EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti  (Read 24773 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #20 on: January 05, 2008, 10:37:17 PM »
takvim ljudima je u interesu samo zarada..savet-polako se skidaj sa ciklusa i odmori telo 2-3 meseca..uci, citaj, skupljaj, tumaci i smatraj, postavis negde po forumima sta si zakljucio i onda analiziramo..ako se mnogi sloze oko toga..ides dalje...nakon toga pristupas nabavci i koristis
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline slavisa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #21 on: January 06, 2008, 01:12:37 AM »
Nucices polako.Srecom  da si pitao ;)

Offline MadaFakaDachaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 90
  • Gender: Male
  • Volim tog zeca!
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #22 on: January 07, 2008, 01:33:28 AM »
Nucices polako.Srecom  da si pitao ;)
da, taj rad! bolje ovako- nego da sam doso da se zalim bez rezultata posle 8 nedelja... i bez jetre...  :lol: hvala svima na pomoci, inace postepeno smanjujem i skidam se sa ciklusa, sto mi Lazic rece.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #23 on: January 07, 2008, 03:20:54 AM »
sledeci put 3 meseca meri 1 kuru seci :lol:
al se nekad dobro jelo

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #24 on: January 07, 2008, 01:14:51 PM »
A i onako sam super gradjen od plivanja, jedino sto sam se ugojio od kako sam prestao, pa zato sada hemija...
Ti uzimas steroide da bi skino kile??!!  :crazy: Jao majko moja  :wallbash1:  :wallbash1:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline MadaFakaDachaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 90
  • Gender: Male
  • Volim tog zeca!
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #25 on: January 07, 2008, 05:54:39 PM »
Ti uzimas steroide da bi skino kile??!!  :crazy: Jao majko moja  :wallbash1:  :wallbash1:

cuj kupusar, ja nikad nisam ni rekao da ocu da smrsam, procitaj temu pa ces videti... kad neko ima visak kila nije jedina opcija da smrsa, postoje i one bolje opcije: da se nagruva, na primer!? eh, da! e za to vec sluze steroidi.... ima logike zar ne?

PS:kupusar nije uvreda to je naziv za futozane, da ne budem pogresno shvacen...
« Last Edit: January 07, 2008, 10:35:48 PM by Tanja »

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #26 on: January 07, 2008, 06:29:34 PM »
ti si zapravo hteo da smanjish BF na foru shto tjesh dobiti josh misicne mase uz pomoc AAS (ispravi me ako gresim ali ja sam toliko svatio) i ne bih da ti popujem ali i pored svega toga trebao si pitati malo vishe ljudi prvenstveno jer ja sam jednom licno slusao pricu kada je jedan gari shto je kao takmicar (u laksim kategorijama) a inace i trener u teretani gde idem (Slavko Zec ako nekome neshto ime znaci) pricao jednom mom drugaru kako moze da dobije oko 4-6kg cistih misica za mesec dana uz upotrebu 2.3kg wheya , jer je hteo da ga proda, i onda mu je josh kao pokazao njegove slike od ranije kada je bio mrsav i rekao mu da je svu tu masu dobio extra brzo samo uz te proteine, i zbog toga je ovaj trebao da mu poveruje i kupi odma ?  :wallbash1:

Offline MadaFakaDachaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 90
  • Gender: Male
  • Volim tog zeca!
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #27 on: January 07, 2008, 07:06:24 PM »
da dobro si skontao sta pokusavam da izvedem, tj sta sam pokusavao. inace znam za slavka zeca... to onaj sto sljaka na spensu, jel taj, il sam ja pobrko!?

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #28 on: January 07, 2008, 07:20:17 PM »
A onda OK, ovako sam se vec zabrinuo reko nisi valjda do te mere neinformisan  :)
A za kupusara nemam komentar  :gun2:  :)
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #29 on: January 07, 2008, 07:40:11 PM »
da dobro si skontao sta pokusavam da izvedem, tj sta sam pokusavao. inace znam za slavka zeca... to onaj sto sljaka na spensu, jel taj, il sam ja pobrko!?

da to je taj Slavko, e pa verovao ili ne on je pricao tu pricu "dobijash 4-6kg misica/mesec dana od 2.3kg wheya" ali to ne znaci da on ne zna, ili josh gore da je to ispravno i da tako treba raditi, nego to prosto znaci da covek pokusava sebi da zaradi dinar po cenu neobaveshtenih ljudi kojima prodaje pricu a ne preparat  :yes: