EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Veliki problem. . .  (Read 8830 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nokidude

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 516
  • Gender: Male
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #40 on: January 23, 2009, 08:59:02 PM »
Valjda je ok sto sam stavio linkove knjiga, ipak je to malo teze naci medju onolikim, tj ovolikim stvarima

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #41 on: January 23, 2009, 09:09:41 PM »
Nemoguce je na ovaj nacin nekoga odgovoriti od uzimanja steroida!!!
Ako je lud za misicima to ce uraditi bez obzira sta mu ti kazes!!!
Znam dosta djecice/ljudi koje sam u cetiri oka odgovarao od steroida i pogodi sta se desilo?
U najboljem slucaju sam odlozio na par mjeseci ali na kraju su upet svi uzeli!!!
U sustini nuspojave nisu tako drasticne da bi odgovorile nekoga od uzimanja steroida ako se na to odlucio.Jedina opcija je da mu lazes tj. izmislis neku goru bolest!!!
Tvoje drug je tip koliko sam skontao koji ce sigurno uzeti steroide jer mu je cilj da bude kao oni u casopisima a svi kojima je to cilj su dovoljno fanaticni da uzmu steroide.
Opet na kraju sve je do tvog druga jer ako je on normalan informisat ce se i najbolje sto mozes uraditi je da ga natjeras da se informise a tvoje prenosenje nuspojava nece upaliti 100% barem ne na duzi period!!!
Zbog svega ovog ovakve teme nemaju svrhu,a pogotovo bez ijedne konkretne rijeci...naravno osim ovih mojih rjeci  :evillaugh:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Erick Cartm3n

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #42 on: January 23, 2009, 09:15:58 PM »
dobro, hvala. . . ;)

mogao si to odmah da napises, a ne bzvz. da se prepucavamo. . .
Umreti nije nista.Umreti znaci ziveti za otadzbinu.Onaj koji umire,a zna za sta umire-ZIVECE ! ! !

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: Veliki problem. . .
« Reply #43 on: January 23, 2009, 09:16:26 PM »
Pokazi mu one odvratne fotke koje prikazuju moguce negativne posledice uzimanja...ako ga ni to ne odvrati  :rolleyes01: :crazy:  e onda jbg,nista nece  :wallbash1: :rolleyes01: