EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savjeti???  (Read 3257 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Elle

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Savjeti???
« on: October 18, 2007, 07:03:47 PM »
Pozdrav svima koliko vas ima :)

Eh ovako, visoka sam 178 cm i teska nekih 75 kg.  Vec jedno godinu i pol nisam se bavila nikakvim fizickim aktivnostima, a od prije jedno 2 sedmice sam pocela opet ici u teretanu. Sad trenutno se vise baziram na kardio vjezbice da se malo povratim u fol, a uz to jos jedino sto radim su trbusnjaci. To sam kontala jos odrzavati jedno 2 sedmice, pa onda lagano ikrenuti sa ostalim vjezbicama.
Zanimaju me vasa misljenja, rekli su mi da ne bih trebala raditi sa velikim tezinama ukoliko zelim da potrosim te masne naslage, nego da se ogranicim na po nekih 25 ponavljanja bez prevelikog napora. Ne bih voljela da razvalim ramena i da nabijem previse misica jer i ovako imam jaku konstrukciju.

Druga stvar je koja me zanima, kako da se uspjevam normalno hraniti kada radim od 8-16 i eventualno ako nesto pojedem to je neka suha glupost i sl., ali zato kad dodjem kuci  :wow: Nekad se potrudim, pa ponesem nesto sto spremim, ali realno, to su rijetke situacije  :bored: 

Svi savjeti i misljenja su i vise nego dobrodosla :)
Site je super zanimljiv, svaka cast!
Veliki pozz za sve  :signthankspin:

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Savjeti???
« Reply #1 on: October 18, 2007, 07:12:14 PM »
Cao Elle :)...bas lepo sto si dosla...taman ces ovde svasta nauciti i primeniti to na sebi...a i ove predrasude koje imas :innocent:...to bi bilo jako lepo kada bi dobijali velike misice sa vecim tezinama...ali to tako ne ide... :dunno:
Mozes za pocetak da treniras bez tegica,ali kasnije trebas i to da uvedes.
Te suve gluposti o kojima pricas,trebas da izbegavas ako hoces lepo i zdravo telo...dorucak je jako bitan obrok i ne sme da se preskace...
Imas i na forumu sta i kako jedu ljudi koji su takodje prezaposleni...a verovatno ce ti se i javiti i neko iskusnji od mene pa ce ti napisati plan ishrane...bas za tebe...
 :blowkiss:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Savjeti???
« Reply #2 on: October 18, 2007, 07:17:15 PM »
dobrodosla
aj ovako da pocnemo
zene ne mogu imati velike misice,nemate toliko hormona koji trebaju za to!!
mrsavljenje se zasniva:na kvalitetnom treningu sa tegovima+regulisanoj ishrani+primeren kardio uz sve ovo
moraces da nosis hranu,nema druge
jos pitanja?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Elle

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Savjeti???
« Reply #3 on: October 19, 2007, 01:37:30 PM »
Mislim da ostalo vec mogu pronaci na ostalim stranicama 
Hvalaaaa
 :blowkiss: