EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: TESTOSTERON !!!  (Read 130369 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #140 on: September 13, 2008, 09:54:02 PM »

Moja preporuka ti je da se odmah skines sa steroida uradis PCT i ostavis se steroida barem jos koju godinu.
Vjerovatno s obzirom na tvoje godine nerazumijes se puno u ishranu i sa ciklusom o ovom stadiju ces se pretvoriti u svinju sto se vecini ljudi koji odmah ulete u hemiju bez predznanja o ishrani i dogodi...no naravno u tvojim godinama je bitno da se dobije 30kg i da budes najjaci na benchu :rolleyes01:

Umjesto sto se ovako rano fokusiras na steroide bolje ti je da taj entuzijazam potrosis na istrazivanje o ishrani i suplementaciji i da ta znanja primjenjujes 24/7 i tek posliije par godina takvog rada eventualno odlucis se za steroide.
Bodybuilding je sport za koji treba vremena i na koji moras biti non stop skoncentrisan ako hoces rezultate,a STEROIDI TI NECE POMOCI DA SKATIS TAJ PUT PREVISE JER JE BODYBUILDING OPET JEDAN DUG I MUKOTRPAN PUT PUN ODRICANJA!!!

Ti nisi iscrpio svoje prirodne potencijale i u veliko si minusu u odnosu na tvog vrsnjaka koji ce natural kako treba trenirati do svoje dvadesete i onda sa 10kg vise i obilnim znanjem o ishrani,suplementaciji,treningu krenuti na svoj prvi ciklus.
Njemu ce uvijek biti lakse poslije ciklusa vratiti se u prirodnu proizvodnju testa u odnosu na tebe,a i nije samo u tome stvar jer sam vidao mnogo sjebanije stvari kod ljudi koji su prerano poceli sa steroidima za koje se nadam da ih ti neces doziviti.

Sto posto se slazem.............

Imas i moj glas za prekidanje ciklusa,bolje da stvari radis kad treba i kako treba,nego da brljas od samog pocetka.....to nikuda ne vodi....pogotovu sto ces biti uskracen za jedno veliko iskustvo OZBILJNO TRENIRANJE BEZ AAS.Tu se gradi i mentalna i fizicka podloga za sve ostalo,tu ces nauciti da osecas svoje telo,potrebe za hranom,odmorom......
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #141 on: September 14, 2008, 01:31:40 PM »
A zbog cega je Sele u jednoj temi rekao da su vecina pro bbildera vec od 16. godine krenuli sa aas?

Mozda decko oce da bude pro :)
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline LuCifeR

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
  • Bolje biti VELIK nego nebiti!
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #142 on: September 14, 2008, 08:28:52 PM »
A zbog cega je Sele u jednoj temi rekao da su vecina pro bbildera vec od 16. godine krenuli sa aas?

Mozda decko oce da bude pro :)

Matori nije dobro, al nije ni lose, gde god da citam prepirke su jel dobro uzimati ranije, ja sam za, ako postujes pravila sto da ne, ako imas dobar PCT sto da ne, pogotovo sto danas ima dece koja do 16e postizu svoj maximum sa ishranom i splementacijom..ja vidjam po teretanama gorostastu maloletnu decu, a sad dal se bodu ili ne to ne znam, al ako neko krene od njih na steroide nebi se ni cudio jer zaista ne mogu da budu veci prirodno u tim godinama, a svi znamo da svako ko zeli da bude velik ima veciti strah da je mali!
Bolje biti VELIK nego nebiti!

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #143 on: September 15, 2008, 02:36:17 PM »
e bas bih da vidim ko sa 16 godina postigne svoj natural maksimum :D :D
Why so serious?

Offline LuCifeR

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
  • Bolje biti VELIK nego nebiti!
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #144 on: September 15, 2008, 03:38:09 PM »
e bas bih da vidim ko sa 16 godina postigne svoj natural maksimum :D :D

Jbg ne mogu da okrivljujem nekoga da me laze, a tvrdi da je na natural fazonu, cutim i verujem dok se ne dokaze suprotno, mada verujem jer su rekreativci pa nemaju sta da kriju...ja kad krenem da se bodem sto bi krio tako nesto, glupo je lagati, nisam pro pa da mi karijera ovisi o tome....
Bolje biti VELIK nego nebiti!

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #145 on: September 15, 2008, 04:02:28 PM »
pa objasni mi kako neko sa 16 moze biti ogroman?S kojim testosteronom? s kojim godinama vezbanja? mani se verovanja svakome...
Why so serious?

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #146 on: September 15, 2008, 05:21:38 PM »
Jbg ne mogu da okrivljujem nekoga da me laze, a tvrdi da je na natural fazonu, cutim i verujem dok se ne dokaze suprotno, mada verujem jer su rekreativci pa nemaju sta da kriju...ja kad krenem da se bodem sto bi krio tako nesto, glupo je lagati, nisam pro pa da mi karijera ovisi o tome....

Pa profi se i ne bodu :) da se bodu svi bi bili diskvalifikovani sa takmičenja zbog stereoida  :wow: :lol: :evillaugh: :yahoo:
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Hemija

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #147 on: September 15, 2008, 05:33:36 PM »
Ma bodu se i profi nego se par nedelja pred takmicenje se ociste..a i danas ima takvih sterosa najnovije generacije da se verovatno i ne mogu provaliti.Ja sam uvek govorio sta uzimam,kada sam poceo proteine i kreatin pa do sada...nema razloga za laz jer 90% mojih vrsnjaka se otkidaju od teretane i slabo napreduju i onda me pitaju..matori kako ti tako brze napredujes od nas...mozda i treba precutati,pa da nastave da treniraju naturale,a ne da rizikuju kao ja.....jbg,moze da kaze ko sta hoce,ali posle par rokanja,taj osecaj niko nece okusiti ni sa jednim prirodnim suplementom.I jako je zarazno....ako je covek pametan i zna za granicu,ima dobre zastite.Nema razloga za neku veliku brigu.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #148 on: September 15, 2008, 05:36:43 PM »
Hemija

Znači profi se bodu ...hvala otvorio si mi oči :)
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #149 on: September 15, 2008, 06:43:12 PM »
Quote
ego se par nedelja pred takmicenje se ociste
:hitself: ;) ;)