost misica,pa tako i poveca elasticnos istih.

ja sam trenutno na winstrolu oral nekik 5 nedelja i nemam problem ni sa zglobovima a ni sa tetivama...ali mi je unos tecnosti oko 6l dnevno a pritom obracam paznju i na unoc camgzn zbog grceva...nadam se da ti je moje skromno misljenje od pomoci...


pozdrav!
imas pravo skroz,nego malo mi je mnogo da se bodem eod plus galenika ponedeljak i cetvrtak.dok znam da je oral winstrol jako toksican,nisam pametan.