EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: TESTOSTERON !!!  (Read 130441 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #50 on: January 25, 2008, 04:33:08 PM »
 :lol: :lol: :lol: :lol: pa takvih ima koliko oces...i uglavnom oni uvedu to pravilo da bi i dalje bili najveci u terretani
al se nekad dobro jelo

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #51 on: January 26, 2008, 12:55:57 AM »
a kod mene u teretani su zabranjeni steroidi kao fora... tj svako ko ih koristi ne moze biti clan.. a ima lik od oko 190cm-195cm i 130kg ... natural 100%

Pa jbg mora neko i da ti bude motivacija  ;) Tako se privlace pocetnici  :)
Kao fora zabranjeni steroidi pa su oni to postigli sve natural i pocetnici se napale :lol:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline nix

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #52 on: January 26, 2008, 02:01:05 AM »
sve je to uredu ali tesko da ko moze kontrolisati upotrebu steroida u teretani,ko zna sta ko radi van ter. mogu samo da zabrane bodenje u
ter. i nista vise :lol: :lol: :lol:

Offline hawk

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 188
  • Gender: Male
  • nemam para ni za proteina a po ulici svuda heroina
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #53 on: March 26, 2008, 09:42:07 PM »
da li moze da se napravi kura samo sa test depoom,,,,,i koliko bi trajala,,,,i koliko moze da se dobije otprilike sa pravilnom ishranom,,,i da li treba da se uzima proviron neka zastita......mislio sam to uraditi ali jos ne znam pa da se prvo raspitam,,,

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #54 on: March 26, 2008, 11:13:52 PM »
ne moze 
al se nekad dobro jelo

Offline just_in_time

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #55 on: March 27, 2008, 12:11:43 AM »
da li moze da se napravi kura samo sa test depoom,,,,,i koliko bi trajala,,,,i koliko moze da se dobije otprilike sa pravilnom ishranom,,,i da li treba da se uzima proviron neka zastita......mislio sam to uraditi ali jos ne znam pa da se prvo raspitam,,,

nisam ti ja neki stručko za to al može, zašto nebi moglo... prvih par sedmica neki oralni za kick start i to je to...

kolko sam primetijo ova kombinacija još po najviše kruži kod početnika...

i da napomen da ovo je samo moje mišljenje da me nebi poslje neko napado da nisam kompatibilan da dajem neke zaključke  ;)

Offline hawk

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 188
  • Gender: Male
  • nemam para ni za proteina a po ulici svuda heroina
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #56 on: March 27, 2008, 01:04:25 PM »
ima li iko drugi da odgovori kompetentniji,,,,ova dva odgovora su stvarno ono niđe veze

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #57 on: March 27, 2008, 01:36:00 PM »
ima li iko drugi da odgovori kompetentniji,,,,ova dva odgovora su stvarno ono nidje veze

druze .. nidje veze je pitanje koje si ti postavio
al se nekad dobro jelo

Offline just_in_time

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #58 on: March 27, 2008, 02:08:07 PM »
ima li iko drugi da odgovori kompetentniji,,,,ova dva odgovora su stvarno ono nidje veze

dobro  :lol: sačekajmo šta če ju driugi reči

Offline hawk

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 188
  • Gender: Male
  • nemam para ni za proteina a po ulici svuda heroina
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #59 on: March 27, 2008, 03:03:36 PM »
vuksa podsjecas me na mene kad sam prodavao digitalne aparate na poslu ,,upitam me lik brate kakav ti je ovaj ja mu kazem ovaj ti je sranje,pa on a kako sranje, pa sranje, i tako,,eto care,,,,
koliko ja vidim ti se bavise hrvanjem,,oklen tebe sa ovim meni zanimaju oni sto se bave biciklizmom tour de france i to ,,treba mi konkretan odgovor a ne da se zbunim,,, :help: