EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Veliki problem. . .  (Read 8823 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Erick Cartm3n

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #10 on: January 23, 2009, 05:39:16 PM »
cini mi se da takvoj osobi govoriti, pokazivati clanke, i  nema neke svrhe, taj je resio da nesto zguta po svaku cenu

pa i ja mislim da to nece imati bas nekog efekta. . .totalno si upravu njemu je izgleda stalo samo nesto da zguta. . .iako je pre par dana uzeo nesto ozbiljniju suplementaciju. . .
Umreti nije nista.Umreti znaci ziveti za otadzbinu.Onaj koji umire,a zna za sta umire-ZIVECE ! ! !

Offline milan90sd

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 181
  • Gender: Male
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #11 on: January 23, 2009, 05:40:58 PM »
osvoji mr. olimpiju

Jedva cekam da vidim to :lol: :lol: :lol: :lol:.To ti je tipican primer idiota.Dovedi ga kod tebe kuci pa nek pogleda na netu.Pored steroida potrebno je jos mnogo stvari da bi uspeo kako sam ja ukapiro...
i onda se pobijes....i batine dobijes onako pijan

Offline Erick Cartm3n

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #12 on: January 23, 2009, 05:42:53 PM »
osvoji mr. olimpiju

Jedva cekam da vidim to :lol: :lol: :lol: :lol:.To ti je tipican primer idiota.Dovedi ga kod tebe kuci pa nek pogleda na netu.Pored steroida potrebno je jos mnogo stvari da bi uspeo kako sam ja ukapiro...

ozbiljan sam ne zajebavam se, to su njegove reci. . .

pa dobro si ti ukapirao, samo mislim da je tu kljucna stvar NOVAC, a on ga nema. . .
Umreti nije nista.Umreti znaci ziveti za otadzbinu.Onaj koji umire,a zna za sta umire-ZIVECE ! ! !

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #13 on: January 23, 2009, 05:43:13 PM »
reci mo ono da ako sad krene sa aas njegov maksimum koji moze da postigne ce biti puno manji nego da krene kasnije, prvo treba natural da izgura sto vise i da se natural nauci da bude redovan i istrajan i sve, ne moze se on uciti kad vec krene sa aas  :nonono: Ako sad krene onda ce morati ceo zivot da bude na tome da bi bio profi, a to nosi puno puno ozbiljnih posledica...
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #14 on: January 23, 2009, 05:45:24 PM »
ili da mu pokazes slike poremecaja koji nastaju usled zloupotrebe doticnih stredstava, pa mozda ga to odgovori

Offline Erick Cartm3n

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #15 on: January 23, 2009, 05:46:20 PM »
ili da mu pokazes slike poremecaja koji nastaju usled zloupotrebe doticnih stredstava, pa mozda ga to odgovori

e da, to sam mu spomenuo,ali kaze da to ne zeli da gleda. . .
Umreti nije nista.Umreti znaci ziveti za otadzbinu.Onaj koji umire,a zna za sta umire-ZIVECE ! ! !

Offline Erick Cartm3n

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #16 on: January 23, 2009, 05:47:50 PM »
reci mo ono da ako sad krene sa aas njegov maksimum koji moze da postigne ce biti puno manji nego da krene kasnije, prvo treba natural da izgura sto vise i da se natural nauci da bude redovan i istrajan i sve, ne moze se on uciti kad vec krene sa aas  :nonono: Ako sad krene onda ce morati ceo zivot da bude na tome da bi bio profi, a to nosi puno puno ozbiljnih posledica...

al ubedi ti budalu u to !

ja ne bih ni otvarao ovu temu da on nesto zna o aas, ali on nema blage veze ! ! ! !

on je samo CUO za metan i to je to ! ! !
Umreti nije nista.Umreti znaci ziveti za otadzbinu.Onaj koji umire,a zna za sta umire-ZIVECE ! ! !

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #17 on: January 23, 2009, 05:50:02 PM »
uh izgleda ce on da uci na losem primeru i to svom

Offline milan90sd

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 181
  • Gender: Male
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #18 on: January 23, 2009, 06:26:16 PM »
Ko li je njemu napunio glavu sa takvim glupostima?
i onda se pobijes....i batine dobijes onako pijan

Offline BadB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #19 on: January 23, 2009, 07:03:12 PM »
Ko mu je preporucio u teretani metan?Idi kod tog sto mu je preporucio metan i ubedi ga da kaze tvom drugu da je metan mnogo skuplji a posto tvoj drug nema para...
NIKAD ne odustaj!!!