EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: TESTOSTERON !!!  (Read 130366 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline petar

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #200 on: October 20, 2008, 08:31:11 AM »
zasto bih vas zezao,fino trazim savete kako da se napumpam,gresio sam u ishrani i to je,svi vi znate za piramidu i zasto ne kazete da je to nepravilno, :innocent:

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #201 on: October 20, 2008, 08:38:02 AM »
zasto bih vas zezao,fino trazim savete kako da se napumpam,gresio sam u ishrani i to je,svi vi znate za piramidu i zasto ne kazete da je to nepravilno, :innocent:

Nitko nije rekao da je to nepravilno, samo se više ne koristi...rijetko ko to koristi...
Sada se koriste flat doze...odrediš dozu koja bi bila dovoljna i ideš s njom do kraja, bez kompliciranja...

Napumpat se možeš i bez steroida...pogotovo ako si mlad...
treba iskoristit to dok si mlad...jer si pun testosterona..a kasnije kad dođeš stariji je već druga priča...

A koliko uopće imaš godina?


Offline petar

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #202 on: October 20, 2008, 08:59:56 AM »
imam 22,ajde ti mi reci kako da ispucam ovih 25 kom,koliko nedeljno da ih uzimam,i kad zavrsim sa ciklusom koliko dana treba da prodje da bih uzeo neku zastitu i sta mi je najbolje za to

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #203 on: October 20, 2008, 09:41:03 AM »
imas ceo podforum za to, samo procitaj malo, sve je napisano, ako si vec odlucio da ces to uraditi, baram uradi pravilno

Offline petar

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #204 on: October 20, 2008, 10:54:57 AM »
zdravlje na prvom mestu

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #205 on: October 20, 2008, 11:07:10 AM »
a to kaze neko ko je drmo ampulu dnevno bez zastite   :boxed:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #206 on: October 20, 2008, 11:10:48 AM »
zdravlje na prvom mestu

da ti je zdravlje na prvom mestu odlozio bi te ampule i razmislio o svemu....

Offline petar

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #207 on: October 20, 2008, 11:18:27 AM »
e pa sad,nisam bas toliko malouman,zato i trazim od vas savete kako da radim pravilno,znaci nemojte mi govoriti da ostavim sve ovo nego polako savetujte,vec sam shvatio da sam gresio u ishrani

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #208 on: October 20, 2008, 11:19:25 AM »
a ja sam ti vec rekao da procitas teme o svemu tome kojih imas xyz na ovom forumu

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #209 on: October 20, 2008, 02:15:59 PM »
Nitko nije rekao da je to nepravilno, samo se vise ne koristi...rijetko ko to koristi...
Sada se koriste flat doze...odredis dozu koja bi bila dovoljna i ides s njom do kraja, bez kompliciranja...

Napumpat se mozes i bez steroida...pogotovo ako si mlad...
treba iskoristit to dok si mlad...jer si pun testosterona..a kasnije kad dodjes stariji je vec druga prica...

A koliko uopce imas godina?

pa sto se ti nisi napumpao bez steroida, lako je sad pricati.. :evillaugh:

A za ovog Petra..samo cu reci nisam imao pojma da postoje i ovako sjebani mozgovi.. :pullhair:
Ostavi se Petre toga, nije ovo za tebe..
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.