EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti  (Read 24760 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #40 on: January 26, 2008, 10:51:20 AM »
A, sta da radi sa tribulusom? :)

Htjeo si reci nesto pametno dr....izvoli :rolleyes01:

Vidim da si me citirao tako da vjerovatno zelis da kazes ili dodas nesto pametno ili imas pitanje u vezi koristenja tribulusa :evillaugh:

Ili mozda zelis pomoci decku odozgo dati mu neki prijedlog/savjet sta da koristi kad i sl.?


http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline malojaci

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 269
  • Gender: Male
  • potpis
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #41 on: January 26, 2008, 11:48:36 PM »
Ako je kao sto si napisao onda nemas razloga da nastavis i sa ovim ciklusom jer ces svakako sve sto dobijes misica izgubiti.
Dakle lekcija br.1 sve dobiveno na steroidima ces izgubiti u roku od 3-6 mjeseci osim ako opet neuradis novi ciklus i novi ciklus i novi ciklus...

Slucajno sam naletio na ovu temu,inace ne citam nista u vezi anabolickih steroida jer ih nemam namjeru ni uzimati.Ali sad kad sam naletio na ovo bas me interesuje kod gubitka misica stecenih steroidima 3-6 mjeseci nakon kure da li se proces zaustavlja na onoj masi koja je postojala prije uzimanja anabolika ili se nastavlja i dalje?
...na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi,
maštovite priče o lovi i sijećanja na lijepe dane,
ja rušim zidove iz glave i gledam život sa strane,
posmatram stare jarane koji pucaju kao grane...

Offline slavisa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #42 on: January 27, 2008, 01:22:45 AM »
Zavisi od mnogih faktora.Nekada, taj gubitak ume da te baci u bedak pa da padnes i ispod te mase sa pocetka ciklusa.Prestanes da treniras.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #43 on: January 27, 2008, 01:37:58 AM »
ja mislim da to odlucuje mnogo stvari...prvo kako si se hranio u toku kure...onda normalno je da to sto si stekao dok si na kuri kad ti je testosteron na mnogo vecem nivou opadne posle nekog vremena kad se hormoni vrate u normalu...onda dosta pocetnika samo sredi ishranu dok su na aas...a posle kad prestanu jedu kad da ne treniraju...tako da se mora paziti na ishranu i posle kure
al se nekad dobro jelo

Offline slavisa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #44 on: January 27, 2008, 10:26:28 AM »
Vecina spremi novce samo za kuru i misli da ce misici da ostanu.Nema toga .

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #45 on: January 27, 2008, 08:28:04 PM »
Slucajno sam naletio na ovu temu,inace ne citam nista u vezi anabolickih steroida jer ih nemam namjeru ni uzimati.Ali sad kad sam naletio na ovo bas me interesuje kod gubitka misica stecenih steroidima 3-6 mjeseci nakon kure da li se proces zaustavlja na onoj masi koja je postojala prije uzimanja anabolika ili se nastavlja i dalje?
mora da postoji kontinuitet u bilo cemu da bi bilo sta zadrzao..nista kratkorocno ne daje rezultate..tako i aas..sves to brzo dodje brzo i ode..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nix

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #46 on: February 09, 2008, 07:18:40 PM »
@sele

Vec si mi napisao da su neke od simptoma ginekomastije bolne bradavice i kuglica ispod njih

Bradavice me uopste ne bole a sto se tice kuglice ne nalazi se uopste tacno ispod bradavice vec samo kad uhvatim malo vecu povrsinu osjecam je (ja  sumnjam da je to misic ustvari donji dio grudi),mislim da nije u pitanju gyno ali opet grudi su mi jako otegnute da kazem "sise" :wallbash1:
Ovo pitam jer sam u dilemi dal da pocnem sa nolvadexom
Gyno me najvise brine od svih sporednih stvari koje mogu da mi se dese a opet oko nje imam najvise dilema

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #47 on: February 09, 2008, 07:31:55 PM »
Ako te nisu nikako bolile onda nije ginekomastija...mozda vec imas ginekomastiju koja nije izazvana steroidima...ako je to slucaj za svaki slucaj idi sa 10mg nolvadexa.
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline nix

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #48 on: February 09, 2008, 07:35:20 PM »
Koliko nolvadex ustvari umanjava anabolicko dejstvo,mislim koliko ga 10mg smanjuje

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Steroidi redukuju neke fizicke sposobnosti
« Reply #49 on: February 09, 2008, 07:46:58 PM »
Nista oko cega se trebas brinuti!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.