EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mali saveti za mene pocetnicu :)  (Read 3465 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Joja

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Mali saveti za mene pocetnicu :)
« on: August 13, 2008, 01:51:33 PM »
Zdravo svima. Vec neko vreme zalim se svom drugu kako zelim da se ugojim,zategnem,skinem stomak... Dobila sam od njega link ovog sajta,dosla sam i nisam znala sta prvo da procitam. Stvarno ima super korisnih stvari,za neke sam iskreno prvi put cula. Svaka cast vama  :clap:
E sada,volela bih da izlozim svoj problem. Imam 18 godina visoka sam 163 cm i teska 50 kg. To je prva stvar,zelim da se ugojim,mislim da sam premrsava. Imam rupu izmedju butina i ona me izludjuje mada procitala sam,znam da se ne mogu ugojiti samo na jednom mestu  :cry1:
Ono sto ja zelim,pored toga da se ugojim,jeste da skinem stomacic koji je malo veci,ima sala na njemu. Mogu da se osete misici ali par cm ispod sala :hitself: Zelim da radim na svemu,na rukama,ledjima,stomaku najvise naravno na nogama i guzi da sve to bude zategnuto i lepo oblikovano. Kojom bih aktivnoscu mogla da se bavim,koja bi me dovela do zeljenog rezultata,da budem fit? Inace jedino cime se bavim jeste ples ali imam 2 treninga nedeljno od sat vremena i nema nekih rezultata. Bavim se i parkourom rekreativno. Jako se plasim da ne pocnem nesto da treniram a da u isto vreme i mrsavim.  :lol: Nadam se da me razumete.
Sto se ishrane tice tu se ne mogu pohvaliti,jedem bas sve,masno,slatko,pijem gazirano,nes 3u1 i ne hranim se zdravo uopste tako da ne bi bilo lose da mi preporucite neku zdravu ishranu ili neki savet bar.
I volela bih da poradim na kondiciji...
Toliko zelja i zahteva a stvarno ne znam odakle da pocnem   :dunno:


Moze neka pomoc  :blowkiss:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Mali saveti za mene pocetnicu :)
« Reply #1 on: August 13, 2008, 02:16:33 PM »
Quote
To je prva stvar,zelim da se ugojim,mislim da sam premrsava. Imam rupu izmedju butina i ona me izludjuje mada procitala sam,znam da se ne mogu ugojiti samo na jednom mestu
tacno,bilo bi lepo da znamo koliko mozes da ulozis u svoju ishranu, predstavu o tome mozes steci tako, sto citas druge teme..

Quote
Ono sto ja zelim,pored toga da se ugojim,jeste da skinem stomacic koji je malo veci,ima sala na njemu
ovo zavisi koliko budes ulagala u sebe, treba tu jaka ishrana i trening

Quote
Kojom bih aktivnoscu mogla da se bavim,koja bi me dovela do zeljenog rezultata,da budem fit?
rad u teretani , sa povremenim kardio vezbanja,na npr steperu
Quote
Sto se ishrane tice tu se ne mogu pohvaliti,jedem bas sve,masno,slatko,pijem gazirano,nes 3u1 i ne hranim se zdravo uopste tako da ne bi bilo lose da mi preporucite neku zdravu ishranu ili neki savet bar.
eto vidis, ovo je osnova, hrana i da mrsavis i da se gojis i da budes misicav ili brz, sve je do ishrane

Quote
I volela bih da poradim na kondiciji..
bice  ;)

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Joja

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: Mali saveti za mene pocetnicu :)
« Reply #2 on: August 13, 2008, 02:45:36 PM »
Pa koja bi ishrana doprinela tome da se ugojim a ne nabacim salo? U isto vreme mi omogucila da vezbam a da ne mrsavim.  :wallbash1: Ne znam nista...znaci potpuno sam neinformisana.

Offline Joja

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: Mali saveti za mene pocetnicu :)
« Reply #3 on: August 13, 2008, 02:54:19 PM »
Mnogo bi mi znacilo i kada bih znala sta da jedem za dorucak ,rucak,veceru..bar neka mala pomoc. Kao i koje vezbe da radim,koliko cesto da treniram itd itd.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Mali saveti za mene pocetnicu :)
« Reply #4 on: August 14, 2008, 01:10:16 PM »
moras malo da pratis forum, ima u vecini tema ispisano kako se ko hrani,princip je isti
kad dodjes do nekog zakljucka, napises sta si zamislila i onda te navodim..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap