EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: TESTOSTERON !!!  (Read 130389 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline spartanacina

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #260 on: January 25, 2010, 02:22:06 PM »
pa hajde mi onda prevedi ovo da i ja bolje razumem..

ako ti nije problem da to prevedes po danima a ne po dozama,jer mozda sam ja krivo razumeo  :) :)

dobro si razumeo
prve tri doze na pet dana a posle jedna ampula nedeljno i jedan bold nedeljno a 5 naposima svaki dan

da li moze bilo sta da se ocekuje od toga
5kg-10kg nebitno
da li moze ista da se napravi bar kao dobra podloga za drugu bolju kuru

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #261 on: January 25, 2010, 03:55:12 PM »
Quote
da li moze bilo sta da se ocekuje od toga
5kg-10kg nebitno
da li moze ista da se napravi bar kao dobra podloga za drugu bolju kuru

na zalost odgovr ti je NE na obadva pitanja
a ja iz odredjenih razloga i ne smem da puno baljezgam i savetujem itd itd itd,ali da sada ne ulazimu tu tematiku pa se nadam da ce sele da ti razlozi i predlozi nesto sto bi ti odgovralo..a da nije gubljenje vremena

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #262 on: January 25, 2010, 03:56:47 PM »
Rezultat je 3,5 kg vise na vagi. :)

prijatelju
pazi ta nije 3.5 litre pa a se ne iznenadis kada krenes sa anitiestrogenima u PCT koji vidimm nameravas da radis.
a nadam se da znas sta estrogneski supresori tipa nolvadex ili sl pored supersije estrgonea rade jos????

Offline spartanacina

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #263 on: January 25, 2010, 11:32:41 PM »
ok pedja hvala na odgovorima

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #264 on: January 26, 2010, 01:00:19 AM »
Ne razumem... Pedja niti si mi odgovorio na pitanje, niti me kritikujes, nit' me savetujes...neko bi cak pomislio da je PCT nepozeljan...
Znam sta estrogenski supresori rade, naravno, zato si i pomenuo litre umesti kilograma, naravno. Sta je poenta tvog posta, jedino sto iz konteksta mogu da naslutim je da si pristalica nolve (na primer) u toku ciklusa... :dunno:
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #265 on: January 26, 2010, 06:42:12 AM »
Ne razumem... Pedja niti si mi odgovorio na pitanje, niti me kritikujes, nit' me savetujes...neko bi cak pomislio da je PCT nepozeljan...
Znam sta estrogenski supresori rade, naravno, zato si i pomenuo litre umesti kilograma, naravno. Sta je poenta tvog posta, jedino sto iz konteksta mogu da naslutim je da si pristalica nolve (na primer) u toku ciklusa... :dunno:

pa iskreno i bas suprtono
krivo si me shvatio
ja necu ovde sada da pisem o PCT jel smo sele i ja vec milion puta o tome pricali
moj stav je da pri kurama od 500 mg kroz 10 nedlja ti ne treba  PCT ukoliko nisi HIPERSINZITIVAN na tu TEST i da stavara probleme
sa druge strane,i da jesi onda bi to vec osetio kroz tih 5 nedlja koliko dugo vec krositis a kazes da nemas problema i to je onda veoma jasna situacija
kilogrami ili liteto ovisi o tome sta i kako si se hranio
to je potencijlna opstasnot svih onih koji bi za male pare da se nabudze
ovde ne govrim da ti se budzis za leto jel vidim da imas 34 godine i smatram da si zreo da ne radis takve gluposti
opasnost..mozda sam se krivo izrazio..ali ajd da kazem zamka.
sele kada je govrio o upotrebi solo testa na prvoj kuri je mislio na PMETNO uzimanje istog u cilju dobijanja ciste misicne mase
a to se nikako ne moze postici bez PRAVLINO IZBALANSIRANE ISHRANE koja ce i doneti tu mimsicnu masu a ne hraneci se sa kojem cim da se bude sto veci te nakon prestanka sa kurom telo samo po sebi se resava viska nagomilane vodes usleg upotrebe tog leka,i jos akos e krene sa antisterogrina kao PCT varijatnom koji sami po sebi potiskuju vodu iz celija rezulatat bude samo jedan A TO JE DA SE ZA 3 NEDLJE VRATIS TAMO GDE SI I BIO.
da bi neko uzimao solo test u kuri onda treba da zna i pravila igre
na zaslost 99% onih koji to rade POJMA NEMAJU i uzimaju ga samo iz razloga sto kosta 102 din i sto ga mogu kupiti u apoteci i to su jedina dva razloga iz kojih oni bojsanjvaju da je taj lek najbolji an svetu
naglsasvam da o kvalitetu galenike ne treba rasrpvljati ni malo i da je sigurno nesto najsigurnije i najblje sto se moze naci od te vrste
ali opet naglasvam da UKOLIKO NISU ISPOSTVANA PRAVILA IGRE ONDA REZULATT hoce biti da budes velik ali samo je pitanje DO KADA
ali i tu se stavivoi razilaze jer na zalost mnogima to u opste nije bitno vec je bitno samo a su veliki u duxevima i cim se krene sa padom kilaze padaju u zamku da nastavlju sa istom pricom pa tako umesto bar 8 nedlje pazue oni nastavljju vec posle 3 jer kao sto rekoh tada dolazi do dramticnog pada u kilazi i igre bez grnica se nastavlaju a to obicno povlaci za sobom onu staru...ako sam sa 500 dobio 7 kg onda c sa 750 dobiti 10 pa ce biti 1000 itd itd itdi i onda to odlazi u nedogledkl i ONDA JE PCT ......OOOOO I TE KAKO POTREBAN..

eto..nadam se da sam uspeo da objasnim

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #266 on: January 26, 2010, 12:18:11 PM »
Jesi, veoma plasticno ;)
Sto se tice ishrane koliko je izbalansirana jeste pod znakom pitanja ali da je bolja nego ikada do sad - jeste sigurno. Od bilo kakvog junk fooda nema ni j, ako sam za nesto kriv onda je to da pomerim (ako moram) vreme obroka ali ipak imam proteine tokom celog dana, takofje i UH a skrobaste samo pre treninga. Koliko je to bilo dobro pokazace vreme.
Kad si vec pomenuo hiper ili uopste senzibilnost, jedna stvar me zanima (rekoh sinoc sebi da sam se urekao kad sam napisao da nemam nikakvih propratnih smetnji). Dakle kada sam juce nakon treninga skidao majicu osetio sam da su mi bradavice natekle i da peku, uvece i danas je situacija bolja, sad su samo malo osetljive na dodir, osecam samo blago peckanje. Jel ok da sacekam jos koji dan da vidim hoce li se nastaviti i drugo, jel uobicajeno da se znakovi gyno pojave nakon 5 nedelja?
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline zzz

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 138
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #267 on: January 26, 2010, 12:25:52 PM »
mozda su bile iziritirane znojem pa znaju da peckaju... ma sto manje obracas paznju i gledas to je bolje :)
u drugoj kuri i zaboravis na to, a prvoj vise gledas i pipas svoje sise nego sto si ikada zenskih video u zivotu :))))
Budi svoj, sledi svoje instinkte!!!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #268 on: January 26, 2010, 12:41:08 PM »
pa slozio bih se za zzzz
jer ipak bi trebalo mozda jos malo da sackeas pa da onda reagujes ne daj boze ako bude trebalo

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #269 on: January 26, 2010, 01:17:14 PM »
Naravno, nisam u "frci", sacekacu malo. Prvih par dana sam tripovao sve i svasta ali me brzo pustilo tako da nisam ni obracao paznju na njih, ipak sam vise paznje poklanjao jednom drugom paru bradavica  :lol: :lol: :lol: :lol:
(ne pricam o drugu iz teretane!!!)  :Crylol:
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.