EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: TESTOSTERON !!!  (Read 130396 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #280 on: January 27, 2010, 11:52:38 PM »
I sebe sam vec smorio, nisam se paranoisao uopste ali evo danas nakon treninga nisu puno otvrdnule i nisu toliko bolele ali me sad konstantno bolucka na pritisak. Mozda je to posledica celodnevnog prepipavanja :bored: Ako je neko merilo, bradavice su kao i ranije, nisu otekle, koza je tu najtanja i kad pritisnem pored same bradavice mogu da osetim misic pod prstom sto mi govori da nema nikakvog masnog tkiva ili kvrzica ispod. Dakle nema bola, odeca me ne iritira samo postoji osecaj blagog peckanja na direktan pritisak. Ako ostane na ovom ne diram nista, ako se pogorsa imam nolvu spremnu. ;)

Apropo nolve, ako vec dodje do toga da moram da je koristim, pijem do kraja ciklusa, to znam, a da li prekidam u pauzi izmedju ciklusa i pct-a?
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #281 on: January 28, 2010, 06:52:56 AM »
Quote
ciklusa i pct-a?
pa zar ti pct nije sa nolvom  :rolleyes01: :rolleyes01:
nemoj mi reci samo molim te da ces posl 500 mg glanike kao pct koristiti clomifen i hcg i kombinaciji??

Offline Ricmi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #282 on: February 25, 2010, 10:14:14 PM »
Evo da se javim i ja na ovu temu.Bavim se rekreativno sportovima od malih nogu.Teretana=Trenirao dve i po godine na suvo otisao sa 65kg na 69kg za to vreme,znaci bez preparata samo ishrana,trening,odmor,na sve sam vodio racuna.Od danas mi je pocetak pete nedelje kako idem sa solo depoom,500mg nedeljno u jednom danu.Poceo sa navedenih 69kg.Za tih 4 nedelje koliko je proslo ugojio sam se 7kg sto znaci da sada imam 76kg,a nadam se da cu do kraja kure(planiram 8 nedelja ukupno)da izadjem sa nekih 80kg i nek mi spadne nekoliko kg posle kure ako mora,a verujem da hoce,i na 75kg da ostanem bicu super zadovoljan.Ne uzimam nikakve zastite a pct ne planiram da radim.Takodje poceo sam danas sa biotech-ovim monohidratom od po kile nadajuci se da cu postici ravnomerni napredak do kraja kure sa depoom.U maju ove godine punim 22 god.Inace ko me ne zna(a ne zna me niko) ja sam Boris iz Vrsca i saljem vam svima jedan veliki pozdrav,a po forumu se zesce gubim.

i tako
46

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #283 on: February 25, 2010, 11:22:20 PM »
Evo da se javim i ja na ovu temu.Bavim se rekreativno sportovima od malih nogu.Teretana=Trenirao dve i po godine na suvo otisao sa 65kg na 69kg za to vreme,znaci bez preparata samo ishrana,trening,odmor,na sve sam vodio racuna.Od danas mi je pocetak pete nedelje kako idem sa solo depoom,500mg nedeljno u jednom danu.Poceo sa navedenih 69kg.Za tih 4 nedelje koliko je proslo ugojio sam se 7kg sto znaci da sada imam 76kg,a nadam se da cu do kraja kure(planiram 8 nedelja ukupno)da izadjem sa nekih 80kg i nek mi spadne nekoliko kg posle kure ako mora,a verujem da hoce,i na 75kg da ostanem bicu super zadovoljan.Ne uzimam nikakve zastite a pct ne planiram da radim.Takodje poceo sam danas sa biotech-ovim monohidratom od po kile nadajuci se da cu postici ravnomerni napredak do kraja kure sa depoom.U maju ove godine punim 22 god.Inace ko me ne zna(a ne zna me niko) ja sam Boris iz Vrsca i saljem vam svima jedan veliki pozdrav,a po forumu se zesce gubim.

i tako

pogreshno si napisao ... chini mi se da si napisao da si krenuo sa testosteronom sa 69 kg ..  ispravi to
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #284 on: February 26, 2010, 12:00:38 AM »
Evo da se javim i ja na ovu temu.Bavim se rekreativno sportovima od malih nogu.Teretana=Trenirao dve i po godine na suvo otisao sa 65kg na 69kg za to vreme,znaci bez preparata samo ishrana,trening,odmor,na sve sam vodio racuna.Od danas mi je pocetak pete nedelje kako idem sa solo depoom,500mg nedeljno u jednom danu.Poceo sa navedenih 69kg.Za tih 4 nedelje koliko je proslo ugojio sam se 7kg sto znaci da sada imam 76kg,a nadam se da cu do kraja kure(planiram 8 nedelja ukupno)da izadjem sa nekih 80kg i nek mi spadne nekoliko kg posle kure ako mora,a verujem da hoce,i na 75kg da ostanem bicu super zadovoljan.Ne uzimam nikakve zastite a pct ne planiram da radim.Takodje poceo sam danas sa biotech-ovim monohidratom od po kile nadajuci se da cu postici ravnomerni napredak do kraja kure sa depoom.U maju ove godine punim 22 god.Inace ko me ne zna(a ne zna me niko) ja sam Boris iz Vrsca i saljem vam svima jedan veliki pozdrav,a po forumu se zesce gubim.

i tako

ne brini se kilazom nego ogledalom,ako si zadovoljan onim u ogledalu kile su nebitne.A koliko si visok ?
pogreshno si napisao ... chini mi se da si napisao da si krenuo sa testosteronom sa 69 kg ..  ispravi to

sad je kasno da ispravi vec je 4ta nedelja  :lol: :lol:
Why so serious?

Offline Ricmi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #285 on: February 26, 2010, 12:22:07 PM »
ne brini se kilazom nego ogledalom,ako si zadovoljan onim u ogledalu kile su nebitne.A koliko si visok ?

Poprilicno zadovoljan...Visina 178cm.
46

Offline Ricmi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #286 on: February 26, 2010, 12:23:20 PM »
pogreshno si napisao ... chini mi se da si napisao da si krenuo sa testosteronom sa 69 kg ..  ispravi to

Ne razumem sta hoces da kazes?
46

Offline Ricmi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #287 on: February 26, 2010, 12:24:18 PM »
Ubacicu slike samo da se skontam sa ubacivanjem malo.
46

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #288 on: February 26, 2010, 12:55:10 PM »
Ne razumem sta hoces da kazes?

da si imao jos mnogo da napredujes bez steroida
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Ricmi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #289 on: February 26, 2010, 03:18:39 PM »
Sve ja to kontam,ali dzabe kad sam finansijski poprilicno los,tako da ni ne razmisljam o nekim preparatima,ovo sa depoom mi je pristupacno.
46