EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa  (Read 14422 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa
« on: October 31, 2009, 10:31:57 PM »
Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa. Fuck! ALT povisen, ALS ok. Glukoza, trigliceridi, kreatinin, bilirubin iznad granice. I nije me to iznerviralo koliko pitanje doktorke: Aha, ides u teretanu, jel pijes neke proteine, steroide....? Proteine ILI steroide pitam. Opet ona: pa to, proteine, steroide...jel pijes nesto od toga?   :pullhair: Svaka cast gospodjo na diplomi ali ta dva NIKAKO nisu isto! Usledio je kratak i besmislen razgovor a njen zakljucak je da su suplementi krivi za takve rezultate!!!  :crazy: Protein u prahu je za nju, citiram, "otrov za organizam"!
Da, logicno, kao i pilece belo! Zlo!  :wallbash1:

@Sele: Reci nesto utesno. Covece, radovao sam se prvom ciklusu  :dunno:
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa
« Reply #1 on: October 31, 2009, 10:42:20 PM »
jesi li jeo i pio nesto sto ne treba vece pre ili ujutru pre analize
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa
« Reply #2 on: November 01, 2009, 12:32:28 AM »
Malo slatkisa jesam  :blush: (4 stangle cokolade) ali popio sam to vece ceo biter lemon (flasu) klopao sam normalno, kao i inace i popio malo kisele vode pre laboratorije. Osim blage prehlade (curenje nosa i cesto mokrenje) nikakvih tegoba, simptoma bilo cega nemam. Znate onaj osecaj kad se osecate zdravo da vas nista ne remeti.
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa
« Reply #3 on: November 01, 2009, 12:41:29 AM »
Malo slatkisa jesam  :blush: (4 stangle cokolade) ali popio sam to vece ceo biter lemon (flasu) klopao sam normalno, kao i inace i popio malo kisele vode pre laboratorije. Osim blage prehlade (curenje nosa i cesto mokrenje) nikakvih tegoba, simptoma bilo cega nemam. Znate onaj osecaj kad se osecate zdravo da vas nista ne remeti.
pokusaj uvece da ne pijes gazirane sokove, jedes masno i slatko, ujutru nema jela i ponovi analize..
bice sve ok.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa
« Reply #4 on: November 01, 2009, 01:03:40 AM »
pokusaj uvece da ne pijes gazirane sokove, jedes masno i slatko, ujutru nema jela i ponovi analize..
bice sve ok.
Gazirane sokove zaista jesam izbacio, doduse ne i kiselu ali od sad i nju. Na slatkise nisam imun mada mi naidju periodi tako da ih ukupno unosim malo, bas malo. masno je izbaceno izuzev maslinovog ili lanenog ulja. Mislio si nema jela ujutru samo na dan analiza?


Btw ako ikome smeta moj avatar neka kaze, meni je samo zabavan.
« Last Edit: November 01, 2009, 01:56:44 AM by Sekulla »
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa
« Reply #5 on: November 01, 2009, 01:15:45 AM »
uh brate ne smes jesti nista par sati pre analiza,neki cak kazu 12-15h
4 stangle cokolada mislim da nije malo za pred analize..nije ni cudo sto ti je glukoza bila iznad granice
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa
« Reply #6 on: November 01, 2009, 03:25:23 AM »
Znam, znam, potpuno sam zanemario to. Sad me ubedjuju da cekam 3 nedelje do narednih analiza. Nesto mi je to mnogo. :boxed:
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa
« Reply #7 on: November 01, 2009, 10:37:58 PM »
Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa. Fuck! ALT povisen, ALS ok. Glukoza, trigliceridi, kreatinin, bilirubin iznad granice. I nije me to iznerviralo koliko pitanje doktorke: Aha, ides u teretanu, jel pijes neke proteine, steroide....? Proteine ILI steroide pitam. Opet ona: pa to, proteine, steroide...jel pijes nesto od toga?   :pullhair: Svaka cast gospodjo na diplomi ali ta dva NIKAKO nisu isto! Usledio je kratak i besmislen razgovor a njen zakljucak je da su suplementi krivi za takve rezultate!!!  :crazy: Protein u prahu je za nju, citiram, "otrov za organizam"!
Da, logicno, kao i pilece belo! Zlo!  :wallbash1:

@Sele: Reci nesto utesno. Covece, radovao sam se prvom ciklusu  :dunno:

Gotov si  :lol:
Vrlo bitna informacija je koliko su povecani!!!
Ako je neki parametar previse povecan predpostavljam da bi ti doktorica preporucila neku terapiju.
Ako su blago iznad onda to nije razlog za preveliku  zabrinutost i nije nista sto se nemoze popraviti.
Prije svega pregledaj nalaz i vidi sta ti je kriticno ako uopste ima nesto kriticno i pokusaj to ispraviti sa prehranom i suplementima!!!
Usput svi ti nalazi su toliko varijabilni da to nije normalno!!!
Ja mogu izvaditi nalaze zaredom dva dana i da budu drasticne razlike!!!

uh brate ne smes jesti nista par sati pre analiza,neki cak kazu 12-15h


Nisam veliki fan tolikog gladovanja...imao sam musteriju  :lol: kojem su trigliceridi bili 8 a gornja referentna vrijednost je jedan i nesto.Kad je vadio nalaze jeo je navecer oko 8 i to je to do ujutro.Rekao sam mu da pojede jabuku ujutro prije nalaza i nalaz triglicerida je bio 3,9.Dakle nikakve ljekove nije koristio i poslje 1 sedmice je uradio nalaze .Mislim da je glupo gladovati toliko sati i onda kao nalazi trebaju pokazati relano stanje.

Neznam je li iko probao vaditi nalaze na ketogenoj djeti jer me bas interesuju kakvi su im trigliceridi ?!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa
« Reply #8 on: November 01, 2009, 10:57:15 PM »
Quote
Neznam je li iko probao vaditi nalaze na ketogenoj djeti jer me bas interesuju kakvi su im trigliceridi ?!

ja,nakon 20ak dana drzanja,posto sam bio pao u nesvest i imao simptome hipoglikemije pa da vidim stanje stvari..i pre toga sam probao keto u ciklusima od po 4 nedelje npr
sve je ok bilo sto se tice krvne slike
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline marelli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 137
  • Gender: Male
Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa
« Reply #9 on: November 02, 2009, 01:42:46 AM »
Uradio laboratoriju, rezultati losi-nista od ciklusa. Fuck! ALT povisen, ALS ok. Glukoza, trigliceridi, kreatinin, bilirubin iznad granice. I nije me to iznerviralo koliko pitanje doktorke: Aha, ides u teretanu, jel pijes neke proteine, steroide....? Proteine ILI steroide pitam. Opet ona: pa to, proteine, steroide...jel pijes nesto od toga?   :pullhair: Svaka cast gospodjo na diplomi ali ta dva NIKAKO nisu isto! Usledio je kratak i besmislen razgovor a njen zakljucak je da su suplementi krivi za takve rezultate!!!  :crazy: Protein u prahu je za nju, citiram, "otrov za organizam"!
Da, logicno, kao i pilece belo! Zlo!  :wallbash1:

@Sele: Reci nesto utesno. Covece, radovao sam se prvom ciklusu  :dunno:

Na sta se odnose one skracenice ALT I ALS/