EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Milos Sarcev - zanimljiv clanak  (Read 63138 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vendetha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Male
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Reply #80 on: September 17, 2009, 12:50:03 PM »
Ja sam sve svoje kante kupio od svoje plate,tako da nikako nisam ulazio u konflikt sa roditeljima,mada je otac jedno vreme negodovao,kaze da u njegovo vreme nisu bili tako ukusni  :blowkiss:

 :clap: :clap: :lol: :lol: stari je legenda...

Offline Vukajlo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 221
  • Gender: Male
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Reply #81 on: February 25, 2010, 11:58:13 PM »
moji nisu normalni,kazu kao unisticu bubrege,nit pijem,nit pusim,nit se drogiram a zabranjuju mi protein,sta da pocnem da se drogiram sta bi onda rekli e jbg nismo znali,taj protein u prasku je zdraviji od bilo koje svargle ili kobasice koje unose nasi matorci (ocevi) a keva pusi 30 godina imala infarkt zbog cigara, a ubedjuje kako je protein los :S ubicu se...

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Reply #82 on: February 26, 2010, 04:29:03 PM »
moji nisu normalni,kazu kao unisticu bubrege,nit pijem,nit pusim,nit se drogiram a zabranjuju mi protein,sta da pocnem da se drogiram sta bi onda rekli e jbg nismo znali,taj protein u prasku je zdraviji od bilo koje svargle ili kobasice koje unose nasi matorci (ocevi) a keva pusi 30 godina imala infarkt zbog cigara, a ubedjuje kako je protein los :S ubicu se...
e vidis slicna stvar je bila i sa mojima...
a verovo ili ne, mojima sam uspio utuviti u glavu da je to sve ok...i uvesti zdrav z....
sad stari i stara ne pouse...bave se sportom..a mama bavi se fitnesom i pije whej... :lol:
da ne poverujes...da mi je to neko prico pre 8god. da ce mi se starci tako okrenuti misljenje nebi mu verovao...sad teraju mog mladjeg brata da ide u teretanu, jel se udebljo...cak mu stari spominje da ce mu dati kintu za protein...a ja kad sam pocinjo nisam smeo ni da spomenem protein... koja promena :)
samo moras biti ustrajan i lepo da razgovaras sa svojim i objasnis da to nije stetno...
ja sam prvi protein i kreatin kupio u apoteci....jedino tako su mi dozvolili...
protein sam bacijo jel je bio uzasan i to od soje... :bored:
a kreatin sam popijo...
kad su videli da se to prodaje u apotekama...tad su mi dozvolili da prvi put kupim pravi protein...
 i tako je krenula ta prica..
pokusaj i ti na slican nacin da ih uveris u to...
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline Vukajlo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 221
  • Gender: Male
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Reply #83 on: February 27, 2010, 01:26:33 AM »
ma pokusao sam,ali oni i dalje sa svojim glupim misljenjem,mada na kraju cu im reci bolje da znate da pijem nego da krijem :)