EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Testosteron...  (Read 9381 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Testosteron...
« Reply #10 on: September 17, 2013, 10:26:09 AM »
Pa zato  pitam ljudi da li da ubacim test i koliko i kad i koji....ima li neko dobar predlog da ispravi ovo sto sam napisao, zato sam ovde da naucim nesto od Vas i da me ispravite da bi dobio malo misica i istopio viska sto imam, da se dovedem u red sto se kaze.....
Odradi onda prvo defku pa onda tek radi masu, ne moze oboje istovremeno.

Odradi natural defku nekih 8-10 nedelja pa posle toga kreni AAS ako vec hoces. AAS imaju mnogo bolji efekat kada imas nizak bf.


KOja je minimalna doza deke? Buduci da planiram da idem 300mg nedeljno steroksa.
Ja ne bih isao ispod 400mg, i to jedino ako bi u kombinaciji bilo ostalih AAS. Zavisi u stvari za sta ti tacno treba?

Offline tasmaniskidjavo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Testosteron...
« Reply #11 on: September 17, 2013, 10:30:17 AM »
 :clap: A da mozda ubacim Sustanon u celoj prici i izbacim Deku  :help: :help: ili sta vec....

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Testosteron...
« Reply #12 on: September 17, 2013, 10:32:02 AM »
Rekao ti je Beks najbolju opciju.Odradi dijetu tj neku vrstu priminga i onda kreni ovo.

Deku bih probao,naravno snaga je u pitanju. Imam neko pravilo da, kad god probam nesto novo, krecem sa umerenom dozom.Kombinacija sa 750mg testa.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Testosteron...
« Reply #13 on: September 17, 2013, 10:36:48 AM »
:clap: A da mozda ubacim Sustanon u celoj prici i izbacim Deku  :help: :help: ili sta vec....
Ma kakav Sustanon, Galenika je otac i majka  :lol:

Evo napisao ti je i Milan isto sto i ja:
Rekao ti je Beks najbolju opciju.Odradi dijetu tj neku vrstu priminga i onda kreni ovo.


Deku bih probao,naravno snaga je u pitanju. Imam neko pravilo da, kad god probam nesto novo, krecem sa umerenom dozom.Kombinacija sa 750mg testa.
Ok, ja ne bih isao ispod 400mg, to je stvarno neki minimum, a moras i da racunas da sigurno nema 300mg/ml, tako da recimo 1.5ml nedeljno bi bilo kao ok, podrazumevajuci da nije previse poddozirano.
Odradi i obavezno front, 1.5ml pon i 1.5ml cet. Kasnije je povecavaj po osecaju i zelji.

Offline tasmaniskidjavo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Testosteron...
« Reply #14 on: September 17, 2013, 10:44:20 AM »
Hvala puno....Nista onda cu tako kao sto ste rekli, iscepacu dijetu neku 10 nedelja i onda da uzmem neku kombinaciju...... Samo mi reci da li ovo kao sto sam napisao na pocetku ili da promenim nesto, da izbacim, nesto ubacim i zamenim kombinaciju i povecam doze......

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Testosteron...
« Reply #15 on: September 17, 2013, 10:52:32 AM »
Hvala puno....Nista onda cu tako kao sto ste rekli, iscepacu dijetu neku 10 nedelja i onda da uzmem neku kombinaciju...... Samo mi reci da li ovo kao sto sam napisao na pocetku ili da promenim nesto, da izbacim, nesto ubacim i zamenim kombinaciju i povecam doze......

Ne znam kakva je ta deka, ali ako je ok onda:
Depo 500mg
Deka 400-500mg
Wins prodaj i kupi Dbol i idi 30mg dnevno

Prodaj glutamin i bcaa i ostavi te pare za hranu.

Offline tasmaniskidjavo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Testosteron...
« Reply #16 on: September 17, 2013, 11:04:14 AM »
Extra onda... A kako ide Depo isto kao i Deka mislim isti dan da uzmem isto moze u debelo meso ili kako......

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Testosteron...
« Reply #17 on: September 17, 2013, 11:08:10 AM »
Extra onda... A kako ide Depo isto kao i Deka mislim isti dan da uzmem isto moze u debelo meso ili kako......

Naravno, isti dan, sve u isti spric, podelis jednom u ponedeljak i jednom u cetvrtak i to je to.

A dajes uvek u predvidjena mesta - spoljni deo butina, gornji spoljni deo gluteusa itd. Imas na netu slike i objasnjenja.

Offline tasmaniskidjavo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Testosteron...
« Reply #18 on: September 17, 2013, 11:16:38 AM »
Hvala jos jednom, mnogo si mi pomogao sada, razjasnio sam neke stvari ali covek uci dok je ziv, nije sramota pitati.....

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Testosteron...
« Reply #19 on: September 17, 2013, 11:18:42 AM »
Malo razmisljam na glas :D
Da nije malo mnogo 1gr za prvi ciklus? I 3 komponente?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380