EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Snaga zgibova: Karika koja nedostaje  (Read 10852 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ccaterpillar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
Odg: Snaga zgibova: Karika koja nedostaje
« Reply #10 on: August 21, 2010, 08:20:24 PM »
pisi latinicom. ako ti ipak ne zelis da pises latinicom koristi preslovljavanje sa linka i ovde kopiraj text

Зашто бих писао латиницом, или пресловљавао на исту, поред живе i здраве српске ћирилице? :clap: :clap:

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Snaga zgibova: Karika koja nedostaje
« Reply #11 on: August 21, 2010, 08:25:52 PM »
Зашто бих писао латиницом, или пресловљавао на исту, поред живе i здраве српске ћирилице? :clap: :clap:

zato sto vlasnik foruma ima kasnije problem sa bazom kada vrsi backup.ne vide se vase poruke kasnije. vi pametni  :hitself: ..........
ja ti ne branim da pises cirilicom samo ti sto to planiras da pises ovde otkucaj pa preslovi, ubaci ovde i to je to.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Snaga zgibova: Karika koja nedostaje
« Reply #12 on: August 21, 2010, 08:28:38 PM »
Gde sam ja video da si napisao americkim ne znam  :crazy:
Nisam spavao nekih 30 sati,mozda zato  :lol:
Jbg,iz nekog razloga je radio na taj nacin,ali vidi se da su mu zgibovi zajebancija.
Pogledaj mu malo ostale snimke,narocito deadlift i benc :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline ccaterpillar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
Odg: Snaga zgibova: Karika koja nedostaje
« Reply #13 on: August 21, 2010, 08:31:27 PM »
zato sto vlasnik foruma ima kasnije problem sa bazom kada vrsi backup.ne vide se vase poruke kasnije. vi pametni  :hitself: ..........
ja ti ne branim da pises cirilicom samo ti sto to planiras da pises ovde otkucaj pa preslovi, ubaci ovde i to je to.

E земљо Србијо, e моји Срби, шта ће нам мишићи ако смо конфузни u главама... На свим форумима i свуда пишем ћирилицом од времена када се појавила на рачунарима, a ако се моје поруке због тога касније неће видети, молим лепо, то је само још једна доказ дискриминације Срба i српских самоубилачких нагона...
Како то ниједан други нелатинички народ нема проблема са backup-ом?

Offline ccaterpillar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
Odg: Snaga zgibova: Karika koja nedostaje
« Reply #14 on: August 21, 2010, 08:34:18 PM »
Gde sam ja video da si napisao americkim ne znam  :crazy:
Nisam spavao nekih 30 sati,mozda zato  :lol:
Jbg,iz nekog razloga je radio na taj nacin,ali vidi se da su mu zgibovi zajebancija.
Pogledaj mu malo ostale snimke,narocito deadlift i benc :)

Па где су му DL i BP, постави неки снимак....

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline ccaterpillar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
Odg: Snaga zgibova: Karika koja nedostaje
« Reply #16 on: August 21, 2010, 08:48:26 PM »
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=13057.0
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=12869.0

i jos mnogo toga na powerlifting podforumu

Хммм, то је дакле летонизовани Рус, или шта је већ... Снага u апсолутном смислу (u смислу 1RM) му је изузетна, али за 55 згибова са оноликом телесном тежином је битнија кондиција, вежбање снаге u pl смислу не доноси прираст кондиције.
Да би урадио 55 згибова, сигурно је морао да ради на кондицији, a i на оној техници залета i љуљања која умањује замор мишића....
U сваком случају, ако му је била намера да вежба латове i бицепсе, могао је то ефикасније да уради са мање љуљања, што би га раније довело до исцрпљивања...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Snaga zgibova: Karika koja nedostaje
« Reply #17 on: August 21, 2010, 08:59:09 PM »
ja bih te zamolio da ne pises cirilicom, nemam potrebe da ti objasnjavam, sve ti je receno..

to sto mislis da srbin veci od svih sto pises cirilicom izvini, nisi..ako mozes da postujes to, postuj ako ne, nemoj da pises vise

unapred zahvalan.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap