EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: TESTOSTERON !!!  (Read 130372 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #60 on: March 27, 2008, 05:10:53 PM »
dobro ja sam ti rekao...drugi ce ti samo potvrditi sa malo grubljim odgovorom...
al se nekad dobro jelo

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #61 on: March 27, 2008, 08:47:31 PM »
da li moze da se napravi kura samo sa test depoom,,,,,i koliko bi trajala,,,,i koliko moze da se dobije otprilike sa pravilnom ishranom,,,i da li treba da se uzima proviron neka zastita......mislio sam to uraditi ali jos ne znam pa da se prvo raspitam,,,

Zasto da ne to je i bolje od sve popularnijih ciklusa sa samim dianabolom.
500mg-sedmicno-8-12 sedmica
Ako zelis mozes ubaciti i neke oralne za prve 3-4 sedmice ili mozes uraditi ali NEMORAS frontloading sa testom a to bi otprilike znacilo da SAMO prvu sedmicu uzmes 1000mg testa i poslije nastavis sa 500.Ali ponavljam nemoras nista od ovoga uraditi.
Ako ti je prvi ciklus imasces dobre rezultate...sve zavisi od ishrane ako ona nebude OK neces dobiti skoro pa nista.

Necu sada ulaziti u moralnu pricu ali nadam se da si dostigao svoj prirodni maksimum,da si punoljetan i da si iscrpio svoj prirodni maximum ako nisi nemoj pocinjati sa steroidima zeznut ces se.

Mozes ako hoces koristiti proviron kao neku zastitu ali moras imati pri ruci pravu zastiti protiv ginekomastije a to je nolvadex i ako osjetis simptome odmah rookaj dok nije kasno :yes:
Poslije ciklusa odradi PCT ako zelis nesto da zadrzis.
Pametno je za svakoga ko hoce na ciklus da odradi osnovne preglede da bi bio siguran da je sa tvojjim sistemom sve uredu da se nebi desilo da steroidi pokorsaju neki eventualni skriveni problem.
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline hawk

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 188
  • Gender: Male
  • nemam para ni za proteina a po ulici svuda heroina
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #62 on: March 27, 2008, 10:11:18 PM »
Hvala na odogovoru,,ej samo da upitam jos ovo ,,kad vec budem radio to da uradim kako treba,,ovih 500 mg je lit o uzimam sve odjednom ili raspodjelim u 2 doze,,,koliki je razmak u dozama ,,i jos ovo u bih nema kupiti nolvadex barem ne u mostaru samo ima proviron,,za ovaj pct je li ide clomid i kako ide to moze li se to malo pojasniti ali malo bolje doze i to,,,hvala

Offline nix

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #63 on: March 27, 2008, 11:01:57 PM »
Imas nolvadex u bih u skoro svim apotekama....trazi tamoxifen to ti je isto

Offline Cockzilla

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #64 on: March 27, 2008, 11:03:57 PM »
Hvala na odogovoru,,ej samo da upitam jos ovo ,,kad vec budem radio to da uradim kako treba,,ovih 500 mg je lit o uzimam sve odjednom ili raspodjelim u 2 doze,,,koliki je razmak u dozama ,,i jos ovo u bih nema kupiti nolvadex barem ne u mostaru samo ima proviron,,za ovaj pct je li ide clomid i kako ide to moze li se to malo pojasniti ali malo bolje doze i to,,,hvala
Cao, Sta ima?
Ponedeljak - 250mg (jedan ampule)
Cervtak - 250mg (jeda ampule)
Clomid ide posle kad bude ciklus gotov, uzimaj posle 10 dana.

Trebas ces cekati 3-4 sedmice da vidis results. I hope you understand my friend.
24 god.
94kg/200lbs
184m/ 5'11

Bench press maxed at 170kg/375lbs 5 reps
Nothing special...I am just a regular Man.

Offline Cockzilla

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #65 on: March 27, 2008, 11:05:55 PM »
Ali ti mozes uzimati 20mg ili 30mg Proviron svaki dan. :) To ce tebi blokirati estrogen.
24 god.
94kg/200lbs
184m/ 5'11

Bench press maxed at 170kg/375lbs 5 reps
Nothing special...I am just a regular Man.

Offline hawk

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 188
  • Gender: Male
  • nemam para ni za proteina a po ulici svuda heroina
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #66 on: March 28, 2008, 01:16:14 PM »
moze li i onda jos samo ovo jos neko objasniti ako uzimam proviron znaci mogu zimati i nolvadex, u isto vrijeme,i na kraju kure ide,,clomid,,,,ja ne znam ima li toga u apotekama nisam nikada pitao,,,,kako se uzimaju ove zastite ,,po kiliko miligrama i je li svaki dan ili ,,moze li tu pojasnjenje.i za ovaj clomid  pct kako to ide,,kako se uzima,,,ako more,,da znam kako treba

Offline Cockzilla

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #67 on: March 28, 2008, 02:30:28 PM »
moze li i onda jos samo ovo jos neko objasniti ako uzimam proviron znaci mogu zimati i nolvadex, u isto vrijeme,i na kraju kure ide,,clomid,,,,ja ne znam ima li toga u apotekama nisam nikada pitao,,,,kako se uzimaju ove zastite ,,po kiliko miligrama i je li svaki dan ili ,,moze li tu pojasnjenje.i za ovaj clomid  pct kako to ide,,kako se uzima,,,ako more,,da znam kako treba

ako hoces ciklus od 12 sedmica onda ovako

1-12 Proviron 20mg ili 40mg svaki dan
1-12 Nolvadex 20mg svaki dan
posle ciklus
14-16 Uzimaj Clomid 2 sedmice
24 god.
94kg/200lbs
184m/ 5'11

Bench press maxed at 170kg/375lbs 5 reps
Nothing special...I am just a regular Man.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #68 on: March 28, 2008, 02:35:59 PM »
ako hoces ciklus od 12 sedmica onda ovako

1-12 Proviron 20mg ili 40mg svaki dan
1-12 Nolvadex 20mg svaki dan
posle ciklus
14-16 Uzimaj Clomid 2 sedmice


sto i proviron i nolvadex???
al se nekad dobro jelo

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #69 on: March 28, 2008, 03:14:20 PM »
I ja se pitam :rolleyes01:
I zasto mislis da ce proviron blokirati estrogen kad uopste nije namjenjen za to?
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.