EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: TESTOSTERON !!!  (Read 130380 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline petar

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #210 on: October 20, 2008, 05:12:30 PM »
nije to brate sjeban mozak,svako ima svoj nacin objasnjavanja i svi pricaju razlicito i prave se pametni,pa ti odluci u takvoj situaciji koga da poslusas.BILDEK hvala na savetu :yes:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #211 on: October 20, 2008, 05:40:08 PM »
niko se jos nije "napumpao"od steroida..tako da ko god koriti ovakvu terminologiju treba mnogo da uci i cita o anabolicima a prvenstveno ishrani i treningu  ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline petar

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #212 on: October 20, 2008, 05:52:32 PM »
koji protein da uzimam ili kreatin uz sustanol da bi to bilo ipak malo bolje''za masu'',ovde sam primeto da svi hvale whey protein

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #213 on: October 20, 2008, 06:14:57 PM »
koji protein da uzimam ili kreatin uz sustanol da bi to bilo ipak malo bolje''za masu'',ovde sam primeto da svi hvale whey protein


ama covece,besh ti whey i kreatin,HRANA PRVO,HRANA ajoooj ja ne verujem! koji je to tako tezak kompleks da tebe tera da sjebes zdravlje ovoliko?Nece ti litar sustanona pomoci d aizgradis ma ni gram misica ako ne uzmnes DA JEDES  ono sto treba...aman covece ja ne verujem...znaci zasto pitam tebe ja?cemu ce ti to?Svatas da ces cim zavrsis sa sustanonom opet doci na staro?Sve zbog toga sto enmas BLAGE sta treba kako i koliko,ne samo hemije vec prvenstveno HARNE,a tebe jos mrzi da citas!pa daj mislim ja ne verujem da postoji neko ko ovako razmislja a ima preko 14,stvarno ne verujem
Why so serious?

Offline petar

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #214 on: October 20, 2008, 06:20:20 PM »
hans citam i bez nerviranja,moram da se raspitam da vidim kako je najbolje,rekao si mi za ishranu i vec obradjujem to,ako si voljan da pomognes reci brate

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #215 on: October 20, 2008, 06:26:51 PM »
pa onda se mani sustanona na par meseci i iscitaj ishranu,pa se baci na suplementaciju(kreatin,whey) pa kad to iscitas onda procitaj malo o sustanonu,testosteronima pa vidi na sta treba da pazis,sta posle zavrsetka...
Why so serious?

Offline petar

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #216 on: October 20, 2008, 06:34:55 PM »
 e tako,reci brate fino,znam sad ponesto o tome,samo ishranu da sredim,kako i sta treba da naucim i da odvojim vremena za teretanu

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #217 on: October 20, 2008, 07:07:52 PM »
njega je neki diler zajebao i napunio mu glavu glupostima..mogao je u apoteci uzeti depo za 5x manje love i na isto bi se svelo vec je neko htio da ga odere i proda mu 56ampula za 8 nedelja..
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #218 on: October 21, 2008, 11:33:01 AM »
pa sto se ti nisi napumpao bez steroida, lako je sad pricati.. :evillaugh:

HEHE!!

Moramo pokušat odgovorit ekipu od ovog da sve ostane za nas...hehe


Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #219 on: October 21, 2008, 11:35:36 AM »
niko se jos nije "napumpao"od steroida..tako da ko god koristi ovakvu terminologiju treba mnogo da uci i cita o anabolicima a prvenstveno ishrani i treningu  ;)

Točno tako... ja sam samo citirao njegove riječi da se nebi pogrešno shvatilo...