EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Grudi  (Read 22898 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Olivera

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Female
  • Dont play games with a girl who can play better !!
Odg: Grudi
« Reply #20 on: March 31, 2008, 12:21:50 PM »
Ma nemozes na pod moras bar da imas neku visinu da bi mogla spustiti ruke iza glave a topka nema veze mozes raditi i na krevetu ali na rubu da bi  mogla ruke spustiti iza glave...a topka nije toliko bitan detalj za ovu vezbu  :blowkiss: ova sam slicica slucajno nasla na netu to ti je vise za one koju vezbaju pilates jer nemaju klupe i sl. :) Al jos jednom kazem kao sto je i Lazic rekao bitne su sve vezbe za grude :) al ova je naj za podizanje grudi .



Why be difficult, when with a bit of effort, you can be impossible !!!

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Grudi
« Reply #21 on: March 31, 2008, 01:05:56 PM »
Quote
al ova je naj za podizanje grudi
Olivera, kolko puta da se napise? Misici su ispod dojki, tako da ne mozes nikako da podignes dojke vezbama za grudne misice. To zaboravite.
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline medonjak

  • Domacin Foruma
  • *
  • Posts: 663
  • Gender: Female
Odg: Grudi
« Reply #22 on: March 31, 2008, 01:38:46 PM »
Tako je Tanja Mozemo samo ucvrstiti misice oko njih.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Grudi
« Reply #23 on: March 31, 2008, 02:02:40 PM »
eno pamela...sve je ono od pulovera  :dev:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Grudi
« Reply #24 on: March 31, 2008, 05:52:53 PM »
Ma nemozes na pod moras bar da imas neku visinu da bi mogla spustiti ruke iza glave a topka nema veze mozes raditi i na krevetu ali na rubu da bi  mogla ruke spustiti iza glave...a topka nije toliko bitan detalj za ovu vezbu  :blowkiss: ova sam slicica slucajno nasla na netu to ti je vise za one koju vezbaju pilates jer nemaju klupe i sl. :) Al jos jednom kazem kao sto je i Lazic rekao bitne su sve vezbe za grude :) al ova je naj za podizanje grudi .

Ma znam ne moras da mi objasnjavas, radila sam tu vezbu u teretani stalno, ali hocu da je radim kuci pa sam zato pitala za ideju...Ne treba mi dodatno objasnjenje kako se radi, to znam, nego je neko rekao da moze na pod pa je zato pitam kako misli da to izvedem... :blowkiss:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline ninocka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
  • Gender: Female
Odg: Grudi
« Reply #25 on: March 31, 2008, 07:44:48 PM »
Znas kako...... imam kuci DVD Cindy, i ona to izvodi tako sto legne na pod, ali ispod ledja (negde ispod lopatica) postavi tvrdu malu strunjacu i u polozaju je da joj glava malo "visi" unazad (u ledjima, zbog strunjace, izvijena je unazad malo), jer ne naslanja glavu na strunjacu.

E sada, kapiram da to isto moze i sa nekim extra tvrdim jastukom, pa je efekat polozaja tela bar priblizan onom polozaju sa loptom. Bolje ista nego nista, kad je kucna varijanta u pitanju.

Offline Olivera

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Female
  • Dont play games with a girl who can play better !!
Odg: Grudi
« Reply #26 on: April 05, 2008, 07:43:38 PM »
Pa Tanja svi znaju da grudi nemaju misice al isto tako i svi znaju da se tako zove ,,podizanje grudi'' :))



Why be difficult, when with a bit of effort, you can be impossible !!!

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Grudi
« Reply #27 on: April 06, 2008, 11:39:42 PM »
izvini Olivera, ali uopste ne kapiram sta zelis da kazes  :dunno:
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D